„Kikos“ istorija prasidėjo nuo mažos mergaitės noro

Minėdama 25 metų įsteigimo sukaktį, Rūmų bendruomenės klubo narius į svečius pakvietė „Kika group“ ir jai priklausanti UAB „Akvatera. Pakaunėje, Zapyškyje, įsikūrusi bendrovė – moderni, specializuota gyvūnų pašaro gamykla, sėkmingai dirbanti nuo 2004 m. Gamyklos įrenginiai yra vieni moderniausių Rytų Europoje. Naujausios specializuotos gyvūnų pašarų gamybos technologijos, profesionalų iš Europos konsultacijos, aukščiausios kokybės žaliavos suteikia galimybę sukurti receptūras ir gaminti aukščiausios kokybės produktus už optimalią kainą.

Temos: Rūmų klubai 

Rūmų klubas „Raganėje“

Kovo 29 d. rūmų verslo bendruomenės nariai sugūžėjo į prie pat Kėdainių, nedideliame Sirutiškio  miestelyje įsikūrusią kavinę-parduotuvę „Raganė“. Kauno PPA rūmų Kėdainių atstovybės narė, šios kavinės savininkė Daiva Gronskienė pakvietė pasisvečiuoti, paskanauti ypatingų rankų darbo virtinukų ir lietuviško midaus. Erikas ir Jūratė Augustinavičiai, MB „Šušvės midus“ savininkai, svečius vaišino midumi, gaminamu tik iš savo bityno bičių medaus.

Temos: Rūmų klubai 

Eksportuotojams - apie žmonių tipažus

Kovo 23 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Eksportuotojų klubo nariai rinkosi į mokymus „Efektyvi tarpasmeninė komunikacija ir įtakos darymas“. Mokymus, kurie paremti NigelRisner „ZOO“ (Zoologijos sodas) metodika (žmonių skirstymu į tipažus pagal elgseną: liūtas, beždžionė, delfinas ir dramblys)  vedė lektorius Justas Gavėnas (http://www.talentunamai.lt).

Temos: Rūmų klubai 

Rūmų klubas naujojoje Kauno autobusų stotyje

Naujoji Kauno autobusų stotis – moderniausia ne tik Lietuvoje, bet greičiausiai ir visoje Europoje. Rūmų nariams buvo sudaryta išskirtinė galimybė pamatyti ne vien tai, kas akivaizdu kiekvienam keleiviui, bet ir tai, kas „nematoma“. Susipažinti su naujuoju statiniu panoro itin gausus bendruomenės narių būrys.

Temos: Rūmų klubai 

Kauno finansininkų klubas aptarė ateities gaires

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kauno finansininkų klubas ataskaitiniame susirinkime sausio 26 d. aptarė praėjusių metų veiklą, pakeitė klubo reglamentą ir numatė 2017 m. tikslus ir darbus.

Temos: Rūmų klubai 

Svečiuose pas putojančio vyno gamintojus

Pirmojo šiemet Rūmų bendruomenės klubo maršrutas nusidriekė į Šančius, į vieną didžiausių putojančio vyno gamybos įmonių Baltijos šalių regione UAB „ITALIANA LT“. Tai ne tik didžiausia, bet ir pirmoji Lietuvoje privati alkoholinių gėrimų gamykla, įsteigta 1995 m. Pirmasis vyno butelis iškeliavo iš įmonės 1998 m. 

Temos: Rūmų klubai 

Verslo moterys degustavo… meną

„Menas yra būdas pamatyti savo sielą“,– kaip suprasti, o tiksliau pajausti meną,  sausio 19-osios vakarą susirinkusioms  kaunietėms Verslo moterų tinklo narėms pasakojo Vilma Jankienė, Vilniaus AP galerijos savininkė. Verslininkėms buvo originaliai pristatyta apie 50 menininkų darbų. Dalis jų eksponuoti pirmą kartą, dalis – jau demonstruoti  parodose.

Temos: Rūmų klubai 

Verslo vadovų klube – apie unikalią patirtį

Sausio 11 d. Kauno PPA rūmų  Verslo vadovų klube svečiavosi Lietuvos šaulių sąjungos Mokymo centro vadovas Virgilijus Milišauskas, turintis 4 metų gyvenimo ir darbo prie Afrikos krantų patirties, kurią įgijo padidintos rizikos zonose saugodamas prekybos verslą ir laivų įgulas nuo piratų keliamų pavojų.

Temos: Rūmų klubai 

Sūduvos buhalterės - apie Kūčių tradicijas

Sūduvos buhalterių klubo narės artėjant pačiai gražiausiai metų šventei paskutiniam šių metų susibūrimui pasirinko temą  „Ar mokame laukti šventų Kalėdų“.

Temos: Rūmų klubai 

Verslo moterys dalykinį bendravimą derina su pramoga

Lapkričio 24 d. „Žalgirio“ arenoje, advokatų profesinės bendrijos „Magnusson ir partneriai“ VIP ložėje susirinkusios Verslo moterų tinklo Kauno regiono grupės narės aptarė naujojo Darbo kodekso niuansus, praktinius aspektus ir konkrečius pavyzdžius su advokate Rūta Didike. Vėliau verslo moterys aistringai palaikė Kauno „Žalgirį“ ir džiaugėsi puikia pergale prieš Bambergo „Brose“!

Temos: Rūmų klubai 

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

 

 

Laikas atskleidžia visa, kas slapta, ir slepia visa, kas aišku.

Sofoklis

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Kovas ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Geriau specialistas, kuris nieko nežino apie tekstilę, negu turintis blogą patirtį.
 

Geriau specialistas, kuris nieko nežino apie tekstilę, negu turintis blogą patirtį.

Rosvaldas Kunickas, UAB „Danspin” direktorius

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;