Naujomis ES taisyklėmis šią vasarą užtikrinama geresnė poilsiautojų apsauga

Nuo liepos 1 d. taikomos naujos kelionių paslaugų taisyklės užtikrins geresnes kelionės paslaugų paketus užsisakančių keliautojų vartotojų teises.

Inovacijų reformai - 75 mln. eurų

Inovacijų reformą įgyvendinanti Ūkio ministerija bendriems mokslo ir verslo projektams, kurių metu būtų kuriami inovatyvūs produktai, siūlo 75 mln. eurų.

Kviečiame aktyviai įsijungti į programą „Narys - Nariui“

Neseniai vykusiame rūmų narių forume nariai ypač atkreipė dėmesį į būtinybę aktyvinti lojalumo programą „Narys - Nariui“. Ši programa veikia kaip narių tarpusavio konsultacijų ir pasiūlymų bei nuolaidų platforma. Tai papildoma galimybė atrasti naujų klientų ir paslaugų vartotojų, arba naujų tiekėjų, siūlančių paslaugas ar gaminius ypač palankiomis sąlygomis. Tai stiprina bendrystę ir narių tarpusavio solidarumą. Nariai dalijasi ekspertinėmis žiniomis, nemokamai konsultuoja. Nuolaidos ir patrauklūs pasiūlymai taikomi kitoms organizacijos narėms – įmonėms ir jų darbuotojams.

Kavos ar arbatos?

Rytoj, birželio 29 d., 8.30 val., kviečiame į  paskutinį šios vasaros  penktadienio kontaktų rytą! 

Pensijų reformos analizė

Lietuvos laisvosios rinkos institutas parengė Pensijų reformos Lietuvoje analizę, kurioje įvertino dabar galiojantį pensijų modelį ir svarstomą pensijų reformą.

„EUROCHAMBRES“ ragina G20 surengti skubų susitikimą ir reaguoti į pasaulinio prekybos karo riziką

„EUROCHAMBRES“, Europos prekybos ir pramonės rūmų asociacija, reikalauja nedelsiant surengti G20 neeilinį susitikimą, kad būtų galima koordinuoti strategiją dėl galimo  prekybos karo.

Darbo birža kratosi pasenusių mitų

„Pakeisti darbo biržos pavadinimą, jos struktūrą yra lengviau nei pakeisti organizacinę kultūrą ir atmintį“, - sako Lietuvos darbo biržos direktorė Ligita Valalytė, rūmų nariams pristačiusi įstaigos transformaciją į Užimtumo tarnybą.

Padėka Jono Vailokaičio atminimo įamžinimo rėmėjams

Dėkojame už idėjos palaikymą, galimybę įamžinti iškilios Jono Vailokaičio asmenybės atminimą jo gimtinėje Pikžirnių kaime buvusiame Sintautų valsčiuje, kur du paminkliniai akmenys primins signataro šaknis, jo brolį kunigą Juozą, kartu su Jonu Vailokaičiu taip pat aktyviai dalyvavusiu kuriant nepriklausomos Lietuvos ūkį

Tik su LEI kodu įmonės galės prekiauti vertybiniais popieriais

Baigiasi pereinamasis laikotarpis, kai įmonės, veikiančios finansų rinkoje, galėjo sudaryti finansinių priemonių sandorius, neturėdamos LEI kodo (angl. Legal Entity Identifier). Nuo liepos 3 d. be šio kodo tiek Lietuvos, tiek kitų šalių juridiniai asmenys nebegalės pirkti ar parduoti obligacijų, garantijų, vyriausybės obligacijų ir išvestinių finansinių priemonių.

EK įvedė importo muitus JAV produktams

Birželio 20 d., Europos Komisija priėmė reglamentą, pagal kurį ES įgyvendina taip vadinamas perbalansavimo priemones (importo muitai), taikomas reaguojant į JAV tarifus plienui ir aliuminiui. Priemonės įsigaliojo penktadienį, birželio 22 d., ir taikomos sąrašui produktų, kurių vertė – 2,8 mlrd. EUR.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei įsivaizduojate ką nors žiną, vadinasi, esate blogai informuoti.

Kinų patarlė

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.
 

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.

Jonas Sirvydis

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;