VERSLO IR VALDŽIOS FORUMAS KAIŠIADORYSE: EFEKTYVI SĄVEIKA PRASIDEDA NUO IDĖJOS

Rugsėjo 28 d. Kaišiadoryse įvyko pirmasis Rūmų iniciatyva surengtas forumas „Verslo ir valdžios partnerystė: stipresnė savivalda, geresnis gyvenimas“. Renginyje dalyvavo Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Romualdas Urmilevičius, administracijos direktorius Vytautas Streikauskas, kiti Savivaldybės vadovai ir specialistai. Verslui atstovavo beveik trys dešimtys Kaišiadoryse veikiančių įmonių vadovų.

VERSLO IR VALDŽIOS PARTNERYSTĖ: STIPRESNĖ SAVIVALDA, GERESNIS GYVENIMAS

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai pradėjo rengti verslo ir vietos valdžios forumų ciklą, kuris aprėps visas 13 Kauno PPAR veiklos regionui priskirtų savivaldybių (Kauno miesto, Kauno rajono, Jonavos, Kaišiadorių, Kėdainių, Raseinių, Prienų, Birštono, Marijampolės, Šakių, Vilkaviškio, Kazlų Rūdos, Kalvarijos).

DĖL PREKIŲ ŽENKLŲ REGISTRAVIMO

Europos Sąjungos Teisingumo teisme šiuo metu yra pradėta byla, kurioje teismo prašoma išaiškinti, ar, norint įregistruoti prekių ženklą, paraiškoje būtina nurodyti konkrečias prekes ar paslaugas, kurioms norima užregistruoti prekių ženklą, ar pakanka nurodyti bendrą klasės, kuriai priklauso prekės ir paslaugos, pavadinimą.

PRAKTINĖ KONFERENCIJA RUSIJOS MUITŲ TEISĖS KLAUSIMAIS

Rugsėjo 21 d. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija ir Rusijos Federacijos juridinė kompanija JURVEST iš Pskovo (vadovaujama p. Roman Obrazcov) rengia praktinę konferenciją muitų teisės klausimais įsigaliojančios Rusijos, Baltarusijos ir Kazachstano vieningos muitų sąjungos sąlygomis: krovinių gabenimas į Rusijos Federaciją, efektyvūs iškylančių problemų sprendimo būdai (Pskovo ir Sebežo muitinės postai).

"VERSLO PUSRYČIUOSE" – APIE ARTĖJANČIAS “HANZA 2011 KAUNAS” DIENAS

Rugsėjo 7 d. viešbutyje „Reval Hotel Neris“ įvyko pirmieji rudens „verslo pusryčiai“. Antrus metus vykstančiuose tradiciniuose Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacijos atstovų susitikimuose su Kauno savivaldybės vadovais aptariamos miesto plėtros ir verslo aktualijos, naujos idėjos ir iniciatyvos, keičiamasi nuomonėmis dėl rengiamų strateginių sprendimų.

INFORMACIJA LIETUVOS VERSLUI IR PILIEČIAMS APIE GALIMAS APGAVYSTES

Pastaruoju metu Lietuvos ambasada Pekine gauna labai daug skundų dėl įtartinų sandėrių bei apgavysčių bendradarbiaujant su įmonėmis veikiančiomis Kinijoje. Daugumoje atvejų tai yra neegzistuojantys pirkimo ar pardavimo pasiūlymai, kurie iš tikrųjų yra tiesiog sukčiavimas.

KAUNE ĮKURTAS E-PASLAUGŲ KLASTERIS

Kaune įkurtas e-paslaugų klasteris pirmasis iš kauniečių jau pateikė paraišką LVPA veiklos kofinansavimui pagal Inoklaster Lt ir Inoklaster Lt+  programas.

Temos: E-paslaugų klasteris 

IŠGYVENIMO SĄLYGA: ARŠI KONKURENCIJA AR PARTNERYSTĖ?

Technologijų pažanga šiandien leidžia bendrauti su pasauliu realiu laiku, čia ir dabar ieškoti naujų idėjų, dalintis patirtimi, megzti partnerystės ryšius.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei kažko nelaužai, vadinasi, judi nepakankamai greitai. Klysti yra gerai. Kūrimo tikslas yra kažką sukurti, o ne vengti klaidų.

Markas Zuckerbergas, „Facebook“ įkūrėjas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

 

Oro sąlygos politikoje permainingos, vyrauja lietus su žaibais ir perkūnija, stiprūs nepastovios krypties vėjai. Dažnas rūkas, matomumas blogas, vietomis formuojasi plikledis, todėl vairuoti tenka labai atsargiai. Tikimės ir linkime, kad visų lygių politikai sugebės vairuoti atsakingai ir nesukels didelių avarijų.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;