Marketingo naujovės ir netradiciniai sprendimai

Gegužės mėnesį Marketingo vadovų klubo nariai domėjosi marketingo naujovėmis. Daugiau nei 15 metų informacinių technologijų bei marketingo srityje dirbantis UAB „Agmis“ direktorius Saulius Kaukėnas su komanda pristatė naujos kartos apklausų įrankį „SurveyJazz“. Netradicinės reklamos sprendimą įmonėms ir originalų šventės atributą asmeniniams vakarėliams „CloudMaker“ pademonstravo klubo narys Paulius Kazakauskas.

Temos: Rumu klubai 

Pasirašytas bendradarbiavimo su Kauno rajono savivaldybe veiklos planas

Gegužės 14 d. Kauno r. savivaldybėje Kauno PPA rūmų generalinis direktorius Vytautas Šileikis ir Kauno rajono savivaldybės direktorius Ričardas Pudževelis pasirašė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendradarbiavimo su Kauno rajono savivaldybe veiklos planą 2015 m.

Temos: Bendradarbiavimas su savivaldybėmis 

Apie investicijas į nekilnojamąjį turtą

Rūmų narys „Capital Kaunas“ surengė verslo informacinę popietę  „Investavimas į nekilnojamąjį turtą: baimės ir galimybės“.

„Capital Kaunas“ – naujas vardas nekilnojamojo turto rinkoje, subūręs profesionalų komandą. Jos moto – vienu žingsniu priekyje.

Asociacijos prezidentas Š. Kliokys susitiko su premjeru ir ministrais

Gegužės 7 d. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentu išrinktas Šarūnas Kliokys  per pirmąją darbo savaitę susitiko su premjeru Algirdu Butkevičiumi, taip pat su penkiais ministrais, Vyriausybės nariais.

Reklamos įstatymo projektui verslininkai dar turi priekaištų

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, kurių nariai ne kartą reiškė nepasitenkinimą dėl Reklamos įstatymo praktinio taikymo, parengė ir Ūkio ministerijai pateikė „Magnusson“ advokatų bendrijos parengtus pasiūlymus naujam Reklamos įstatymo projektui, kuris jau svarstomas Seime.

„Vikingų dienos“ Osle

Kiekvienais metais organizuojamas renginys – Enterprise Europe Network „Vikingų dienos“ ir šiais metais sukvietė tinklo ekspertus iš 8 Šiaurės Europos šalių pasidalinti regionų verslo aktualijomis ir pabandyti surasti partnerių įmonėms. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai šiame renginyje dalyvauja jau trečius metus iš eilės, o užmegzti ryšiai ne tik surado verslo partnerių Kauno regiono įmonėms, bet ir rūmų darbuotojams padeda per tiesioginius kontaktus spręsti nariams kylančias problemas arba atsakant į rūpimus klausimus. 

Naujas socialinis modelis lems valstybės konkurencingumą ir ateitį

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai palaiko naujo socialinio modelio koncepcijos projektą, nes tai esminė sąlyga Lietuvos konkurencingumui išlaikyti ir didinti.

Prienų verslininkai susitiko su naujais savivaldybės vadovais

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prienų atstovybės nariai, manydami, kad Prienų krašto žmonių sėkmė ir gyvenimo kokybė didžia dalimi priklauso ir nuo vietos valdžios noro bendrauti su verslu, į verslo pusryčius pakvietė naujai iš­rinktą merą Alvydą Vaicekauską ir jo pasirinktos komandos narius – vicemerą Algį Marcinkevičių ir administracijos direktorių Egidijų Visocką.

Kauno apskrityje laiku pateikta kur kas daugiau deklaracijų

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad iki gegužės 4-osios, kada baigėsi pajamų ir turto deklaravimui skirtas laikas, vien už praėjusius metus deklaracijas pateikė daugiau nei 200 tūkst. gyventojų, t.y. apie 22 tūkst. daugiau nei pernai. Šiemet apskrities gyventojai užpildė apie 300 tūkst. pajamų deklaracijų ir per 12 tūkst. turto deklaracijų. Iš viso Kauno AVMI iš gyventojų sulaukė 360 tūkst. įvairių formų deklaracijų už praėjusius ir ankstesnius metus.

Europos dviračių iššūkis 2015

Kaunas trečią kartą dalyvauja tarptautinėje iniciatyvoje „Europos dviračių iššūkis 2015“, skatinančioje gyventojus dažniau naudoti dviratį kaip aplinkai draugišką transporto priemonę, mažinti miestų oro taršą ir didinti visuomenės aplinkosauginį sąmoningumą.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
           

 

 

Ar norėtumėte sėkmės formulės? Ji visai paprasta. Padvigubinkite nesėkmių skaičių. 

Tomas Dž. Vatsonas, IBM įkūrėjas

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Rugpjūtis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
           

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Mūsų tikslas – nugalėti save įveikiant pasenusius stereotipus, glūdinčius pačiose mumyse, o ne nugalėti vyrus.
 

Mūsų tikslas – nugalėti save įveikiant pasenusius stereotipus, glūdinčius pačiose mumyse, o ne nugalėti vyrus.

Fausta Šeputytė, UAB "Metga" generalinė direktorė

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;