Akcija „Žydim“: 2000 pelargonijų miestui

Šiemet Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų klubas „Verslas Kaunui“ gėlėmis vėl papuošė visą Savanorių prospektą, nuo įvažiavimo į miestą iki Žemaičių g. sankryžos. Tai – pernai pradėtos tradicijos tąsa.

Pateikti pasiūlymai mažinti administracinę naštą verslui

Geresnio reguliavimo priežiūros komisija perduoda Vyriausybei administracinės naštos mažinimo verslui pasiūlymus (prisegtuke).
Vyriausybei pritarus, jie bus teikiami atsakingoms institiucijoms išanalizuoti ir parengti siūlymus teisės aktų keitimams.

Paminklas rutinai

Kasdienybė ryja mūsų dienas, tapdama Rutina – drungna ir saugia terpe egzistavimui, nusiraminimui, nepersistengimui. Nuobodulinė komforto zona - Rutinos teritorija. 

Pirmą kartą įteiktos Rūmų premijos žurnalistams

Gegužės 10 d., minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, tradiciniame Spaudos baliuje buvo įteiktos pirmosios Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų premijos ekonomikos ir verslo temas nagrinėjantiems Kauno ir Marijampolės regionų žurnalistams.

Įstatymų projektai dėl įstatinio kapitalo ir vertybinių popierių nominalios vertės išraiškos eurais

Siekdama užtikrinti sklandų euro įvedimą Lietuvos Respublikoje, Ūkio ministerija parengė ir teikia Lietuvos Respublikos akcinių bendrovių ir uždarųjų akcinių bendrovių įstatinio kapitalo ir vertybinių popierių nominalios vertės išraiškos eurais bei įstatų keitimo jstatymo projektą, Lietuvos Respublikos akcinių bendrovių statymo Nr. V1II-1835 2, 40 ir 78 straipsnio) pakeitimo įstatymo projektą ir Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.64 straipsnio pakeitimo įstatymo projektą. Tuo siekiama nustatyti akcinių bendrovių ir uždarųjų akcinių bendrovių įstatinio kapitalo ir vertybinių popierių nominalios vertės išraiškos eurais bei įstatų keitimo procedūras, sprendžiami minimalaus įstatinio kapitalo dydžio, akcijų nominalios vertės ir kiti susiję klausimai.

3-2458_001.PDF 543,13 kB ;

Kauno verslininkai antrą kartą rengia akciją „Žydim“

Gegužės mėnesį Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų klubas „Verslas Kaunui“ gėlėmis vėl papuoš visą Savanorių prospektą, nuo įvažiavimo į miestą iki Žemaičių g. sankryžos. Tai – pernai pradėtos tradicijos tąsa.

Apklausa dėl paslaugų standartų

Europos Komisija pateikė Europos standartizacijos komitetui (CEN) prašymą parengti Europos standartą – Mandatą dėl horizontaliųjų paslaugų standartų ( M/517 ). Šešių CEN narių (AENOR, AFNOR, BSI, DIN, DS ir NEN) darbo grupė parengė apklausą, kurios tikslas – identifikuoti rengiamų paslaugų standartų sritis ir nustatyti prioritetus, atsižvelgiant į suinteresuotųjų subjektų, veikiančių paslaugų sektoriuje, poreikius.

Kauno ir Marijampolės regionų ekonomikos apžvalga

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų specialistai parengė Kauno ir Marijampolės regionų ekonomikos apžvalgą. Joje pateikiami svarbiausi makroekonominiai duomenys, atsispindintys ūkio raidos ir verslo aplinkos pokyčius.  Tai BVP rodikliai, veikiančių ūkio objektų ir asmenų, įsigijusių verslo liudijimus, skaičiai, darbo statistika, eksporto ir investicijų duomenys,  lyginami populiariausių veiklos rūšių verslo liudijimų ir nekilnojamojo turto mokesčio dydžiai Kauno ir Marijampolės regionų savivaldybėse.

Jaunimo galimybės versle

Balandžio pabaigoje KPPA rūmų Marijampolės filiale ir Kaune vyko renginiai „Jaunimo galimybės versle“. Jie susilaukė didelio Marijampolės, Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Kauno ir Jonavos jaunuolių susidomėjimo – seminaruose dalyvavo apie 60 jaunų žmonių.

Duris atvėrė moderniausias Baltijos šalyse sektorinis praktinio mokymo centras

       Iškilminga ceremonija, kurios laukta ne vienerius metus, Kauno centre pagaliau atidarytas Kirpimo, grožio ir susijusių paslaugų sektorinis praktinio mokymo centras „Modus“.  Jis įkurtas Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro (KMPMC) bazėje, o  infrastruktūra atitiks aukščiausius šiuolaikinio paslaugų verslo reikalavimus. Kirpimo, grožio ir susijusių paslaugų sektorinis praktinio mokymo centro „Modus“ atidarymo ceremonijoje dalyvavo Seimo nariai, švietimo ir mokslo, ūkio ministerijų vadovai, socialiniai partneriai, verslo atstovai ir kiti svečiai. Naująjį mokymo centrą pašventino Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius. 

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

 

 

Žinios – sandėlis, darbas – raktas nuo jų. 

P. Buastas

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Vasaris ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Fausta Šeputytė
 

Verslas kaip ir gyvenimas: malonumas patiriamas procese, o ne pasiekus tam tikrą tikslą. Kai procese esi apsupta kolegių, viskas atrodo daug paprasčiau, maloniau ir smagiau.

Fausta Šeputytė, Verslo moterų tinklo Kauno regiono tarybos narė, UAB „Metga“ generalinė direktorė

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;