Kviečiame į renginį Gruzijoje

Kviečiame į Gruzijoje, Tbilisyje, 2011 metų lapkritį vyksiantį renginį "Business in Georgia - Beverages 2011". Renginys skirtas Gruzijoje gaminamų gėrimų rinkai pristatyti, naujų investicijų paieškai ir kontaktų užmezgimui. Renginio metu taip pat vyks tematiniai forumai.

Paroda Gruzijoje.pdf 427,96 kB ;

Kviečiame į Koučingo kursus Kaune

Koučingo kursai, tai bendrai Kauno prekybos, pramonės ir amatų nario UAB "Heyday projects" ir Baltijos Koučingo centro organizuojami mokymai tiems, kas domisi koučingu ir siekia išmokti naudoti koučingą savo kasdieninėje veikloje ir gyvenime.  

Kvietimas į parodą Indijoje

„Indijos - Baltijos prekybos rūmai“ gruodžio 13-15 d. kviečia dalyvauti 17-oje Azijos statybos ir pramonės plėtros parodoje-konferencijoje, kuri vyks India Habitat Centre Lodhi Road Naujajame Delyje, Indijoje.

Dešimtaisiais veiklos metais – rekordiniai skaičiai

Šiemet Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Profesinio rengimo skyrius pažymi savo veiklos dešimtmetį. 

Finansuos naujas idėjas

Kauno miesto savivaldybės taryba pritarė smulkaus ir vidutinio verslo skatinimo programai. Pagal ją numatoma finansuoti pačią verslo užuomazgą – būsimosios veiklos idėją. „Paramos gali tikėtis kauniečiai, norintys pradėti verslą, bet neturintys pinigų išsiaiškinti, ar jis perspektyvus, stokojantys lėšų verslo planui, būtiniems dokumentams parengti“, – programos esmę dėstė Tarybos ūkio komiteto pirmininkas Rytis Šatkauskas.

Kurkime pameistrystės modelį kartu!

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, vykdydami Leonardo da Vinči naujovių perkėlimo projektą „Pameistrystės plėtojimas Lietuvoje“ Nr. DE/10/LLP-LdV/TOI/147320, siekia išsiaiškinti Kauno regiono įmonių požiūrį į pameistrystės modelio kūrimą, darbdavių galimybes ir siūlymus, kaip tai būtų galima padaryti.

Lietuvos gamintojų iššūkiai ir neišnaudotos galimybės

Tarpiniai diskretinės gamybos įmonių veiklos efektyvumo tyrimo rezultatai rodo, kad Lietuvos gamintojai turi daug neišnaudotų galimybių, kurios leistų pagerinti veiklos efektyvumą. Galima pasidžiaugti, kad Lietuvoje yra įmonių, kurios tvarkosi panašiai, kaip pasauliniai šio sektoriaus lyderiai. Tačiau dauguma privalo pasitempti, jei nori išlikti gamybos rinkoje, seniai peržengusioje Lietuvos sienas.

Lietuvos ir Rusijos verslo moterys susitiko pirmą, bet ne paskutinį kartą

„Pradžioje ir man atrodė, kad pasiekti Maskvą neįmanoma. Tačiau iš tikrųjų nuotolis yra įveikiamas, o bendra veikla man asmeniškai, mano verslui, dalykiniam ir kultūriniam pažinimui pateisino lūkesčius su kaupu, neliko jokių abejonių“, - Lietuvos moterų verslo tinklo narių susitikime su Maskvos verslo moterų klubo „Būsimosios Rusijos moterys“ atstovėmis savo patirtimi dalijosi juristė Tatjana Ikim iš Talino.

Kvietimas į susitikimą – apskritojo stalo diskusiją su verslo klubo Maskvoje narėmis, verslininkėmis iš Estijos, Latvijos ir Rusijos

VERSLO MOTERŲ TINKLAS  kartu su  KAUNO PREKYBOS, PRAMONĖS IR AMATŲ RŪMAIS kviečia į susitikimą – apskritojo stalo diskusiją su verslo klubo Maskvoje narėmis, verslininkėmis iš Estijos,  Latvijos ir Rusijos.

Verslo kontaktų renginys Elmia Subcontractor 2011

Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose , kartu su Enterprise Europe Network Švedijoje kviečia dalyvauti tarptautiniame verslo kontaktų renginyje, skirtame apdirbamajai pramonei, Elmia Subcontractor 2011. Elmia subcontractor yra viena iš perspektyviausių tarptautinių parodų, skirtų subrangovams, dirbantiems inžinerijos pramonėje. Renginys vyks Elmia konferencijų centre Jönköpinge lapkričio 8-9 dienomis.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei įsivaizduojate ką nors žiną, vadinasi, esate blogai informuoti.

Kinų patarlė

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.
 

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.

Jonas Sirvydis

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;