Apdovanojimai už rūpinimąsi darbuotojų sauga ir sveikata

Europos saugos ir sveikatos darbe agentūra (EU-OSHA) kviečia siūlyti kandidatus vienuoliktiems Europos geros praktikos apdovanojimams darbuotojų sveikatos ir saugos srityje. Apdovanojimai, kaip 2012–2013 m. Saugių darbo vietų kampanijos dalis, bus skirti įmonėms arba organizacijoms už išskirtinius, naujai įdiegtus sprendimus skatinant vadovus ir darbuotojus aktyviai bendradarbiauti siekiant stiprinti darbuotojų saugą ir sveikatą.

Naujoji Saugių darbo vietų kampanija: darbdaviai raginami imtis veiksmų, o darbuotojai – bendradarbiauti

Europos saugos ir sveikatos darbe agentūra (EU-OSHA) visoje Europoje pradeda naują dvejų metų Saugių darbo vietų kampaniją „Bendromis jėgomis mažinkime riziką darbe“. Darbo vietos Europos Sąjungoje (ES) yra saugesnės ir sveikesnės nei anksčiau, tačiau kasmet jose vis dar įvyksta 6,9 mln. nelaimingų atsitikimų, o milijonai žmonių kenčia nuo su darbu susijusių ligų. Žmonių kančių dėl prastos saugos ir sveikatos darbe neįmanoma įvertinti, bet ekonominės sąnaudos siekia 490 mlrd. eurų per metus, t. y. daugiau nei pusė ES finansų krizės problemoms spręsti skirto gelbėjimo fondo lėšų. Lietuvoje kasmet įvyksta apie 150 sunkių ir mirtinų nelaimingų atsitikimų darbe, o vien pernai dėl nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių ligų socialinio draudimo priskaičiuotų išmokų suma buvo apie 44 mln. litų (neaudituoti duomenys).

Deklaracija dėl pirmųjų verslo metų

Daugiau kaip 40 verslą kontroliuojančių institucijų pasirašė deklaraciją dėl pirmųjų verslo metų. Joje įsipareigojama pirmaisiais verslo veiklos metais netaikyti poveikio priemonių nustačius pažeidimų, skirti laiko ūkio subjektų konsultacijoms ir pagalbai.

UAB „Enerstenai“ – 10 metų

Rūmų narys UAB „Enerstena“ šiomis dienomis pažymi dešimtmečio sukaktį.

Seimo vicepirmininkas E. Tamašauskas susitiko su Kauno verslininkais

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovai dalyvavo susitikime su Seimo vicepirmininku Eriku Tamašausku. Pokalbyje, kuris vyko Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacijoje, Seimo vicepirmininkas buvo linkęs ne pats kalbėti, o labiau klausytis ir mėginti ieškoti verslo problemų sprendimų.

Ūkio ministras pritaria verslininkų pasiūlymui pasirašyti nacionalinį susitarimą

„Norėčiau išsklaidyti klaidingą mitą, kad mylime tik lazerius ir biotechnologijas. Pramonė yra integrali ir svarbi ekonomikos šerdis Tie, kurie turi potencialą eiti į priekį, yra verti pagarbos, ir jei tikrai reikia, - paramos. Lietuvoje matome vietą visiems legaliems verslams. Nebus niekam uždarytos durys eiti proveržio link, būti čempionais. Manau, ir tekstilės pramonė, kuria nuo seno Kaunas garsėjo, bus tarp tų čempionų, nes ji ir sudėtingoms sąlygomis išlaikė gebėjimus dirbti šiuolaikinei rinkai, kai Europoje jie bemaž sugriuvę. Didžiausia bėda, kokią šiuo metu matome, - verslo demoralizacija per struktūrinių fondų paramą. Šios lėšos bus nukreipiamos į bendrąją infrastruktūrą ir kuo mažiau dovanojamos tik kai kurioms įmonėms įrangai pirkti“, - sakė ministras.

Vladui Lašui paskirta tarptautinė verslo Taikos premija

Vienas žinomiausių Kauno verslininkų, bendrovės „Skubios siuntos“ generalinis direktorius Vladas Lašas pelnė tarptautinę  verslo Taikos premiją. Apdovanojimas skiriamas  už verslo sėkmę, neatsiejamą nuo socialinės atsakomybės ir socialinio solidarumo principų.

Dėl sankcijų Baltarusijai

Užsienio reikalų ministerija pateikia dažniausius klausimus ir atsakymus į juos dėl sankcijų Baltarusijai.

Pasaulinei kultūros dienai skirti renginiai

Balandžio 14 d. Kaune vyks kultūros dienai skirta akcija "Palinkėkime kultūrai". Vienas iš šventės akcentų - milžiniškas saldainis Rotušės aikštėje, kurį kauniečiai bus kviečiami dekoruoti linkėjimais kultūrai.

Verslo vadovų klubui vadovaus Nerijus Šėža

Balandžio 11 d. rūmuose vėl rinkosi rudenį pradėjusio veikti rūmų Kauno verslo vadovų klubo nariai. Praėjo pusmetis, per kurį veikė suformuota laikina steigiamoji klubo taryba, vyko pirmieji susitikimai, veiklos krypčių paieškos, formuluojami klubo nuostatai ir pan.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

 

Tikėk tais, kurie ieško tiesos. Netikėk tais, kurie rado.

Andre Gide

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Gegužė ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

„Mane tiksliau būtų vadinti ne Rūmų krikštamote, o motina“
 

Mane tiksliau būtų vadinti ne Rūmų krikštamote, o motina.

Doc. Jūratė Matekonienė

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;