Dėl EK reglamentui prieštaraujančių Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros įstatymo nuostatų

Kaip žinia, 2014 m. spalio 7 d. LR Seimas priėmė  LIETUVOS RESPUBLIKOS SMULKIOJO IR VIDUTINIO VERSLO PLĖTROS ĮSTATYMO NR. VIII-935 2, 3 IR 4 STRAIPSNIŲ PAKEITIMO ĮSTATYMą Nr. XII-1186. 

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija ragina griežtinti bankrotų prevenciją

Pastaruoju metu nuvilnijusi Lietuvos turizmo operatorių bankrotų banga sudavė stiprų smūgį vartotojams, kartu primindama, kad kontroliuojančios institucijos veikia nepakankamai efektyviai.

Atidarytas KTU „Santakos“ slėnis

Lapkričio 14 d. Kauno technologijos universitete atidarytas vienas svarbiausių jo objektų – „Santakos“ slėnis.

 „Slėnis Kaune – ambicingas projektas, bet būtent tokio Lietuvai šiandien reikia. Noriu padėkoti visiems, išdrįsusiems įgyvendinti šią idėją. Prieš dešimtį metų ji siejo tiek kairiąsias, tiek ir dešiniąsias Vyriausybes, – iškilmingo atidarymo metu kalbėjo KTU rektorius profesorius Petras Baršauskas.

Dėl eurų mažos įmonės lėšas įšaldys tik kelioms dienoms

Mažos įmonės galės eurais pasirūpinti prieš pat euro įvedimą, todėl apyvartinės lėšos bus įšaldytos tik kelias dienas.

Marketingo vadovų klubo susitikimas

Lapkričio 11 d. Kauno PPA rūmų Marketingo vadovų klubo susitikime pranešimą „Į klestėjimą - konstruktyvios komunikacijos keliu“ skaitė UAB „Profesionalų aljansas“ partneris ir konsultantas bei Adizes Instituto atstovybės Vakarų Europai ir Baltijos šalims konsultantas Rolandas Juraitis.

Temos: Rūmų klubai 

ES fondai - regionų vystymui

2014 m. lapkričio 20 d. Birštone vyks Vidaus reikalų ministerijos organizuojamas renginys" 2014–2020 m. Europos Sąjungos  struktūrinių ir investavimo fondų panaudojimo galimybės Lietuvos regionų vystymui". Renginyje kviečiami dalyvauti regionų plėtros tarybų nariai,  vietos bendruomenių atstovai, socialiniai ir ekonominiai partneriai.

Verslo diena 2014 KTU Regioniniame mokslo parke su N. Mačiuliu ir I. Laursu

Nuo 2004 m. ūkio ministrui antrąjį kiekvieno lapkričio penktadienį paskelbus verslo atstovų švente – Verslo diena – KTU regioniniame mokslo parke kiekvienais metais yra apdovanojamos labiausiai inovacijų ir technologijų srityje pažengusios įmonės.

„Europos burių“ nominacijos

Jau aštuntus metus Finansų ministerija organizuoja geriausių Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų Lietuvoje projektų – „Europos burių“ – rinkimus ir apdovanojimus. ,,Europos burių“ rinkimais siekiama įvertinti ir visuomenei pristatyti didžiausią vertę žmogui, kraštui, visuomenei ir valstybei duodančius Europos Sąjungos fondų lėšomis finansuojamus projektus.

Temos: Apdovanojimai ir nominacijos 

Konferencija-diskusija "Žiemos karas-Talvisota ir jo pamokos"

Lietuvos-Suomijos draugijos Kauno skyrius ir Lietuvių etninės kultūros draugijos Kauno teritorinis padalinys kartu su Lietuvos kariuomenės Kauno įgulos karininkų ramove rengia konferenciją-diskusiją skirtą „Žiemos karo“ (SSRS ir Suomijos 1939-1940 m. karo) pradžios 75-čiui paminėti.  Kviečiami dalyvauti ir verslo atstovai. 

Diskusija apie mokslą ir verslą Lietuvos sporto universitete

Lietuvos sporto universitete paminėta Pasaulinė mokslo diena taikai ir vystymuisi, kuri pasaulyje kasmet švenčiama lapkričio 10-ąją. Šiemet į susitikimą su universiteto studentais, dėstytojais, mokslininkais bei visa bendruomene atvyko Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis, generalinis direktorius dr. Vytautas Šileikis, technologijų gamybos ir inovacijų bendrovės „Elinta“ vadovas Vytautas Jokužis. Svečiai su LSU bendruomene dalijosi įžvalgomis apie mokslo ir verslo ryšius, sėkmingą universitetų bei verslo bendradarbiavimą, diskutavo apie mokslo svarbą, aktualijas, naujoves ir pasiekimus.

Temos: Verslo ir mokslo partnerystė 

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

 

 

Pabaiga gali būti gera tik tada, kai viskas prieš tai esti bloga.

Erichas Marija Remarkas

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Sausis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Visas partijas vienija paniška baimė atsisakyti bet kokių funkcijų, perduoti jas vykdyti Rūmams.
 

Visas partijas vienija paniška baimė atsisakyti bet kokių funkcijų, perduoti jas vykdyti Rūmams.

Rimantas Šidlauskas, LPPAR asociacijos generalinis direktorius

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;