Šaukiamas rūmų tarybos posėdis

Rugsėjo 6 d. 16 val. Kauno PPA rūmų salėje vyks rūmų tarybos pirmasis rudens posėdis. Jame savo veiklą pristatys Kauno finansininkų ir Eksportuotojų klubai, bus priimtas sprendimas dėl metinio bendruomenės vakaro datos ir vietos, svarstomi kiti klausimai.

ES investicijos – darbuotojų kompetencijų kėlimui

Ūkio ministerija ir Europos socialinio fondo agentūra kviečia teikti paraiškas finansuoti projektus pagal Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonę „Kompetencijos LT“.

Paklausių profesijų grupių prognozės – interneto tinklalapyje

Apsisprendžiant dėl studijų abiturientams gali padėti Ūkio ministerijos atlikta stebėsena ir žmogiškųjų išteklių poreikio prognozavimas 2014-2018 metams. Viešai prieinamame interneto tinklalapyje www.zips.lt skelbiama informacija apie paklausias ateityje profesijas ir kvalifikacijų grupes.

EK gairės dėl viešųjų pirkimų - ir lietuviškai

2015 metais Europos Komisijos parengtos gairės Europos Komisijos tinklalapyje buvo skelbiamos tik anglų kalba. Viešųjų pirkimų tarnyba atkreipia dėmesį, kad šiuo metu gaires galima rasti ir lietuvių kalba.

Pakeistas Pelno mokesčio įstatymo 40 1 straipsnio komentaras

Minėto įstatymo 40 1 straipsnis kalba apie fiziniams asmenims paskirstyto pelno apmokestinimą pelno mokesčiu.

Socialinės įtraukties festivalis "Draugystės spalvos" kviečia prisijungti

Rugsėjo 24 d. Kauno jaunimo dienų metu pirmą kartą vyks socialinės įtraukties festivalis "Draugystės spalvos", kurį kartu su Kauno m. savivaldybe ir kitais partneriais organizuoja VšĮ "Baltijos ugdymo centras". 

Švedijos - Baltijos šalių arbitražo forumas

Rugsėjo 15 d. Vilniuje vyks Švedijos - Baltijos šalių arbitražo forumas. Jame didžiausias dėmesys bus skiriamas įvairioms komercinių ir investicinių ginčų arbitražo aktualijoms Lietuvoje ir užsienyje. Renginys vyks anglų kalba. Išsamiau:

Verslininkai kviečiami dalyvauti konkurse apdovanojimui „Už nuopelnus verslui“ gauti

Ūkio ministerija kviečia verslininkus pristatyti savo pasiekimus apdovanojimui „Už nuopelnus verslui“ gauti. Paraiškų, kurias įmonės gali teikti pagal 6 nominacijas, laukiama iki š. m. rugsėjo 9 d.

Apie i.SAF ir i.VAZ – specialistų komentarai

Šiuo metu Valstybinė mokesčių inspekcija diegia Išmaniąją mokesčių administravimo sistemą. Jos tikslas – mokesčių surinkimo, administravimo efektyvumo didinimas ir naštos mokesčių mokėtojams mažinimas. To siekiama diegiant išmaniąsias elektronines paslaugas ir perkeliant mokesčių mokėtojų ūkinių operacijų duomenų rinkimą, tvarkymą, valdymą ir teikimą į elektroninę erdvę.

Įgyvendintas „Erasmus+“ programos mobilumo projektas daugiabučių namų renovacijos srityje

Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centras kartu su partneriais inicijavo Erasmus + mobilumo projektą „Pastatų renovatorius“, kuriuo siekta tinkamai parengti Lietuvos statybų specialistus daugiabučių atnaujinimo programai. Projekto siunčiantys partneriai: Alytaus profesinio rengimo centras, Vilniaus statybininkų rengimo centras, Klaipėdos statybininkų mokykla, Veisiejų technologijos ir verslo mokykla, Plungės technologijų ir verslo mokykla.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei įsivaizduojate ką nors žiną, vadinasi, esate blogai informuoti.

Kinų patarlė

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.
 

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.

Jonas Sirvydis

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;