AB „Freda“ padėka

„Visų 550-ies AB „Freda“ darbuotojų vardu norime nuoširdžiai padėkoti už malonų bendradarbiavimą, nuolatinį ir visapusišką palaikymą, pagalbą bei tarpininkavimą tarp AB „Freda“ ir Kauno m. savivaldybės įgyvendinant pėsčiųjų perėjos įrengimo projektą“.

Bus diegiama išmanioji mokesčių administravimo sistema

Kauno apskrities Valstybinės mokesčių inpekcijos viršininko pavaduotojas, atliekantis viršininko funkcijas, Gintautas Muznikas rūmuose veikiančiam Kauno finansininkų klubui pristatė naujają – išmaniąją mokesčių administravimo sistemą.

SDG įmonių grupei – vėl Kauno miesto mero taurė

Antrus metus vykusiame Kauno maratone SDG įmonių grupės komanda ir vėl buvo neaplenkiama. Įveikti kilometrai SDG komandai jau antrus metus nulėmė garbingą apdovanojimą – Kauno miesto mero taurę už daugiausia nubėgtų kilometrų.

Kinijoje viešėjo ir rūmų nariai

Kauno rajone, Karmėlavos seniūnijoje, veikiančios LEZ valdybos pirmininkas Fredis Opsomeris birželio 10 d. pasirašė bendradarbiavimo ketinimų protokolus su Kinijos biotechnologijų kompanija „Zhejiang Several Billion Biological Technology“ ir maisto gamybos grupe „Baodi Group“.

Eksportuotojų klubo susitikimas AB „Kauno Baltija“

AB „Kauno Baltija“ ilgametė istorija ir sėkmė įsitvirtinant užsienio rinkose sudomino Kauno PPA rūmų Eksportuotojų klubo narius. Susitikimas bendrovėje užtruko beveik keturias valandas.  Kitų įmonių eksporto vadovus ir vadybininkus domino gamybos ir kokybės kontrolės organizavimas, prekės ženklo kūrimas ir jo pristatymas užsienio rinkose, dalyvavimo parodose patirtis, partnerių paieška ir kt. 

Temos: Rūmų klubai 

Toskanos regionas perima Lietuvos patirtį

Birželio 9-11 d.  Grossete (Italijoje) įvyko antrasis Leonardo da Vinci  naujovių perkėlimo projekto „Savaiminio mokymosi pripažinimas darbo vietoje (INFORMALEA-JOB)“  partnerių susitikimas. Projekto koordinatorius – Giano Ambiente srl. (Italija), Toskanos pramonininkų konfederacijos  projektų agentūra, įsikūrusi Grosete.

Investicijų skatinimo Kauno regione galimybių analizė

Kauno regionas siekia būti patraukli erdvė investicijoms. Suvienijus Regioninės plėtros departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Kauno apskrities skyriaus, Kauno apskrities savivaldybių, Kauno regiono plėtros agentūros, Kauno ir Kėdainių LEZ, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų, Technopolio ir kitų regiono institucijų pastangas, buvo inicijuotas ir šiuo metu jau baigiamas įgyvendinti projektas „Investicijų skatinimo Kauno regione galimybių analizės parengimas”, finansuojamas pagal 2007–2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos priemonę VP1-4.2-VRM-02-R ,,Regioninės plėtros tobulinimas, regionų plėtros planai ir savivaldybių (ilgalaikiai/trumpalaikiai) strateginiai plėtros planai“.

Nekilnojamojo turto perspektyvos Kauno rajone

Neseniai ES lėšomis atlikta „Investicijų skatinimo Kauno regione galimybių analizė“ atskleidė penkis prioritetinius ir perspektyvius regiono sektorius. Tai logistika, mašinų įranga, verslo paslaugos, informacinių ir ryšių technologijos, sveikatos apsauga. Lyginant su kitais konkuruojančiais regionais, buvo vertinami verslo paslaugų, informacinių ir ryšių technologijų išlaidų ir kokybės bei rizikos veiksniai.

Vasaros šventė 2014: „Chamberio respublikoje“ klestėjo demokratija ir kūrybiškumas

Trečioji Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės šventė – 89-asis rūmų gimtadienis – buvo kupinas gerų emocijų, išradingų ir linksmų užduočių, prizų ir pramogų. „Chamberio respublikos“ piliečių suvažiavimas šįkart vyko svetingoje kaimo turizmo sodyboje „Kaimas kryžkelėje“ netoli Upninkų. Pretekstas suvažiuoti į sodybą netoli Jonavos – per pusantrų metų nuo atstovybės iki filialo subrandinta verslo bendruomenė.

Žinia apie rūmus - ES svetainėje

Informacija apie rūmus paskelbta bendroje ES svetainėje, kurioje nurodomos šalyje veikiančios verslo pagalbos organizacijos.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei įsivaizduojate ką nors žiną, vadinasi, esate blogai informuoti.

Kinų patarlė

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.
 

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.

Jonas Sirvydis

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;