Įmonių bankroto įstatymo pakeitimai pagerins verslo investavimo aplinką Lietuvoje

Ūkio ministerija pateikė Vyriausybei Įmonių bankroto įstatymo pakeitimo projektą, kuriuo siekiama optimizuoti nemokumo procesų trukmę, sumažinti administravimo išlaidas, geriau sureguliuoti administratoriaus atlyginimo nustatymą ir didinti kreditorinių reikalavimų tenkinimą.

Didelių įmonių imamoms paskoloms bus teikiamos garantijos

Nuo 2016 m. sausio 1 d. UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) teiks paskolų garantijas kredito įstaigoms už didelių įmonių imamas investicines paskolas ir paskolas apyvartinėms lėšoms papildyti. Šiam Ūkio ministerijos siūlymui pritarė Vyriausybė.

Parengta nauja Viešųjų pirkimų įstatymo redakcija

LR Ūkio ministerija parengė naują Viešųjų pirkimų įstatymo redakciją. Kaip žinia, viešųjų pirkimų reglamentavimas buvo aštriai kritikuojamas tiek perkančiųjų organizacijų, tiek tiekėjų dėl neefektyvių ir neskaidrių procesų, galimos korupcijos, sudėtingumo, dažno keitimo, klaidingo interpretavimo ir kt.

„Mokslo sala“ planuoja pritraukti privatų verslą

Pirmadienį Kauno savivaldybė Švietimo ir mokslo ministerijai pristatys „Mokslo salos“ Nemuno saloje projektą, kurio įgyvendinimui prireiktų apie 23 mln. eurų. Iki gruodžio pabaigos ministerija priims sprendimą, kuriame mieste – Kaune ar Vilniuje – bus įgyvendinamas šis projektas.

Kauno rajono įmonės kviečiamos dalyvauti konkurse „Sukurta Kauno rajone“

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Kauno rajono savivaldybe, siekdami skatinti lietuviškų, aukštos kokybės, inovatyvių, išskirtinių, galinčių konkuruoti Lietuvos bei užsienio rinkose produktų gamybą ir vartojimą bei verslo plėtrą Kauno rajone, rengia konkursą „Sukurta Kauno rajone”. Visos rajone registruotos ir veikiančios įmonės yra kviečiamos dalyvauti ir iki lapkričio 25 d. teikti paraiškas – gaminio ar paslaugos aprašymus. 

Parengti mokymai chemijos sektoriaus įmonių darbuotojams

Lapkričio 10 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, vykdydami chemijos sektoriui skirtą projektą „Chemical Movetech - Mobilizing Opportunities in Vocational Education with Innovative Technologies”, Project No: 2013-1-TR1-LEO05-47543”, pakvietė chemijos sektoriuje dirbančias įmones  į mokymus išbandyti naują sukurtą elektroninę mokymų platformą bei pakelti savo darbuotojų kompetenciją. Buvo parengti mokymai įmonėms, dirbančioms plastiko, dažų, muilo bei farmacijos sektoriuose. 

Pirmasis Jonavos filialo bendruomenės metinis vakaras

Lapkričio 6-ąją į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialo verslo bendruomenės vakarą  pagerbti geriausių 2015 m. filialo verslininkų susirinko daugiau kaip 70  rajono verslo įmonių atstovų.

Pirmajame metiniame filialo renginyje susirinkusius sveikino Kauno PPA rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis, filialo tarybos pirmininkas Alfonsas Meškauskas, Jonavos rajono savivaldybės vicemeras Eugenijus Sabutis. 

Temos: Apdovanojimai ir nominacijos 

Pritarta verslo istorijos erdvės architektūriniams sprendiniams

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų klubas „Verslas Kaunui“ pritarė ant Parodų kalno kuriamo Verslo skvero ir Lietuvos verslo alėjos projekto architektūrinės dalies sprendiniams. Klubo nariai susipažino su pateiktais brėžiniais ir vizualizacijomis, kuriose jau ryškėja paminklo, jo prieigų, alėjos, šviestuvų, suoliukų vaizdas. 

Verslo taryboje – miesto raidos aktualijos

Lapkričio 4 d. įvykusiame Verslo tarybos posėdyje buvo svarstomos su miesto plėtra susijusios aktualijos.

Apie Europos Parlamento ir Tarybos direktyvas taršai

Kaune organizuojamas seminaras apie Europos Parlamento aprobuotą Taršos direktyvą vidutinės galios  (nuo 1MW iki 50MW) kurą deginantiems įrenginiams. Pagal Direktyvos nuostatas bus griežtinami aplinkosauginiai reikalavimai NOx, SO2 bei kietųjų dalelių išmetimui (leistinos išmetimo ribos bus mažinamos kelis kartus). Seminaras vyks lapkričio mėn. 12 d., viešbučio „Kaunas“ konferencijų centre, Laisvės al. 79, Kaune.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
         

 

 

Gyvenime yra tik dvi tragedijos: pirma yra negauti to, ko trokšti, antra –  tai gauti.

Oskaras Vaildas

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Birželis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
         

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Vaida Butkuvienė
 

Viena iš Kauno finansininkų klubo užduočių – žaibiškai reaguoti į vykstančius procesus finansų srityje ir apie tai informuoti verslo visuomenę.

Vaida Butkuvienė, Kauno finansininkų klubo pirmininkė

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;