Svarstoma Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros įstatymo nauja redakcija

Vyriausybė teikia apsvarstyti ir  iki 2015 09 02 pareikšti pastabas dėl įstatymo naujos redakcijos.

Įstatyme įteisinamas Nacionalinis verslo konsultantų tinklas. Numatoma, kad jį administruos ir konsultantų veiklą prižiūrės Vyriau sybės įgaliotos institucijos.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialas vykdo verslo poreikių tyrimą

Jau trejus metus Jonavoje veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos  filialas vykdo rajono savivaldybėje veikiančių verslo subjektų apklausą. Jos tikslas - ištirti, kokios paslaugos reikalingos  rajono verslininkams, norintiems pradėti arba plėtoti verslą, stiprinti jo konkurencingumą, plėsti rinką, kelti įmonių vadovų ir darbuotojų kompetenciją.

„Švedijos verslo apdovanojimai 2015“

Šie metai ypatingi – Švedijos verslo apdovanojimai švenčia dešimtąjį jubiliejų. Apdovanojimų ceremoniją savo dalyvavimu pagerbs Švedijos karalius Karlas Gustavas XVI, Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė ir kiti iškiliausi Lietuvos ir Švedijos verslo, mokslo bei politikos lyderiai.

Pritarta privačių subjektų teisei inicijuoti viešojo ir privataus sektorių partnerystės projektus

Įgyvendindama Lietuvos Respublikos investicijų įstatymą, Lietuvos Respublikos Vyriausybė liepos 29 d. pritarė Viešojo ir privataus sektorių partnerystės projektų rengimo ir įgyvendinimo taisyklių (toliau – Taisyklių) pakeitimams, pagal kuriuos privatūs subjektai turės teisę inicijuoti viešojo ir privataus sektorių partnerystės projektus.

Rūmai organizavo kompetencijų vertinimus 17-oje profesinių mokyklų

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai 2014/2015 mokslo metais Kauno ir Klaipėdos apskrityse organizavo asmens įgytų kompetencijų vertinimus 17-oje profesinių mokyklų. Vertinimo užduotys buvo parengtos 5937 asmenims. Asmens įgytų kompetencijoms vertinti buvo įdarbinti 364  darbdavių ir profesijos atstovai, sudarytos 223 vertinimo komisijos.

Baltarusija nustatė reikalavimus importui

Užsienio reikalų ministerija informuoja apie Baltarusijoje įvedamus žaliavų ir maisto produktų (nutarimas Nr. 666) bei statybinių medžiagų (nutarimas Nr.658) importui taikomus reikalavimus. Kad produkcija galėtų patekti į Baltarusijos rinką (išimtis taikoma Muitų sąjungos šalims), iš Baltarusijos institucijų bus reikalinga gauti atitiktį nacionaliniams reikalavimams patvirtinančius dokumentus. Baltarusijos vyriausybės nutarimai pridedami.

„Broma Jazz“ festivaliui rėmėjai su partneriais paruošė dovaną

Rugpjūčio 15 dieną, šeštadienį, vidurio Lietuvos mieste Kėdainiuose - startuosiančiam „Broma Jazz“ festivaliui intensyviai ruošiasi ne tik festivalio organizatoriai, bet ir rėmėjai. 

Mokslininkams svarbi verslo nuomonė

Visos Lietuvos mokslininkus, tyrėjus bei mokslo atstovus vienijanti Lietuvos mokslininkų sąjunga (LMS) organizuoja apklausą. Ją atlikus tikimasi sužinoti Lietuvos mokslo, verslo bei NVO atstovų vertinimą apie naujas mokslines paslaugas bei jų teikimo galimybes. Mokslinės paslaugos taptų svarbios stiprinant mokslininkų finansinį savarankiškumą, gerinant verslo ir mokslo bendras veiklas bei plėtojant antreprenerystę.  Tam reikalinga atlikti poreikių analizę.

Pasaulio lietuvių ekonomikos forumas Izraelyje

Kviečiama registruotis į jau septintąjį Pasaulio lietuvių ekonomikos forumą, kuris bus rengiamas 2015 metų spalio 20-21 dienomis Izraelyje, Tel Avive. Renginio vieta –  pajūryje įsikūręs Dan Tel Aviv Hotel*****.

Tarptautinė vaikų prekių paroda Kazachstane

Rugpjūčio 20-22 d. Almatoje, Kazachstane, organizuojama ketvirtoji tarptautinė paroda "Vaikystė 2015". Joje dalyvaus kompanijos iš Kazachstano, Rusijos, Ukrainos, Ispanijos, Korėjos, Turkijos, Kinijos, Baltarusijos, Lenkijos, Indonezijos ir kitų šalių. Parodos metu numatoma ir dalykinių renginių programa.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei įsivaizduojate ką nors žiną, vadinasi, esate blogai informuoti.

Kinų patarlė

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.
 

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.

Jonas Sirvydis

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;