ES lėšos į Kauną ateis per bendruomenes

Per  2014-2020 m. Kaunas gali pritraukti 100-150 mln. Lt iš Europos regioninės plėtros fondo. Penkiems didiesiems šalies miestams numatoma skirti 500 mln. Lt.

Bendruomenės inicijuotos veiklos plėtrai visai Lietuvai planuojama suteikti 50 mln. Lt. Kiek iš jų teks Kaunui, kol kas nežinia. 

Miesto verslo ir politikos atstovai abejoja dėl būsimos trijų oro uostų centralizavimo sėkmės Kaunui

Kauno verslo bendruomenei nemažų abejonių dėl galimų rezultatų sukėlė pastaruoju metu sklindanti informacija apie aukščiausios valdžios rengiamus trijų Lietuvoje esančių oro uostų reorganizavimo planus. Jau yra ir įstatymo projektas, kurį rengiasi svarstyti Seimas. Numatyta Kauno ir Palangos įmones prijungti prie Vilniaus valstybinio oro uosto.
Išsklaidyti abejonių (o gal dar labiau sustiprinti) į Kauną, Verslo tarybos kvietimu, buvo atvykę centrinės valdžios atstovai - Seimo narys Mečislovas Zaščiurinskas ir susisiekimo ministro pavaduotojas Saulius Girdauskas.

Verslo strategijos mokymai ir verslo internacionalizavimas

Verslo strategijos mokymai ir verslo internacionalizavimas – tokios buvo dviejų Leonardo da Vinci programos projektų temos, kurias dvejus metus analizavo, kūrė ar adaptavo mokomąją medžiagą, mokė mokytojus ir verslininkus  Marijampolės profesinio rengimo centras.

Leonardo da Vinci programos naujovių perkėlimo projekto „Verslo strategijos vystymo mokymai“ (Bestrain) Nr. LLP-LDV-TOI-2011-LT-0093 mokymai vyko šių metų kovo ir gegužės mėn. Jų metu projekto dalyviai supažindino profesijos mokytojus su verslo ir verslumo strateginiu planavimu, mokinių verslumo ugdymu. Baigiamuosiuose mokymuose buvo pristatyta projekto tinklapyje www.bestrain.eu   esanti mokomoji medžiaga. Projekto dalyviai iš Lietuvos, Austrijos, Kipro ir Ispanijos adaptavo mokomąją medžiagą, parengė gerosios praktikos pavyzdžius, sukūrė interaktyvią mokomąją priemonę. Šiuo metu projekto svetainėje yra įdomus interaktyvus žaidimas ir mokomoji medžiaga anglų, lietuvių, ispanų ir graikų kalbomis.

Kaune griežtinama išorinės vaizdinės reklamos kontrolė

Nuo šių metų rugpjūčio 1 d. įsigaliojo naujos išorinės reklamos įrengimo ir naudojimo taisyklės.

Asmenys, naudojantys  išorinę reklamą, raginami ją įsiteisinti. Už pakartotinius šios rūšies administracinius teisės pažeidimus baudos dydis fiziniams asmenims siekia iki 2 tūkstančių litų, o pagal naujos redakcijos LR Reklamos įstatymą juridiniams asmenims už išorinės reklamos įrengimo reikalavimų nesilaikymą taikomos piniginės sankcijos, siekiančios iki 30 tūkstančių litų.

EURO ĮTAKA LIETUVOS VERSLO PLĖTRAI. PLIUSAI AR MINUSAI?

Vis garsiau kalbant apie euro įvedimą 2015 m.,  ne vienam  iš mūsų kyla klausimas: o kas gi tada nutiks mano piniginei ? Manoma, kad galimybės įsivesti eurą gana palankios, tačiaudaugelis nerimauja, kaip tai paveiks šalies ir mūsų kiekvieno gyvenimą.

ES mėnesio projektas: viešos internetinės diskusijos

Europos Komisija organizuoja Europos Sąjungos bendrosios rinkos mėnesio projektą ir rengia plataus masto viešas internetines diskusijas, kuriose gali dalyvauti visi Europos gyventojai. Šią Europos pi1iečių metais igyvendinama iniciatyva siekiama sutelkti visų valstybių narių žmones ir paskatinti plačias diskusijas apie bendrosios rinkos veikimą ir jos poveikį kasdieniam žmonių ir verslo subjektų gyvenimui.

Rūmų durys visuomet atviros verslui

Kuo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai skiriasi nuo kitų verslo organizacijų? Kokiais principais jie veikia? Iš kokių pajamų vykdoma veikla? Kodėl verta būti rūmų nariu? Tradicinės atvirų durų dienos metu tuo besidominčiai auditorijai pasakojo rūmų vadovai ir verslininkai.

Seminaras apie tarptautinius kreditinius pervedimus

Kviečiame mažų ir vidutinių įmonių atstovus dalyvauti Europos Komisijos organizuojamame seminare apie tarptautinius kreditinius pervedimus ir skolų išieškojimo politiką Europos Sąjungoje.  

Seminaro metu sužinosite:

  • kaip formuoti kasdienius verslo sandorius siekiant išvengti ginčų su verslo partneriais;
  • kokie yra svarbiausi finansų valdymo ir atsiskaitymų stebėsenos žingsniai;
  • kaip efektyviai išieškoti skolas ES.

Tarptautinio Leonardo da Vinci projekto 2011-1-PL1-LEO05-19900 „Ekonominių tinklų stiprinimas“ (SeBPEN) konferencija Lešno, Lenkija

Rugsėjo  26-27 d. Lešno mieste, Lenkijoje, rengiama tarptautinio Leonardo da Vinci projekto 2011-1-PL1-LEO05-19900 „Ekonominių tinklų stiprinimas“ konferencija. Joje bus pristatomi projekto rezultatai:  inovatyvių verslo vadybos ir organizavimo metodų perkėlimas bei bendradarbiavimo tarp klasteriuose veikiančių subjektų ir suinteresuotųjų asmenų stiprinimas sumaniai valdant koordinuojantiems asmenims ar institucijoms, verslo pagyvinimas ekonominiuose tinkluose, ekonominės ir socialinės sanglaudos stiprinimas.

ARBITRAŽO DIENA 2013

Vilniaus komercinio arbitražo teismas, kurio vienas iš steigėjų yra Lietuvos pramonės, prekybos ir amatų rūmų asociacija, bendradarbiaudamas su Lietuvos verslo konfederacija, kviečia specialistus bei besidominčius arbitražo Lietuvoje tendencijomis ir aktualijomis į kasmetinę konferenciją ARBITRAŽO DIENA 2013.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei kažko nelaužai, vadinasi, judi nepakankamai greitai. Klysti yra gerai. Kūrimo tikslas yra kažką sukurti, o ne vengti klaidų.

Markas Zuckerbergas, „Facebook“ įkūrėjas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

 

Oro sąlygos politikoje permainingos, vyrauja lietus su žaibais ir perkūnija, stiprūs nepastovios krypties vėjai. Dažnas rūkas, matomumas blogas, vietomis formuojasi plikledis, todėl vairuoti tenka labai atsargiai. Tikimės ir linkime, kad visų lygių politikai sugebės vairuoti atsakingai ir nesukels didelių avarijų.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;