Aukšti apdovanojimai kauniečiams

Vasario 20 d. Vyriausybės rūmuose vyko Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos organizuoti „Lietuvos eksporto prizas 2013“ ir „Lietuvos metų verslininkė/vadovė 2013“ apdovanojimai.

Susitikimas su garbės konsulais

Vasario 18 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose įvyko garbės konsulų, vykdančių savo veiklą Kaune, susitikimas su rūmų prezidentu Benjaminu Žemaičiu, generaliniu direktoriumi dr. Vytautu Šileikiu, tarybos nariais bei rūmų Tarptautinių ryšių skyriaus darbuotojais. 

Įmonės kviečiamos tapti projekto „Didėja“ partneriais

"Didėja“ projektas siekia, kad pramonės įmonės pateiktų pageidavimus sukurti reikiamą produktą, o jaunieji kūrėjai pasiūlytų savo sprendimus, idėjas, pagal kuriuos būtų galima gaminti produktų prototipus.

„Didėja“ projektas – naujų paklausių rinkoje produktų kūrimas, sudarant galimybes jauniesiems kūrėjams pristatyti savo idėjas pramonės įmonėms.

Europos Komisija pristato naują gastronomijos portalą

Vienas iš geriausių būdų norint pažinti Europos kultūrą, istoriją ir tradicijas yra ragauti to regiono maistą. Keliaudami Europoje Jūs galite aplankyti įvairias maisto parodas, festivalius ir pažintinius kelius kurių metu galite paragauti unikalių vietinių produktų ir patiekalų. Šiais metais pristatytas gastronomijos tinklalapis Jums padės lengviau atrasti Europos gastronomijos kelius.

VDI vadovas: reikia bijoti ne inspekcijos, o nelaimingo atsitikimo

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose įvyko apskritojo stalo diskusija apie darbuotojų saugą ir sveikatą bei būtinybę iki liepos 1 d. pateikti  deklaraciją  apie darbuotojų saugos būklę įmonėse.

Pasak rūmų prezidento Benjamino Žemaičio, verslas jau nebežaidžia katės ir pelės santykiuose su kontroliuojančiomis valstybės institucijomis: „Praėjo tie laikai, kai vieni gaudė, kiti slėpėsi.  Nereikia gaudyti, verčiau padėti ir mokyti.“

UAB „SDG“ – verslo konsultacijų ir mokymų bendrovių lyderis Lietuvoje

„Verslo žinios“ skelbia, kad pagal 2013 m. pajamas  verslo konsultacijų ir mokymų bendrovių reitingo lyderis yra UAB „SDG“.  Kauno PPA rūmų narys pralenkė žinomas įmones „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“, „Bureau Veritas.Lt“ „TNS. LT“, „Žmogaus studijų centras“, VU Tarptautinio verslo mokyklą ir kt.

Žinių turnyre „Veik, spręsk ir paveik Europą!” pralaimėjusiųjų nebuvo

Europos Parlamento informacijos biuras Lietuvoje kartu su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmais surengė pirmąjį žinių turnyrą – vadinamąjį protmūšį „Veik, spręsk ir paveik Europą!”. 

Vokietijos įmonės nori bendradarbiauti

Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai organizuoja Vokietijos verslininkų, besidominčių bendradarbiavimo galimybėmis su Lietuvos įmonėmis, vizitą Baltijos valstybėse. Įmonių sąrašą rasite priede. 2013 m. vasario 27 d. Vokietijos įmonių atstovai, esant susidomėjimui, mielai susitiktų su Lietuvos įmonėmis.

VDU karjeros dienos kviečia įmones

Vytauto Didžiojo universiteto Karjeros ir kompetencijų centro komanda balandžio mėn. pradžioje organizuoja renginį ,,VDU Karjeros dienos 2014", kuriame kviečiame dalyvauti įvairias įmones / organizacijas.

Ekologiški Lietuvos gamintojų pagardai bus pristatyti tarptautinėje parodoje „BioFach 2014“

„Daumantų“ pagardų gamintojai šių metų vasario 12-15 dienomis ketvirtą kartą dalyvauja  tarptautinėje ekologiškų produktų parodoje „BioFach 2014“ Niurnberge, Vokietijoje. Inovatyvi įmonė ekologiškų išplėstą produktų liniją pristato su prekės ženklu „Dauma“. Galimybes plėsti partnerių ratą įmonei sustiprina Europos sąjungos parama.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
       

 

 

Vienintelis pelno centras yra klientas.

Peteris Druckeris

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Rugsėjis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
       

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

 

Oro sąlygos politikoje permainingos, vyrauja lietus su žaibais ir perkūnija, stiprūs nepastovios krypties vėjai. Dažnas rūkas, matomumas blogas, vietomis formuojasi plikledis, todėl vairuoti tenka labai atsargiai. Tikimės ir linkime, kad visų lygių politikai sugebės vairuoti atsakingai ir nesukels didelių avarijų.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;