Rūmų asociacija siūlo nedidinti PVM tarifo apgyvendinimo paslaugoms

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija įsitikinusi, kad teikiamoms apgyvendinimo paslaugoms turi būti paliktas dabartinis 9 proc. PVM tarifas apgyvendinimo paslaugoms.

KTU – tarp geriausių Europos universitetų

2017 m. birželio 21 d. reitingų agentūra „Times Higher Education“ (THE) paskelbė specialią Europos universitetų veiklos analizę. Kauno technologijos universitetas (KTU) 2016–2017 metais joje pateko tarp 400 geriausių Europos universitetų (300+ reitingavimo kategorija).

UAB „Hegelmann Transporte“ vardinės stipendijos ASU studentams

Aleksandro Stulginskio universiteto Ekonomikos ir vadybos fakultetas, siekdamas rengti kvalifikuotus specialistus ir būtent tokius, kurių reikia darbo rinkai, glaudžiai bendradarbiauja su verslu. Fakulteto dekanė prof. dr. Astrida Miceikienė ir įmonės UAB „Hegelmann Transporte“ finansų direktorius Vytis Arlauskas pasirašė ne tik bendradarbiavimo sutartį, tačiau taip pat ir studentų stipendijų susitarimą.

Tiesioginėms užsienio investicijoms skatinti - 40 mln. eurų

Lietuvos įmonėms atsiveria puiki galimybė pritraukti daugiau tiesioginių užsienio investicijų (TUI) mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) srityje. Ūkio ministerija skelbia kvietimą įgyvendinti projektus pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonę „Smart FDI“. Šiuo kvietimu finansuojamiems projektams numatoma skirti beveik 40 mln. eurų ES investicijų.

Jaunojo lyderio stovykla ASU

Birželio 27 d. Aleksandro Stulginskio universitete Ekonomikos ir vadybos fakultete startavo Jaunojo lyderio stovykla 2017. Daugiausiai moksleivių atvyko iš Kauno rajono, taip pat prisijungė nemaža dalis iš kitų miestų. Stovyklos partneriais šiais metais tapo Kauno rajono savivaldybė, Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras bei Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, taip pat ASU Alumni. Stovyklos atidarymo metu sveikinimo žodį tarė Aleksandro Stulginskio universiteto rektorius prof. dr. Antanas Maziliauskas, Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Aistė Sinkevičienė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas Vytas Čičelis, ASU Ekonomikos ir vadybos fakulteto prodekanė prof. dr. Asta Raupelienė.

Antidempingo muitas Baltarusijos kilmės armatūrai

Europos Sąjungos Oficialiajame leidinyje paskelbtas Europos Komisijos pranešimas Nr. 2017/1019, kuriuo nustatomas galutinis antidempingo muitas Baltarusijos kilmės strypams ir juostoms, naudojamiems kaip gelžbetonio armatūra (angl. reinforcement bars and rods).

Verslo moterys prisijungė prie šalies Prezidentės iniciatyvos „Įkvėpk“

Šeštadienį, birželio 24-ąją, Kudirkos Naumiestyje vyko šalies Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ renginys „Įkvėpk“.  Pasak vienos iš projekto koordinatorės, Verslo moterų tinklo Vilniaus regiono vadovės Vaidilutės Eičienės, projekto tikslas – visuomenei priminti, kad kiekvienas žmogus gali pakeisti savo gyvenimą geresniąja linkme ir sulaukti pagalbos, tik reikia drąsos jos paprašyti.  

Temos: Rūmų klubai 

EK paskelbė konsultacijas dėl ES bendrovių teisės modernizavimo

Ūkio ministerija kviečia verslo, valstybinių institucijų, mokslo atstovus ir jiems atstovaujančias asociacijas bei organizacijas, investuotojus ir kitus suinteresuotus asmenis dalyvauti viešose Europos Komisijos paskelbtose konsultacijose. Šiomis konsultacijomis siekiama išsiaiškinti visuomenės nuomonę dėl ES bendrovių teisės modernizavimo – skaitmeninių sprendimų ir veiksmingų vienos valstybės ribas peržengiančių bendrovių veiklos taisyklių. Nuomonę visi suinteresuoti asmenys gali pareikšti iki š. m. rugpjūčio 6 dienos.

Startuoja ES investicijų priemonė „Inopatentas“

Verslo ir mokslo atstovams atsiveria naujos galimybės pasirūpinti intelektinės nuosavybės apsauga. Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) skelbia 2014–2020 metų laikotarpio Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonės „Inopatentas“, pagal kurią projektams įgyvendinti numatyta skirti daugiau kaip 3 mln. eurų, pradžią. Išradėjai ir dizaino kūrėjai kviečiami kreiptis į MITA dėl išlaidų kompensavimo.  

ES įsigalioja naujos taisyklės dėl tarpvalstybinių nemokumo bylų

Šiandien, birželio 26 d., visoje Europos Sąjungoje įsigalioja Komisijos 2012 m. pasiūlytos ir ES įstatymų leidėjų 2015 m. priimtos naujos tarpvalstybinių nemokumo bylų nagrinėjimo taisyklės .

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

 

 

Nebūkite nei per daug užsispyrę, bandydami sulaikyti tai, kas griūva, nei per daug skubėkite įtvirtinti tai, kas lyg ir atsiranda. 

R. B. De Konstanas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Vasaris ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Benjaminas Žemaitis
 

Labiau nei paramos verslui reikia, jog valdžia viešai pripažintų, kad verslas maitina valstybę, o ne atvirkščiai.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;