ECVET ekspertų tarptautinis susitikimas Bukarešte

Rugsėjo 23-24 d. Rumunijos sostinėje Bukarešte įvyko tarptautinis praktinis ECVET seminaras „Mokymosi rezultatai darbo rinkos perspektyvoje“ („Learning outcome and the labour market perspective“), kuriame dalyvavo 25 šalių švietimo ir mokslo ministerijų bei verslo atstovai.

VMI informuoja: Nekilnojamojo turto nuomos pajamos gali būti apmokestinamos keliais būdais

Individualiai veiklai nepriskiriama gyventojų vykdoma nekilnojamojo turto nuomos veikla, todėl gautos iš nekilnojamojo turto nuomos pajamos gali būti apmokestinamos keliais būdais.

Nemokamas seminaras „Žvilgsnis į ateities energetiką: laisvoji elektros rinka“

Už elektros rinkos plėtrą Lietuvoje atsakingas elektros perdavimo operatorius „Litgrid“ kviečia Jus į spalio 2 d. Vilniuje ir spalio 9 d. Kaune vyksiančius nemokamus seminarus „Žvilgsnis į ateities energetiką: laisvoji elektros rinka“ . Seminarų tikslas – suteikti žinių apie elektros rinką, jos veikimo principus, naudą ir privalumus įmonėms bei visuomenei. Renginių metu „Litgrid“ elektros rinkos ekspertai bus pasiruošę atsakyti į Jums rūpimus klausimus. Daugiau informacijos – prisegtame kvietime. 

Rūmų klubas kompanijoje „Avia Baltika“

Pirmojo rudens Rūmų klubo nariai turėjo išskirtinę galimybę ne tik klausti, bet ir išbandyti  AK „Avia Baltika“ sraigtasparnius simuliatorius, kuriuose  savo įgūdžius tobulina  įvairių pasaulio valstybių  kariškiai. „Įspūdis tarsi skristum realiai: orlaivis kyla, žemė siūbuoja, aplink vien dangus, prietaisai mirguliuoja “, -  kalbėjo rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis, kurio valdomą orlaivį simuliatorių kompiuterio ekrane atidžiai stebėjo kompanijos profesionalai.

Jonavoje įsteigta Trišalė taryba

2014 09 22 Jonavos rajono savivaldybėje  įsteigta Trišalė taryba tarp Jonavos rajono savivaldybės, darbdavių organizacijų ir profesinių sąjungų susivienijimo. Trišalį susitarimą pasirašė Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius, Jonavos rajono verslo darbdavių asociacijos prezidentas Edmundas Gedvila, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialo tarybos pirmininkas Alfonsas Meškauskas ir Jonavos profesinių sąjungų susivienijimo pirmininkė Birutė Daškevičienė.

Ūkio ministerija kviečia verslininkus dalyvauti konkurse ir gauti apdovanojimą „Už nuopelnus verslui“

Ūkio ministerija kviečia verslo atstovus teikti paraiškas dalyvauti jau dešimtą kartą vyksiančiame kasmetiniame konkurse ir gauti apdovanojimą „Už nuopelnus verslui“. Paraiškų laukiama iki spalio 10 d.

Mano VMI vartotojai mokesčių reikalus gali tvarkyti neišėję iš namų

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) pažymi, kad mokesčių mokėtojai naudodamiesi e. VMI paslaugomis per Mano VMI ne tik taupo laiką bei resursus, bet ir pasilengvina galimus formalumus. Mano VMI – konkrečiam mokesčių mokėtojui skirta e. VMI paslaugų erdvė, kurioje galite rasti aktualią asmeninę informaciją, mokėtinus mokesčius ar įsiskolinimus biudžetui, neišeinant iš namų įregistruoti individualią veiklą, išsiimti verslo liudijimą, registruotis PVM mokėtoju, dalyvauti nuotoliniuose mokymuose bei diskusijose ir kt.

Europos įmonių apklausa 2015

Eurochambres šiemet, kaip ir kasmet, rengia šalių ekonominę apžvalgą. Rūmų nariai kviečiami dalyvauti apklausoje, pagal kurią bus parengta ekonominės situacijos analizė ir apibendrinti  verslo lūkesčiai.

Kinijos pasiuntiniui marijampoliečiai pristatė verslo potencialą

Marijampolės savivaldybės mero Vidmanto Brazio kvietimu rugsėjo 9 d. Marijampolėje lankėsi Kinijos Liaudies Respublikos Nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje Liu Zengwen su ponia Yao Xiaofen, ambasados ekonomikos ir komercijos atašė Zhao Qiuyan ir pirmasis sekretorius Din Tao, puikiai kalbantis lietuviškai. Tai buvo pirmasis šių Kinijos diplomatų Marijampolėje vizitas, kurio metu jie susipažino su pačiu miestu, jo plėtros perspektyvomis, aplankė kelias verslo įmones, susitiko su verslo, kultūros ir kitų sričių atstovais.

Pirmasis Verslo tarybos rudens posėdis

Rugsėjo 12 d. įvykusiame pirmajame Verslo tarybos rudens posėdyje buvo aptariama, kaip Kauno miesto įmonės ir organizacijos rengiasi euro įvedimui.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

 

 

Nebūkite nei per daug užsispyrę, bandydami sulaikyti tai, kas griūva, nei per daug skubėkite įtvirtinti tai, kas lyg ir atsiranda. 

R. B. De Konstanas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Vasaris ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Benjaminas Žemaitis
 

Labiau nei paramos verslui reikia, jog valdžia viešai pripažintų, kad verslas maitina valstybę, o ne atvirkščiai.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;