Įsteigtas Kauno eksportuotojų klubas

Birželio 28 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose įsteigtas penktasis klubas.  Be sėkmingai veiklą plėtojančių Personalo  vadovų, Finansininkų, Verslo vadovų klubų ir Verslo moterų tinklo,  įmonių vadovai ir specialistai  dalyvaus ir Eksportuotojų klubo susitikimuose.

Verslo taryba: dviejų Lietuvos oro uostų konkurencija yra pavojinga

Kadangi viešojoje erdvėje pasirodė gana prieštaringų  aiškinimų, pasipylė abipusiai kaltinimai, prie miesto Savivaldybės veikianti Verslo taryba nutarė analizuoti konflikto priežastis dalyvaujant abiejų savivaldybių  ir Susisiekimo ministerijos atstovams bei paskatinti visas suinteresuotas puses ieškoti  išeities.

"SDG" jubiliejui - "Hyundai" Gineso rekordas

Kiekvieną vasarą konsultacijų kompanijos „SDG“ darbuotojai surengia įmonės automobilių paradą Kauno miesto gatvėmis. Šiais metais švenčiant įmonės veiklos 10-metį organizuojamas išskirtinis paradas, įtrauksiantis ir kitus "Hyundai" automobilių savininkus.

Vadovų vasaros stovykla

VšĮ  "Lyderystės ir verslo akademija" organizuoja 7 dienų ugdymo programą vadovams.

Smulkaus ir vidutinio verslo kongresas Lenkijoje

Rudenį Katovicuose vyks II-asis Smulkaus ir vidutinio verslo kongresas. Jo globėjai yra Lenkijos Prezidentas B.Komorowski, Europos Komisijos Prezidentas J.M.Baroso, Europos Parlamento Pirmininkas M.Schultze.

Personalo vadovų klube – apie mobingą, patyčias, priekabiavimą darbe

Suaugę dažnai ramina vaikus, kad patyčios baigsis kartu su mokyklos suolu. Tačiau, deja, tai ne visuomet tiesa. Priekabiavimas, žeminimas, persekiojimas, netgi smurtas yra gana dažnas reiškinys darbovietėse ne tik užsienio šalyse, bet ir Lietuvoje.

Verslo moterims pristatyta naujausia I. Serapinienės rankinių kolekcija

Jaukioje ir romantiškoje Rotušės aikštės aplinkoje rūmų Verslo moterų tinklo narėms ir kitoms žymioms Kauno ponioms buvo demonstruojamos Irenos Serapinienės sukurtos naujos „Sirenos“ kolekcijos  rankinės. Pristatymas surengtas mados namų 18-ojo gimtadienio proga.    

Vasaros šventėje – azartas, puiki nuotaika, nauji draugai

Birželio 16 d. Palūkščio dvaras „Rokynė” ūžė nuo gero šimto rūmų bendruomenės narių. Kunkuliavo azartiškos aistros „proto mūšiuose” (ajajai kiek daug nežinome, pradedant  kardinoliu Rišelje ir baigiant JAV vėliava mėnulyje), virve susirišusios (kad nepamestų kurio nors nario) komandos entuziastingai lakstė po miškus ir šaudė iš laidynių, daužė „langus”, žaidė tinklinį atvirkščiai; kapitonai kalė vinis tuščiaviduriais plaktukais; pamiršę mamas vaikai klegėjo su Andrėja; suaugusieji žaidė kaip vaikai, mėgindami į kitą krantą valtele „teisingai” nuplukdyti vilką, ožką ir kopūstą (ir tai – antros klasės uždavinys?). O šviesią birželio naktį šokti galima iki paryčių pagal šauniojo scenos džentelmeno V.Kovaliovo  atliekamus „Hiperbolės” hitus „Išgalvojau lietų..” arba „Kai nieko neturi...“ O paskui juk dar reikia ir pašnekėti...

Anketa įmonėms apie produktų saugos rizikos valdymą

Valstybinė ne maisto produktų inspekcija prie ŪM prašo įmonių atsakyti į anketos klausimus.

Kantono importo ir eksporto mugė – vartai į Kiniją

Liepos 3 d. Kaune vyks konferencija „Kantono importo ir eksporto mugė – vartai į Kiniją“, kurioje  speciali tarptautinės Kinijos importo ir eksporto prekių mugės rengėjų delegacija iš Kinijos Guandžou miesto papasakos apie vieną didžiausių pasaulio prekybos renginių - Kinijos importo ir eksporto prekių mugę, šį rudenį vyksiančią jau 112-ąjį kartą.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei įsivaizduojate ką nors žiną, vadinasi, esate blogai informuoti.

Kinų patarlė

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.
 

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.

Jonas Sirvydis

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;