Rūmų klubas dizaino salone „Interjero erdvė"

Kiekvienam įmonės  vadovui svarbu, kad visi   darbuotojai dirbtų efektyviai, kokybiškai. Ne mažiau svarbu, kad jie būtų lojalūs savo įmonei. Norint tai pasiekti, darbuotojas turi būti patenkintas savo  darbu, jo rezultatais, tinkamu atlygiu ir t.t.  Kad veiklos rodikliai būtų geri, yra būtina tinkama darbinė aplinka ir tinkamas poilsis.

Svečiuose – Olegas Lapinas

Rūmuose veikiantis Kauno personalo vadovų klubas gegužės mėnesio susitikimui pasirinko temą „Manipuliavimas žmonėmis“. Į klubo susitikimą atvyko  apie 30 klubo narių ir svečių.

Kvietimas teikti paraiškas

Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondas (LAAIF) skelbia kvietimą teikti paraiškas paramai gauti pagal Gaminių ar pakuotės atliekų tvarkymo programą ir Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondo programą.

Ar verta skubėti euro link?

Rūmuose veikiantis Kauno finansininkų klubas surengė diskusiją „Euras: ar verta skubėti?“

Verslo taryba: apie paveldo problemas ir mokesčius

Net trys iš keturių gegužės 16 d. Verslo tarybos posėdžio darbotvarkės klausimų buvo susiję su kultūros paveldo problemomis. Nors dėl susitikimo su atsakingais Kultūros vertybių apsaugos departamento specialistais buvo tariamasi iš anksto, departamento direktorė Diana Varnaitė likus porai dienų iki posėdžio informavo, kad neatvyks dėl svarbių reikalų sostinėje.

Bendradarbiaus propaguojant skaidrų verslą

Gegužės 8 d. rūmų tarybos posėdyje dalyvavo Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkas G. Muznikas. Po susitikimo, kuriame dalyvavo ir Kauno krašto pramonininkų atstovai, buvo priimtas pareiškimas. 

Vladui Lašui įteiktas aukščiausias verslo apdovanojimas

Gegužės 7 d. Oslo rotušėje įvykusios iškilmingos ceremonijos metu vienas žinomiausių Kauno verslininkų, ir įvairių iniciatyvų kūrėjas  Vladas Lašas buvo apdovanotas tarptautine  Verslo taikos premija. 

Švietimo inovacijos į Italiją ateina iš Lietuvos

Toskanos regionas laikomas Italijos švietimo inovacijų lyderiu. Prieš metus ES projektų bazėje ADAM italai surado informaciją apie Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų vykdytą projektą dėl neformalaus ir savaiminio mokymosi pripažinimo švietimo sistemoje. Italams buvo ypač aktualu sukurti modelį, kaip įvertinti ir sertifikuoti neformaliai įgytąsias kompetencijas, nes jie neturėjo nei sistemos, nei patirties šioje srityje.

Verslo įvaizdį pagerins socialiai atsakingas požiūris

Po žiniasklaidoje išsakyto  politiko R. Lopatos teiginio „Vos ne visa Lietuva nekenčia verslininkų ir dėl to kalti politikai“ (delfi.lt) rūmų Verslo vadovų klube vyko diskusija šia tema. Kas įskiepijo aukos kompleksą Lietuvoje, kai „kalti visi aplinkui, tik ne aš“ – kalta bloga valdžia, kaltas sukčius direktorius ir panašiai? Kur slypi to fundamentalios priežastys? 

Mokslo kavinės projekto uždarymas

Renginyje dalyvaus daug garbingų svečių, mokyklų direktoriai bei mokinių ir mokytojų komandos, projekto renginiuose dalyvavę verslininkai, mokslininkai. Koncertuos Veršvų vidurinės mokyklos Mišrus choras „ALLEGRO“. Kalbės Kauno miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos biuro vedėjas Kęstutis Ignatavičius, asociacijos „Šviesuva“ tarybos pirmininkas akademikas Jurgis Brėdikis, prof. habil. dr. Palmira Jucevičienė, prof. habil.dr.  Robertas Jucevičius,  projekto idėjos autorė  dr. Valentina Šereikienė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų direktorius dr. Vytautas Šileikis, asociacijos „Šviesuva“ prezidentas, UAB „Pirmas žingsnis“ direktorius/savininkas Algimantas Astrauskas ir kt..Mokslo kavinės uždaryme dalyvaus gausus būrys verslininkų. Verslo atstovai teiks geriausiems mokiniams pranešėjams dovanas, prizus pagal įvairias nominacijas.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
           

 

 

Tikras optimistas remiasi ne tokiu įsitikinimu, kad viskas bus gerai, o tokiu, kad ne viskas bus blogai.

Žanas Diuturas

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Rugpjūtis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
           

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Vaidas Bernotas
 

Rūmų bendruomenė – labai draugiški, paprasti, nuoširdūs ir geranoriški žmonės.

Vaidas Bernotas, UAB “Transer” direktorius

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;