Kaune rengiami politikos ir verslo debatai

Artėjant Seimo rinkimams Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Kauno krašto pramonininkais rengia viešus politikų ir verslininkų debatus „Rinkimai į Seimą 2012: idėjos ir realybė“. 

Susitikimai spalį "Šviesuvoje"

Asociacija "Šviesuva" kviečia į renginius spalio mėnesį.

Verslo taryboje – apie malkas, pirmininkavimą ES ir Kanus

Rugsėjo 20 d. vykęs Verslo tarybos posėdis nuo diskusijų apie pastarojo meto įvykius, susijusius su Kauno termofikacijos elektrinės akcijų pardavimu, perėjo iki konkrečių svarstymų, kada bus leista įmonėms ir kitiems šilumos vartotojams atsijungti nuo centralizuoto šildymo sistemos.

Apie PVM įstatymo nuostatas

Eksportuotojų ir Finansininkų klubo nariai rugsėjo 18 d.  dalyvavo  rūmų organizuotame seminare  apie Europos Sąjungos direktyvų taikymą perkant arba tiekiant prekes ar paslaugas į ES valstybes ir trečiąsias šalis, PVM nulinio tarifo taikymo nuostatas.

Švedijos verslo apdovanojimuose sėkmė lydėjo UAB „Baldai Jums“

Rugsėjo 20 d. Vilniuje paskelbti Švedijos verslo apdovanojimų 2012 laimėtojai. Iškilmingoje ceremonijoje pagerbta darniai besivystanti įmonė, metų socialinės atsakomybės iniciatyva, jaunieji metų verslininkai ir bendrovė, savo gaminiais garsinanti Lietuvą pasaulyje.

Konferencija „Finansinė verslo pusė. Praktiniai patarimai Jūsų verslo sėkmei“

Konferencijos tikslas skatinti smulkaus verslo kūrimą bei augimą. Renginyje didžiausias dėmesys bus skirtas alternatyviosios bankininkystės paslaugoms, naudai verslui, konkurencingumo naujam versle strategijoms kurti bei praktinėms rekomendacijoms.

Seminaras: Efektyvaus verslo ir finansų valdymo paslaptys

Seminaras skirtas vadovams, kurie nori per keletą minučių įskaityti tik reikiamą informaciją iš finansinių ataskaitų bei suprasti, kaip verslo sprendimai apskaitomi balanse, pelno - nuostolių ar pinigų srautų ataskaitose.

Swedbank kviečia į konferenciją

Ar žinote, kokie veiksniai lemia didesnį klientų pasitenkinimą ir Jūsų verslo sėkmę? Kaip užsitikrinti savo klientų lojalumą? Kokie sprendimai gali būti naudingi siekiant geriausiai patenkinti klientų poreikius ir lūkesčius?

Kviečiame į rūmų klubą

Prancūzai – viena originaliausių tautų Europos žemyne, turinti įdomią istoriją ir kultūrą. Praeityje Prancūzija darė didelę įtaką diplomatinio protokolo ir etiketo formavimuisi, ilgą laiką prancūzų kalba buvo diplomatinio bendravimo kalba. Visa tai turėjo įtakos nacionaliniam charakteriui ir šiuolaikiniam prancūzų dalykinio bendravimo stiliui.

Finansininkų klubas diskutavo apie naują veiklą

Kauno PPA rūmuose veikiantis Finansininkų klubo nariai rugsėjo 13 d.  susirinko šokoladinėje  Ch Chololaterie. Diskusijoje aptarta tolesnė kubo veikla, generuotos idėjos, būsimų renginių temos (apskaitos politikos įtaka  įmonės finansų valdymui, pinigų srautų valdymas įmonėje, investicijų valdymas, netradicinės situacijos įmonėse finansų prasme, santykis bankas-verslas-draudimo bendrovės ir kitos).

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei kažko nelaužai, vadinasi, judi nepakankamai greitai. Klysti yra gerai. Kūrimo tikslas yra kažką sukurti, o ne vengti klaidų.

Markas Zuckerbergas, „Facebook“ įkūrėjas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

 

Oro sąlygos politikoje permainingos, vyrauja lietus su žaibais ir perkūnija, stiprūs nepastovios krypties vėjai. Dažnas rūkas, matomumas blogas, vietomis formuojasi plikledis, todėl vairuoti tenka labai atsargiai. Tikimės ir linkime, kad visų lygių politikai sugebės vairuoti atsakingai ir nesukels didelių avarijų.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;