Konferencija apie euro zonos problemas

Spalio 20 d. 11 val. viešbučio Europa Royale Kaunas konferencijų salėje (Miško g. 11) įvyks konferencija-diskusija  „Lietuvos ir Europos Sąjungos ekonominė situacija euro zonos krizės kontekste: grėsmės ir gairės“, skirta aktyviems ir ekonominėmis tendencijomis besidomintiems Kauno ir Marijampolės regionų žmonėms. Vienas iš pranešėjų - finansų analitikas, SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda.

Tarptautinis investicijų ir inovacijų forumas Vitebske

Baltarusijos PPR Vitebsko skyrius kviečia Lietuvos įmones dalyvauti Tarptautiniame investicijų ir inovacijų forume, kuris vyks spalio 21-22 d. Vitebske.

Konkursas studentams

Pažymint Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atkūrimo 20-metį, miesto aukštųjų mokyklų ekonomikos, vadybos, politikos mokslų studentams skelbiamas konkursas „Kauno regionas ir jo verslo bendruomenė po 20 metų: vizija 2031“. Jo tikslas – skatinti studentus domėtis Kauno regiono verslo aplinkos istorija, šiandiena ir ateitimi, puoselėti studentų kūrybiškumą ir pilietinį aktyvumą.

Paroda „Rinkis prekę lietuvišką“ vyks „Žalgirio“ arenoje

Tradicinė paroda „Rinkis prekę lietuvišką“ šiemet persikelia į gerokai didesnę erdvę – naująją „Žalgirio“ areną Nemuno saloje. Paroda vyks spalio 7-9 dienomis. Joje dalyvaus apie 50 žinomiausių Lietuvos gamintojų.  Įmonės pristatys naujausius gaminius, o pirkėjai turės galimybę įsigyti jų iš pirmų rankų.

Pradeda veikti mobili mokslo kavinė

Rugsėjo 22 d. UAB  „Pirmas žingsnis” konferencijų salėje iškilmingai atidaryta „Šviesuvos”  mobili  mokslo kavinė (Café Scientifique) „Būk atviras! Būk sėkmingas! Būk matomas!”

Verslo misija iš Lenkijos

Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kartu su partneriu Podlaska Fundacija Rozwoju Regionalnego kviečia spalio 20 d. dalyvauti verslo misijoje iš Lenkijos.

Balti pojūčiai Rūmų klube

Iš pirmo įspūdžio sunku patikėti, kad darbo aplinką, verslo santykius,  klientų ir partnerių emocijas galima valdyti per kvapus ir kitus pojūčius.  Tačiau yra nemažai pavyzdžių, kurie patvirtina, kad rega, klausa, uoslė, lytėjimas ir skonis, visi penki pojūčiai, yra labai svarbūs vertinant aplinką ir priimant teisingus sprendimus.

„Tech Industry“ verslo kontaktai Rygoje

Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas) Lietuvoje kartu su partneriais Investment Development Agency of Latvia (LIAA), International Exhibition Company BT 1, Latvian Technological Centre ir Association of Mechanical Engineering and Metalworking Industries of Latvia (MASOC) Latvijoje  kviečia į verslo kontaktų renginį, kuris  įvyks tarptautinės „Tech Industry 2011“ parodos metu  lapkričio 24-26 dienomis Kipsala parodų centre, Rygoje (Latvija).

Įmonių vadovų klubas: į tikslą – per vertybes

„Simboliška, kad Rūmų atkūrimo 20-mečio jubiliejinių renginių ciklas prasideda steigiant Įmonių vadovų klubą. Šis ruduo – proga ne tik apžvelgti praetį, bet ir tiesti tiltus į ateitį. Kaip norėsime gyventi ateityje? Kokius tikslus norime kelti artimiausiems dešimčiai metų?  Jei įmonių vadovai – verslo profesoriai  ir ekspertai – norės apsikeisti gerąja patirtimi, Rūma yra tam tinkama vieta“, –  pradėdamas Įmonių vadovų klubo steigiamąjį susirinkimą kalbėjo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius dr. Vytautas Šileikis. 

Verslo galimybės Vengrijoje

Lietuvos - Vengrijos prekybos rūmai organizuoja Lietuvos ir Vengrijos verslininkų susitikimus. Jie vyks spalio 5 d. Vilniuje, viešbutyje "Centrum". Plačiau - prisegtukuose.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei kažko nelaužai, vadinasi, judi nepakankamai greitai. Klysti yra gerai. Kūrimo tikslas yra kažką sukurti, o ne vengti klaidų.

Markas Zuckerbergas, „Facebook“ įkūrėjas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

 

Oro sąlygos politikoje permainingos, vyrauja lietus su žaibais ir perkūnija, stiprūs nepastovios krypties vėjai. Dažnas rūkas, matomumas blogas, vietomis formuojasi plikledis, todėl vairuoti tenka labai atsargiai. Tikimės ir linkime, kad visų lygių politikai sugebės vairuoti atsakingai ir nesukels didelių avarijų.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;