Sveikinasi naujas KPPA rūmų narys - mokymo centras "iCAN"

Be galo džiugu įsilieti į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų šaunią bendruomenę. Ir nors dar esu visai naujokė darniame jūsų būrelyje, labai tikiuosi, jog draugiškai priimsite ir paglobosite, kol kojas apšilsiu :)) Keliais žodeliais pavyko persimesti vieno ar kito susitikimo metu, bet tikiuosi, kad dar bus daugybė progų susipažinti iš arčiau, pabendrauti plačiau.

RŪMŲ VASAROS ŠVENTĖ

Kviečiame Jus birželio mėn. 14-15 dienomis atvykti į Chamberio respubliką ir praleisti smagų pramogų ir nuotykių savaitgalį drauge. 

Programa "Jaunasis kolega"

Ūkio ministerija ir  VšĮ „Versli Lietuva“ kartu su VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“ (toliau - LJA) kviečia jūsų organizacijos ar atstovaujamo regiono įmones dalyvauti jau ne pirmus metus LJA organizuojamoje programoje „Jaunasis kolega“, kurios pagrindinis tikslas - suteikti galimybę aukštesniųjų klasių moksleiviams susipažinti su įmonės veikla „iš arti“, t.y. įmonėje apsilankęs programos dalyvis keletui valandų tampa priimančio darbuotojo „kolega“, betarpiškai susipažįsta su įmonės veikla ir darbui reikalingais įgūdžiais.

Viešėjo kandidatas į LR prezidentus Artūras Paulauskas

„Kurkime kartu ateities Lietuvą, kurioje norėtume gyventi mes ir mūsų vaikai. Už teisingumą ir stiprią valstybę“.

Pasirašyta rūmų ir Kauno rajono savivaldybės sutartis

Balandžio 9 d. Raudondvaryje iškilmingai pasirašyta Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir Kauno rajono savivaldybės bendradarbiavimo sutartis. Dokumentą parašais patvirtino rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis bei generalinis direktorius Vytautas Šileikis ir rajono meras Valerijus Makūnas bei administracijos direktorius Ričardas Pudževelis. 

Marijampolės jaunimas diskutavo apie ateitį

Balandžio 4 d. Marijampolėje įvyko renginys "Tavo ateitis - Tavo pasirinkimas". Renginio šeimininkas - VšĮ "Sveikatingumo idėjos" ir KPPAR Marijampolės filialas. 

Gyventojai, norintys skirti paramą turi pateikti prašymus asmeniškai

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad šiemet gyventojai, norėdami skirti iki 3 proc. (iki 2 proc. – visuomeninėms organizacijoms, fondams ir kt. bei iki 1 proc. – politinėms partijoms) pajamų mokesčio dalies paramą, iki 2014 m. gegužės 2 d. VMI turi pateikti tinkamai užpildytą prašymo formą FR0512 v.2. Daugiau informacijos – pridėtame dokumente.

Bendruomenės narius kviečiame 2 proc. GPM skirti Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų veiklai. Įmonės kodas 110068545.

Nemokamas seminaras apie tarptautinį išradimų patentavimą

Balandžio 16 d., trečiadienį, Vilniuje Valstybinis patentų biuras (VPB), bendradarbiaudamas su Pasauline intelektinės nuosavybės organizacija (WIPO), rengia  informacinį seminarą, skirtą besidomintiems tarptautinėmis išradimų patentavimo galimybėmis.

Įsibėgėjantis statybų sezonas – darbo inspektorių akiratyje

Nuo balandžio Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) inspektoriai vėl pradeda statybviečių tikrinimus, kurie truks visą intensyvųjį statybų sezoną. Statybvietės bus tikrinamos pagal Prevencinio statybviečių patikrinimo kontrolinį klausimyną, kuris paskelbtas viešai, VDI interneto svetainėje (www.vdi.lt ) ir pagal kurį darbdaviai gali nuolat pasitikrinti, ar pakankamai rūpinasi darbuotojų sauga.

Geroji narystės patirtis: įgyti konkurencinį pranašumą

Balandžio 3 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose susitiko grupė naujųjų bendruomenės narių, įstojusių į organizaciją 2012-2013 m. Susitikimo tikslas – pasikeisti sukaupta narystės patirtimi ir sužinoti įmonių lūkesčius.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

 

 

Pabaiga gali būti gera tik tada, kai viskas prieš tai esti bloga.

Erichas Marija Remarkas

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Sausis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Visas partijas vienija paniška baimė atsisakyti bet kokių funkcijų, perduoti jas vykdyti Rūmams.
 

Visas partijas vienija paniška baimė atsisakyti bet kokių funkcijų, perduoti jas vykdyti Rūmams.

Rimantas Šidlauskas, LPPAR asociacijos generalinis direktorius

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;