EESRK pateikė nuomones aktualiomis temomis

Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitetas, kuriame Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijai atstovauja Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Alfredas Jonuška, paskutinėje 2010-2015 m. kadencijos komiteto sesijoje parengė nuomones dėl kovos su korupcija, mokymo darbo vietoje, neformalaus švietimo, tarptautinių pervežimų, šeimos verslo, paslaugų skaitmeninimo, tęstinio profesinio rengimo, valstybės pagalbos įmonėms ir žemės ūkio Rytų partnerystės šalyse (prieduose).

Diskusija apie asmens duomenų apsaugą

Kasdien – pirkdami internetu, tikrindami paskyrą socialiniame tinkle, atsiskaitydami už prekes ar paslaugas mobiliuoju telefonu ar mokėjimo kortele – paslaugų teikėjams pateikiame savo asmens duomenis. Kas su jais atsitinka? Kaip bendrovės turi elgtis su mūsų asmeniniais duomenimis?

Apie jaunimo verslumo skatinimo iniciatyvas

Verslumo vystymas yra būtina sąlyga 2020 m. Europos pažangaus, tvaraus ir integracinio augimo strategijoje numatytiems tikslams įgyvendinti. Kartu tai ir priemonė, galinti padėti reaguoti į ekonominius iššūkius, kurti naujas darbo vietas ir kovoti su socialine bei finansine atskirtimi. Tai ypač aktualu jaunimui, kurio nedarbo lygis yra aukštesnis nei suaugusiųjų. Be to, neretai jaunuoliai, pradėdami savo darbinę veiklą, susiduria su didesniais sunkumais.

KTU Vadovų mokykla organizuoja bendrovių valdybų narių mokymus

KTU Vadovų mokykla kviečia į bendrovių valdybų narių mokymus, vyksiančius lapkričio 12-13 d. Kaune. Mokymai skirti esamiems ir būsimiems bendrovių valdybų nariams, įmonėms, ketinančioms sudaryti valdybas.

Susitikimas su Valstybinės mokesčių inspekcijos specialistais

Rugsėjo 24 d. rūmų Kauno finansininkų klubo surengtas susitikimas su Valstybinės mokesčių inspekcijos specialistais sulaukė didžiulio susidomėjimo. Rūmų salė vos talpino visus pageidaujančius.

Temos: Rūmų klubai 

Finansininkų klube – svečiai iš Švedijos

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Finansininkų klubas, plėtodamas tarptautinį bendradarbiavimą, rugsėjo 25 d. rūmuose priėmė svečius iš Švedijos – juridinės-ekonominės konsultacinės firmos „Klintberg Consulting AB“ vadovus.

Temos: Rūmų klubai 

Bus užtikrintas lygiateisiškumas išieškant skolas

Nuo šiol atgauti skolas bus paprasčiau – pradėjusi veikti speciali elektroninė sistema užtikrins, jog lėšos iš skolininko sąskaitųbankuose automatiškai bus nurašomos visiems kreditoriams proporcingai.

Eksportas – ne sprintas

Rugsėjo 23 d. Eksportuotojų  klubo nariai rinkosi į susitikimą su lektoriumi Martins Tiknuss, atstovaujančiu konsultacijų kompanijai „GatewayBaltic“  (www.gatewaybaltic.com ). Svečias dalijosi žiniomis ir patirtimi, kaip padidinti eksporto apimtis, pritraukti naujų partnerių.
 

Temos: Rūmų klubai 

Su verslininkais diskutavo apie efektyvesnį bendravimą

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos salėje buvo susirinkę verslininkai ir vietinės valdžios atstovai, kad aptartų, kaip būtų galima pagerinti rajono ekonominę situaciją ir kaip efektyviau bendrauti ateityje.

Parengta medžiaga dualiniam mokymui

Gresiant nedarbo krizei labai svarbus tampa glaudus profesinio mokymo sistemų ir įmonių bendradarbiavimas, įgyvendinant dualinio mokymo sistemą.  Dualinio mokymo įgyvendinimas turi skatinti visų veikėjų, dalyvaujančių profesinio mokymo sistemose, kultūrinius ir struktūrinius pokyčius: Įmonės turi prisiimti svarbų darbdavio vaidmenį ir jos turi būti naujų bendradarbiavimo su profesinėmis mokyklomis būdų iniciatoriai. Mokytojai turi keisti mokymo būdą ir ugdyti „naujus“ neformalius pagrindinius pedagoginius įgūdžius.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei kažko nelaužai, vadinasi, judi nepakankamai greitai. Klysti yra gerai. Kūrimo tikslas yra kažką sukurti, o ne vengti klaidų.

Markas Zuckerbergas, „Facebook“ įkūrėjas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

 

Oro sąlygos politikoje permainingos, vyrauja lietus su žaibais ir perkūnija, stiprūs nepastovios krypties vėjai. Dažnas rūkas, matomumas blogas, vietomis formuojasi plikledis, todėl vairuoti tenka labai atsargiai. Tikimės ir linkime, kad visų lygių politikai sugebės vairuoti atsakingai ir nesukels didelių avarijų.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;