Inovacijų kūrėjų stažuotėms – 1,4 mln. eurų ES investicijų

Ūkio ministerija, siekdama padidinti mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) sričių įmonių darbuotojų gebėjimus, paskelbė kvietimus įgyvendinti projektus pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonę „Inostažuotė“. Pagal šią priemonę labai mažų, mažų ar vidutinių įmonių projektams numatoma skirti 851,9 tūkst. eurų ES investicijų, didelių įmonių projektams – 567,9 tūkst. eurų.

Darbdaviai jaunimą ragina aktyviai rinktis logistikos specialisto karjerą

Šiandien mūsų autotransporto logistikos sektorius  – tai  daugiaženkliai skaičiai Europos keliais riedančių vilkikų, kurių maršrutus koordinuoja Lietuvoje biuruose prie kompiuterių dirbantys specialistai. Ir didžiausia problema, su kuria susiduria ši itin sparčiai besivystanti ūkio šaka – kvalifikuotų darbuotojų trūkumas.

Eduardas Jasas apdovanotas Kauno miesto Santakos garbės ženklu

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas Eduardas Jasas liepos 6-ąją, minint Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, Kauno pilyje vykusiame kasmetiniame renginyje „Operetė Kauno pilyje“ apdovanotas 3-ojo laipsnio Santakos garbės ženklu už nuopelnus Kaunui ir Lietuvai. Šis Kauno miesto apdovanojimas skiriamas už nuopelnus kultūros, mokslo ir švietimo, verslo ir gamybos, sveikatos ir socialinės apsaugos, sporto, ūkio ir kitose srityse.

Ūkio ministerija kviečia eksportuojančias įmones dalyvauti projekte

Ūkio ministerija ir naujienų portalas „15min“ pradeda projektą, kurį įgyvendinant visuomenei bus pristatytos įmonės iš visų Lietuvos regionų, sugebėjusios rasti kelią į užsienio rinkas ir sėkmingai į jas eksportuoti savo prekes ar paslaugas.

Kviečiame prisidėti prie valstybės 100-mečiui skirto projekto

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai telkia visos Lietuvos verslininkus bendram projektui, skirtam Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. Tai išskirtinė galimybė mums visiems parodyti bendruomenės santalką bendrai kūrybai siekiant pabrėžti verslo indėlį valstybės raidai ir visuomenės gerovei. Kaune, Parodų kalne kuriamoje Lietuvos verslo alėjoje bus įamžintos šiandien verslo istoriją kuriančios bendrovės.

VMI kviečia įsitikinti savo verslo partnerių sąžiningumu

2017 m. liepos 13 d., Kaunas. Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau — Kauno AVMI) informuoja apie naują iniciatyvą, kuria  siekiama suteikti pagalbą sąžiningiems mokesčių mokėtojams, apsisaugant nuo netyčinio įsitraukimo į sukčiavimo PVM  srityje tikslais vykdomus sandorius ir paskatinti verslo visuomenę bendradarbiauti su mokesčių administratoriumi, atskleidžiant minėtus piktnaudžiavimus. Nuo šiol Valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) interneto svetainėje, adresu http://www.vmi.lt/cms/pvm-sukciavimas  galima rasti naudingą informaciją, kuri padės atpažinti daugiausiai išplitusius sukčiavimo PVM srityje būdus, suteiks žinių, kaip ir kokiomis priemonėmis galima bandyti įsivertinti savo esamus ar būsimus verslo partnerius.

Įvertintos daugiau kaip 5500 asmenų kompetencijos

Kauno PPA rūmai 2016/2017 m. m. Kauno ir Klaipėdos apskrityse organizavo asmens įgytų kompetencijų vertinimus 16-oje profesinių mokyklų. Vertinimo užduotys buvo parengtos 6390 asmenų. Rūmai asmens įgytų kompetencijų vertinimui įdarbino 348 asmens įgytų kompetencijų vertintojų (darbdavių ir profesijos atstovų), buvo sudarytos 299 vertinimo komisijos.

Kauno rajonas – tarp patraukliausių verslui Europos savivaldybių

Kauno rajono bendruomenę pasiekė džiugi žinia - Europos verslo asamblėja (Europe Business Assembly) apdovanojo Kauno rajono savivaldybę už verslui palankių sąlygų kūrimą ir inovacijas. Liepos 3 d. Liucernoje (Šveicarija) vykusioje tarptautinėje konferencijoje “Pranašumai kokybėje” (“Exellence in Quality”) Kauno rajonui buvo įteikta šios įtakingos tarptautinės organizacijos vėliava ir sertifikatas, pažymintis rajono pranašumus inovacijų ir investicijų srityse. Sertifikatą pasirašė Oksforde (JK) įsikūrusios Europos verslo asamblėjos (EVA) generalinis direktorius Johnas W.A. Nettingas. Konferencijoje dalyvavo apie 200 atstovų iš 52 pasaulio valstybių, jiems buvo įteikti  apdovanojimai už išskirtinius pasiekimus verslo, vadybos, socialinio ir humanitarinio bendradarbiavimo srityse. Kauno rajonas pateko tarp septynių verslui patraukliausių Europos savivaldybių. 

Žengiant į Kinijos rinką verslui svarbu kooperuotis

Kauno PPA rūmų atstovai dalyvavo Latvijos investicijų ir plėtros agentūros organizuotame renginyje „Meeting of China-CEEC Business Council and Business Support Organizations“. Renginio dalyviams (investicijų plėtros agentūrų, mokslo ir technologijų parkų, prekybos rūmų ir kitų organizacijų atstovams iš 16 Centrinės ir Rytų Europos (CRE) šalių bei Kinijos) buvo pristatyti Kauno PPA rūmai bei rūmų narių bendradarbiavimo su Kinija interesai. 

Įgyvendintas socialinio verslo projektas profesiniam rengimui

Kauno statybos ir paslaugų mokymo centre įgyvendintas 2014 09 01 prasidėjęs „Erasmus+“ strateginių partnerysčių projektas SESAME – „Socialinis verslumas kaip sinergija ir pridėtinė vertė jaunimo mentorystei Europoje“ Nr. 2014-1-NL01-KA200-000707, skirtas ES jaunimui, besimokančiam profesinio mokymo sistemoje. Projekto koordinatorius: Friesland college, Leeuwarden, Nyderlandai http:// www.frieslandcollege.nl . Partneriai: Leeuwarden verslo inkubatorius, Lahti profesinis mokymo centras (Suomija), Bursos švietimo direktoratas (Turkija), Socialinis fondas Solidari Barselona (Ispanija), verslo inkubatorius Bridging to the futureLTD, Birmingemas (JK), Kauno statybos ir paslaugų mokymo centras.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei įsivaizduojate ką nors žiną, vadinasi, esate blogai informuoti.

Kinų patarlė

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.
 

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.

Jonas Sirvydis

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;