Kinijos verslininkai dairosi Lietuvoje

Rugpjūčio 26 d. Rūmuose viešėjo ponas Wen Zhang, Kinijos verslo grupės „Beijing Industrial Group“ valdybos narys. Grupė jungia šešias įmones, kurių veiklos sritys – plieno gaminiai ir metalurgija, tekstilė ir jos gaminiai, alternatyvūs energijos šaltiniai (saulės baterijos, elektriniai dviračiai, elektrinės transporto priemonės neįgaliesiems ir įranga logistikos sandėliams), statybinė įranga (traktoriai ir krautuvai), maisto pramonė. Kinijos verslo grupė šiuo metu sparčiai plėtoja investicinius projektus statybos sektoriuje. Vizito Lietuvoje metu svečią lydėjo prekybos partnerės Lietuvoje – UAB „Energosa“ marketingo direktorius Vytis Diminskas.

Pradėjo veikti „karštoji linija“ Ukrainos muitinėje

Ukrainos valstybinė muitinė įsteigė „karštąją liniją“ dėl problemų/klausimų, susijusių su muitinės procedūromis Ukrainoje. Europos Sąjungos valstybių (tarp jų ir Lietuvos) eksportuotojai, susidūrę su minėtomis problemomis, gali kreiptis žemiau nurodytais kontaktais.

Rūmų svečias – premjeras A. Kubilius

„Kaune yra didžiulis išminties ir verslumo potencialas, kuris leis įgyvendinti ambicingus ir didelius projektus“, - po susitikimo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose pasakė LR Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius.

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija teikia pagalbą apgyvendinimo ir viešojo maitinimo paslaugas teikiančioms įmonėms Europos vyrų krepšinio čempionato metu

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad padės sąžiningam verslui, norinčiam legaliai vykdyti ekonominę veiklą Europos vyrų krepšinio čempionato metu, teikdama konsultacijas, praktinę informaciją, kaip teisingai deklaruoti ir sumokėti mokesčius, kada būtina registruoti veiklą, informuos, ką turėtų žinoti skirtingas paslaugas norinčios teikti bendrovės ir gyventojai.

Verslo misija į Maskvą ir Maskvos sritį spalio 19 - 20 d.

Lietuvos Respublikos ambasada Rusijos Federacijoje organizuoja Lietuvos verslo misiją į Maskvą 2011 m. spalio 19- 20 d. Šios verslo misijos tikslas – išplėsti esamus verslo ryšius bei užmegzti naujus kontaktus sparčiausiai besivystančiame Rusijos regione  -Maskvoje ir Maskvos srityje.

Kviečiame dalyvauti Švedijos verslo apdovanojimų konkurse „Swedish Business Awards“

Švedijos prekybos taryba ir Švedijos ambasada kartu su partneriais „TeliaSonera“ ir „Swedbank“ - šiemet jau 6 kartą ieško geriausių tarptautiniam verslui nusipelniusių praktikų ir organizuoja konkursą „Swedish Business Awards”. 

Rengiami Europos Sąjungos Moters Inovatorės rinkimai

Rengiami Europos Sąjungos Moters Inovatorės rinkimai, kuriuose bus atrinktos ir apdovanotos trys verslininkės, kurios yra bent kartą dalyvavusios ES bendrosios Mokslinių Tyrimų Programos (Framework Programe FP) arba ES Konkurencingumo ir Inovacijų Bendrosios Programos (Competitive and Innovation Framework Programme CIP) fprojektuose. Nugalėtojos bus apdovanotos 25, 50 ir 100 tūkstančių Eurų prizais.

Kviečiame į verslo kontaktų renginį „Greentech“ Indijoje

Kviečiame į Indijoje, Mumbai ir Bengalūre, 2011 metų rugsėjo 26 - 29 dienomis vyksiantį „Greentech“ verslo kontaktų renginį. Renginys skirtas naujų investicijų paieškai ir kontaktų užmezgimui. Renginyje kviečiamos dalyvauti Europoje veikiančios įmonės, universitetai bei kitos tyrimus vykdančios organizacijos iš šių sektorių: biotechnologijos, energija, aplinkosauga, transportas.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

 

 

Įsakinėti sau yra didžiausia valdžia.

Ciceronas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Kovas ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Fausta Puzanovienė, Verslo moterų tinklo Kauno vadovė
 

Klubas tikru klubu virsta tuomet, kai žmonės artimiau susipažįsta ir įgyja pasitikėjimo vienas kitu.

Fausta Šeputytė, UAB "Metga" generalinė direktorė

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;