Kvietimas į nemokamą seminarą apie darbuotojų saugą

Temos: naujas požiūris į darbuotojų saugos ir sveikatos instruktavimą, nauji profesinės rizikos vertinimo nuostatai; kaip motyvuoti darbuotojus domėtis ir vykdyti darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimus.

Kvietimas į nemokamą seminarą apie GS1 standartus tiekimo ir logistikos grandinei

Lapkričio 30 d. Šiauliuose, parodos "Šiauliai 2012" metu, įvyks seminaras, bus pristatomi GS1 standartai, sprendiniai, kurie taikomi ar taikytini  tiekimo ir logistikos grandinėje. Seminaras yra nemokamas. 

Kvietimas į nemokamą renginį apie asmeninius finansus su AB "Swedbank"

Renginyje bus aptariamos tokios temos: asmeninių finansų valdymo sritys: kasdieninių finansų valdymas, taupymas ir kaupimas, skolinimasis, draudimas ir investavimas; tikslai ir prioritetai; finansų tvarkymas poroje; vaikų edukacija.

Kvietimas į konferencija „Viskas apie saulės elektrinių verslą“

Praktinė konferencija – tiekėjų mugė „Viskas apie saulės elektrinių verslą (30 kw)“: leidimai, finansavimas, elektrinių efektyvumo “triukai”, eksploatavimas, mokesčiai, valstybės parama ir kt.

Rūmai bendradarbiaus su KTU

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kauno technologijos universitetu.

Sutartyje numatomas aktyvus abiejų šalių bendradarbiavimas tikslinant studijų universitete tikslus ir būdus juos pasiekti, atnaujinant universiteto studijų programas, atitinkančias verslo poreikius, sudarant sąlygas KTU studentams įgyti praktinių įgūdžių regiono įmonėse, vertinant universiteto studentų žinias ir įgūdžius bei  atitikimą rinkos poreikiams.

Kvietimas į Verslo vadovų klubą

Mokslo ir technologijų parkas „Technopolis“ organizuoja kasmetinę konferenciją. Šių metų tema  -  „SMARTmeLT: sumanusis vartotojas, sumanusis verslas, sumaniosios specializacijos“.  Lietuvos  -  vienos  iš mažiausių ES valstybių -  konkurencingumą pirmiausia lemia gebėjimas įsilieti į tarptautinius vertės kūrimo tinklus. Ekonomikos vystymosi procesuose aktualu sujungti skirtingų krypčių specializacijas, įtraukti vartotojus į produkto/paslaugos kūrimo procesus bei kurti inovatyvius verslo sprendimus.

Kalėdiniai sveikinimai – socialiai atsakingai ir originaliai

Kviečiame Jus dalyvauti kalėdiniame projekte “Kalėdinės vaikų svajonės”.

2011-tais metais daugybė globos namų auklėtinių sulaukė kalėdinio stebuklo – vos spėję užrašyti savo kalėdines svajones ant sukurtų atvirukų, jau po kelių savaičių gavo svajojamas dovanas. Jas vaikams dovanojo ir įmonės, privatūs asmenys ir įmonių kolektyvai – vos spėjome atsakinėti į norinčiųjų dovanoti laiškus! Daugelyje  globos namų buvo sukurta tikra kalėdinė nuotaika. 

Viešieji pirkimai statybų sektoriuje: nepatenkinti visi

Problemų statybų sektoriuje gausa, vis dar neatsigaunantis sektorius (pasiekta tik 47 proc. 2009 m. lygio) paskatino rūmuose surengti diskusiją prie apskritojo stalo „Viešieji pirkimai ir ES struktūrinių fondų parama statybų sektoriuje“. Diskusiją inicijavo UAB „Santechnikos darbai“. 

Verslo taryboje – apie Kauno projektus

Lapkričio 7 d. Verslo tarybos darbotvarkės pagrindinis klausimas buvo skirtas artėjančiam 2014–2020 m. finansavimo laikotarpiui. Kokius svarbiausius projektus naujam struktūrinės paramos etapui rengia Kaunas? Kokią paramą iš ES fondų miestas gavo iki šiol?

Teisės naujienos elektros energetikos srityje

Elektros energetikos įstatymo 43 str. 1 d. numato, kad iki 2012 m. gruodžio 31 d. visuomeninis tiekėjas (LESTO AB) sudaryti sutartis ir tiekti elektros energiją visuomenine elektros energijos kaina visiems mažesnės kaip 30 kW galios vartotojų objektams.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
           

 

 

Tikras optimistas remiasi ne tokiu įsitikinimu, kad viskas bus gerai, o tokiu, kad ne viskas bus blogai.

Žanas Diuturas

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Rugpjūtis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
           

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Vaidas Bernotas
 

Rūmų bendruomenė – labai draugiški, paprasti, nuoširdūs ir geranoriški žmonės.

Vaidas Bernotas, UAB “Transer” direktorius

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;