Priimami protestai dėl muitų suspendavimo

ES valstybės narės pateikė prašymus suspenduoti muitus ar suteikti tarifinę kvotą tam tikriems produktams  nuo 2012 m. sausio 1 d. Atsižvelgiant į tai, kad muitų suspendavimas yra netaikomas ir tarifinės kvotos nesuteikiamos tais atvejais, kai ES viduje yra gaminamas pakankamas kiekis tapačių gaminių ar jų pakaitalų, ES gamintojams yra sudaryta galimybė pareikšti protestą muito suspendavimo ar tarifinės kvotos prašymui,  jei tai pažeistų jų interesus.

Lauko kavinėms bus pritaikytos mokesčių lengvatos

Kauno savivaldybės taryba nusprendė nuo balandžio 15 d. iki spalio 15 d. atleisti asmenis nuo vietinės rinkliavos už leidimą prekiauti Kauno viešosiose vietose - lauko kavinėse.

Parengta didžiųjų prekybos įmonių schema

Kauno miesto savivaldybės Taryba pritarė Kauno miesto didžiųjų prekybos įmonių išdėstymo Kauno mieste specialiojo plano koncepcijai, kurią parengė UAB „Miesto planas". Šis dokumentas leis koordinuoti tolygią miesto prekybinių centrų plėtrą. 

Patvirtinta aukštybinių pastatų išdėstymo koncepcija

Kauno miesto savivaldybės taryba patvirtino parengtą Kauno miesto aukštybinių pastatų išdėstymo Kauno mieste specialiojo plano koncepciją. 

Kas trukdo atsiskaityti negrynaisiais pinigais?

Šiuo metu Vyriausybė svarsto priemones, susijusias su grynųjų pinigų apyvartos mažinimu. Tuo pačiu siekiama įvertinti, kokios kliūtys šiuo metu trukdo efektyvesnį ir platesnį atsiskaitymą negrynaisiais pinigais.

Svarstomas strategijos „Lietuva2030“ projektas

Valstybės pažangos taryba, į kurią prieš metus Vyriausybė sukvietė įvairių sričių ekspertus, mokslininkus, verslo, ekonomikos, politinių procesų analitikus, visuomenei pristato pirminį šalies ilgalaikės pažangos strategijos projektą „Lietuva 2030“ ir kviečia visus į atvirą diskusiją, prašo visuomenės grupių pareikšti savo nuomonę, teikti  savo pasiūlymus ir pastabas, dalyvauti apklausoje.

Koalicijos programoje pabrėžiamas pasitikėjimas verslu

Kauno m. savivaldybės Taryboje naują valdančiąją koaliciją sudarę politikai pasirašė būsimosios miesto valdžios programą.  Jūsų dėmesiui pateikiame ištraukas, aktualias verslo ir mokslo bendruomenei.

Sveikiname: Verslo šlovės galerijoje – Vladas Lašas

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos narys dr. Vladas Lašas, bendrovės „Skubios siuntos“ generalinis direktorius, tapo Verslo šlovės galerijos laureatu.

Kauno apskrities darbdavių dėmesiui!

Kauno teritorinė darbo birža kviečia ekonominius sunkumus patiriančias įmones (kai darbuotojai dirba ne visą darbo laiką) dalyvauti ESF projekte „Laikinieji darbai“, organizuojant viešuosius darbus įmonėje savo darbuotojams, ir gauti darboužmokesčio kompensaciją.

Nauja apklausa atskleis Rūmų narių lūkesčius

Siekdami sustiprinti grįžtamąjį ryšį su Rūmų bendruomene, išsiaiškinti narių nuomonę apie Rūmų veiklą, teikiamas paslaugas, jų kokybę, taip pat norėdami išryškinti verslo bendruomenės lūkesčius, rengiame narių apklausą.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
           

 

 

Būti tvirto charakterio - reiškia elgtis nuosekliai, patvirtinti savo žodžius veiksmais.

Zigas Ziglaras

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Rugpjūtis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
           

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Lengviau svajoti apie tai, kas bus po 20 metų, nei  veikti dabar.
 

Lengviau svajoti apie tai, kas bus po 20 metų, nei  veikti dabar.

Prof. Mečislovas Rondomanskas, Kauno PPA rūmų garbės prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;