UAB „SDG“ kviečia dalyvauti protų mūšyje „Būkime saugūs ir sveiki darbe!“

UAB „SDG“, bendradarbiaudama su Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmais, kviečia dalyvauti protų mūšyje „Būkime saugūs ir sveiki darbe!“, skirtame Pasaulinei darbuotojų saugos ir sveikatos dienai.

Rūmuose lankėsi ambasadoriai

Kovo 18 d. pirmą kartą į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmus su oficialiu vizitu atvyko Rumunijos ambasadorius Lietuvoje Dan Adrian Balanescu, o kovo 19 d. – Gruzijos ambasadorė Lietuvoje Khatuna Salukvadze. 

„Sekasoft” plečia veiklą į užsienį

Du dešimtmečius vietinėje rinkoje dirbanti IT bendrovė „Sekasoft“ šiais metais plečia veiklą ir pradeda paslaugų eksportą. Artimiausiu metu bendrovė teiks paslaugas Jungtinės Karalystės, Olandijos ir Balkanų šalių rinkose. Planuojama, kad dar šiais metais pajamos iš eksporto pasieks 10 proc.

Tarp konkurso „Metų kaunietė 2013“ finalisčių - Laimutė Anužienė

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrui jau dvidešimt metų vadovaujanti Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės narė pateko į konkurso finalą tarp šešių žymių miesto moterų. L. Anužienė finale pagerbta už nuoseklumą. 

Prienai: į projektų rengimą investuotas laikas atsipirks

Kovo 5 dieną Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prienų atstovybė rajono verslo, bendruomenių atstovus pakvietė į pirmąjį užsiėmimą - praktinį seminarą „Projektų nauda Jūsų įmonei“. 

ES – privalumai ir trūkumai: rinkimų į EP belaukiant

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Europos Parlamento informacijos biuru Lietuvoje

2014 m. kovo 25 d., antradienį, 15 val. rengia paskaitą-diskusiją su prof. Mindaugu Jurkynu „ES - privalumai ir trūkumai: rinkimų į EP belaukiant“.

Lietuvos sporto universiteto "Karjeros dienos"

LSU kviečia kovo 27 d. dalyvauti įmonių ir studentų kontaktų mugėje „LSU Karjeros dienos 2014" ir užmegzti naujas pažintis su studentais bei kitomis įmonėmis.

„VERSLO ASISTENTAS“ ĮSIBĖGĖJA – PRISIJUNKITE IR JŪS!

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kovo 12 dieną organizuoja informacinį projekto „Verslo asistentas - verslumo skatinimas pasitelkiant technologijų parkų ir slėnių kompetencijas“ renginį, skirtą Marijampolės regiono smulkioms ir vidutinėms įmonėms, bei fiziniams asmenims, ketinantiems pradėti verslą. 

„Praktiniai euro įvedimo aspektai: ką būtina žinoti įmonių vadovams?“

Taip vadinosi seminaras, kurio dalyviai vos tilpo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų salėje. Dėl didžiulio susidomėjimo numatoma kartoti seminarą Jonavoje. Tai nemokami renginiai, finansuojami Europos Komisijos per Enterprise Europe Network , koordinuojamą Kauno PPA rūmuose. 

Marijampolėje lankėsi Nyderlandų Karalystės ambasadorius

Vasario 26 d. Marijampolėje Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo kvietimu lankėsi Nyderlandų Karalystės ambasadorius Lietuvoje Kornelio Willemo Spaans .

Ambasadorius susipažino su vietos verslo bendruomene, verslo ir galimų investicijų aplinka, Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo veikla. Ambasadorius pristatė Nyderlandų šalį, atsakinėjo į vietos verslo bendruomenės užduotus klausimus ir domėjosi galimu ekonominiu bendradarbiavimu

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

 

 

Neskubėk teisti, skubėk suprasti.

Seneka

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Vasaris ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Lengviau svajoti apie tai, kas bus po 20 metų, nei  veikti dabar.
 

Lengviau svajoti apie tai, kas bus po 20 metų, nei  veikti dabar.

Prof. Mečislovas Rondomanskas, Kauno PPA rūmų garbės prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;