Marijampolę ambasadorius laiko svarbiu miestu jo šaliai Estijai

Balandžio 16 d. Marijampolėje su pažintiniu vizitu lankėsi Estijos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje Toomas Kukk. Estijos pasiuntinį su lydinčiais asmenimis priėmė Marijampolės savivaldybės meras Vidmantas Brazys. Susitikime buvo aptarta europinės vėžės geležinkelio „Rail Baltica“ projekto savivaldybės teritorijoje eiga, pristatytos Marijampolės laisvosios ekonominės zonos galimybės. Kartu su Estijos ambasadoriumi Sūduvos sostinę aplankė prof. habil. dr. Žaneta Simanavičienė, Estijos garbės konsulė Kauno, Marijampolės ir Alytaus regionams, ir ambasados 2-oji sekretorė ekonomikai ir Europos Sąjungos reikalams Laura Pakaste bei Estijos prekybos rūmų vykdančioji direktorė Kaire Varma-Gilys kartu su Estijos prekybos rūmų atstovais. Pastarieji turėjo progą pasikalbėti verslo plėtros klausimais su Marijampolės verslininkais - Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo nariais.

Marketingo KPI matavimas

Balandžio mėnesį Marketingo vadovų klubo susitikime pranešimą apie pagrindinius marketingo veiklos rodiklius (KPI – key performance indicators) skaitė ir įžvalgomis apie jų taikymą dalijosi „Password” rinkodaros efektyvumo konkurso komisijos bei LiMA Ekspertų grupės narė Rūta Gaudiešienė. Lektorė reguliariai skaito paskaitas ir pranešimus konferencijose apie rinkos tyrimų praktinį pritaikymą, sprendžiant verslo užduotis, kintančią vartotojų elgseną.

Temos: Rūmų klubai 

Marijampolės filialui ieškome: Marijampolės filialo direktoriaus

Darbo aprašymas

  • Verslo savivaldos Marijampolės apskrityje užtikrinimas;
  • Ryšių su rūmų nariais palaikymas, vizitavimas;
  •  Naujų narių pritraukimo į rūmus organizavimas;
  •  Nacionalinių ir tarptautinių projektų pritraukimas / įgyvendinimas ir koordinavimas;
  • Rūmų paslaugų pardavimų organizavimas, naujų idėjų iniciavimas;
  • Esamos komandos darbo organizavimas, darbo rezultatų analizė ir jų gerinimas.

Dėmesys – verslo aplinkai ir moksleivių profesiniam orientavimui

Balandžio 15 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai pakvietė Kauno rajono verslininkus aptarti verslo aplinką Kauno rajone ir identifikuoti verslui kylančias problemas ir trikdžius, taip pat aptarti bendradarbiavimo su Kauno rajono savivaldybe 2015 m. veiklos planą.

Mokinių mokomųjų bendrovių konkurse – idėjų lietus

Balandžio 14 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko tradicinė tarptautinė Kauno mokinių mokomųjų bendrovių mugė, kurioje dalyvavo 43 MMB iš Kauno ir Alytaus regionų bei Vestfolodo grafystės (Norvegija). Renginį organizavo Kauno miesto savivaldybė, Kauno miesto Švietimo ir ugdymo skyrius bei Ekonomikos mokytojų metodinis būrelis, o nominacijas įsteigė ir renginį rėmė Kauno universitetai, verslo įmonės ir organizacijos.

Verslininkai Pekino parodoje mokė kinus tarti Lietuvos vardą

Kinija yra viena didžiausių pasaulio valstybių pagal plotą ir gausiausia pagal gyventojų skaičių. Kinijos ekonomika yra sparčiausiai auganti ir pagal apimtis antra pasaulyje po JAV. Natūralu, kad kyla klausimas, ar mes – lietuviai – galime kuo nors sudominti kinus, jei bene dvi dešimtys Kinijos miestų gyventojų skaičiumi lenkia Lietuvą? 

Naujasis Darbo kodeksas: ką žada esminės projekto nuostatos

Balandžio 14 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose surengta diskusija „Esminės Darbo kodekso nuostatos“. Joje analizuotos darbdaviams aktualiausios naujovės ir formuluoti pasiūlymai kodekso rengėjams.

Apie darbuotojų motyvaciją

Balandžio 14 d. verslo bendruomenė buvo pakviesta į informacinę popietę, kurioje svečiavosi rūmų nariai – Personalo valdymo centro  (UAB „Profesiniai kontaktai“) direktorė Jurgita Jankuvienė  ir „ERGO Life Insurance SE“ klientų departamento verslo draudimo skyriaus projektų vadovė Laima Stasiulionienė bei „ERGO Insurance SE“ Kauno m. Draugystės atstovybės vadovė Dalia Mockuvienė.

Naujos galimybės mokėjimo paslaugų vartotojams

www.sepa.lt  svetainėje paskelbta naujo leidinio „Bendra mokėjimų eurais erdvė. Naujos galimybės Lietuvos mokėjimo paslaugų vartotojams“  elektroninė versijaŠis Lietuvos banko ir SEPA koordinavimo komitete dalyvaujančių komercinių bankų atstovų parengtas leidinys pirmiausia skirtas mokėjimus atliekančių įmonių ir įstaigų vadovams, finansininkams ir informacinių technologijų specialistams. Leidinyje pateikta praktinė informacija norintiems sėkmingai pasirengti mokėjimų pokyčiams nuo 2016 m. pradžios.

Prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijai laikinai vadovaus Sigitas Gailiūnas

Balandžio 10 d. atsistatydino Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas dr. Rimantas Stankevičius. Jo pareigas laikinai išrinktas eiti Sigitas Gailiūnas, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

 

Patraukite į savo pusę visus kvailius, ir jūs būsite išrinktas į bet kurį postą.

Frenkas Deinas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Sausis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Vladas Lašas, Verslo taikos premijos laureatas
 

Taiką versle suprantu kaip tarpusavio supratimą, santarvę ir sugebėjimą plėtoti verslą atsakingai ir naudingai visiems.

Vladas Lašas, Verslo taikos premijos laureatas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;