Kvietimas į VMT renginį

VERSLO MOTERŲ TINKLAS kartu su  UAB „ AUTOTOJA“, oficialia TOYOTA ir LEXUS atstovybe, kartu su UAB „ Ecodriving LT“ – ekovairavimo mokymo įmone, kviečia į susitikimą -  diskusiją  tema: “Ketinu įsigyti automobilį – į ką turėčiau atkreipti dėmesį? Ekovairavimas: tik madingas žodis ar būtinybė? Kaip išmokti vairuoti ekonomiškai?“

Rumu klubas Stumbre

Gerbiami KPPAR  nariai,  maloniai kviečiame Jus birželio 28 d., 15 val. į  RŪMŲ KLUBĄ! Susitikimas vyks AB „STUMBRAS“ muziejuje, K.Būgos 7, Kaune.

Kaip pirkti ir parduoti Baltarusijoje?

„Dabartinis verslo klimatas Baltarusijoje: galimybės ir rizikos“ – taip vadinosi diskusinis seminaras Kauno PPA rūmuose, kuriame verslininkams buvo pateikta naujausios informacijos apie liberalizavimo reformą, investicijų įstatymus, Baltarusijos nacionalinės valiutos devalvacijos priežastis ir pasekmes, naują privatizavimo programą. Lektorė – advokatų kontoros „Raidla Lejins & Norcous“ asocijuota ir Baltarusijoje atestuota teisininkė Olga Polozova.

Po karštų ginčų priimta konvencija dėl „Darbo namuose“

Vytautas Šileikis iš Ženevos, birželio 16 d.

Šiandien TDO konferencijoje prasidėjo balsavimai dėl dokumentų, prie kurių taip ilgai buvo dirbama. Pagrindinis dokumentas – nauja konvencija (projektas) dėl „Darbo namuose“ (pilnas tekstas – nuorodoje http://www.ilo.org/wcmsp5/groups/public/@ed_norm/@relconf/documents/meetingdocument/wcms_157696.pdf nuo 124 puslapio).

Lifestyle Expo paroda Varšuvoje

Kviečiame dalyvauti Lifestyle Expo parodoje, kuri vyks š.m. rugsėjo 21-23 dienomis Varšuvoje.

Paroda skirta verslininkams, norintiems užmegzti bendradarbiavimą su Honkongo ir Guangdong provincijų verslininkais. Parodos metu taip pat vyks verslo seminarų ciklai, kurių metu ekspertai konsultuos logistikos, prekybos finansavimo, tiekėjų patikrinimo, prekybinių sutarčių ir kompanijų steigimo Konkonge klausimais, prekių importo ir eksporto galimybių klausimais dinamiškai besivystančioje Kinijos rinkoje.

„Nordea“ ekspertas: ekonomikos raida priklausys nuo pramonės

„Ekonomika, kaip ir klimatas, darosi vis ekstremalesnė“,  -  sako banko „Nordea“ ekspertas Žygimantas Mauricas.

Kauno PPA rūmų Finansininkų klubas Rūmų narius pakvietė į verslo informacinę popietę, kurioje banko „Nordea“ specialistai pristatė naujausią ekonomikos apžvalgą ir įžvalgas apie Lietuvos aktualijas, taip pat naują smulkiojo ir vidutinio verslo paramos priemonę – Europos investicinio fondo garantijas paskoloms.

Europos investicinis fondas ir bankas „Nordea” SVV skirs 170 mln. litų

Europos investicinis fondas (EIF) ir bankas „Nordea” pasirašė garantijų sutartį, pagal kurią smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) subjektams bankas galės suteikti iki 50 mln. EUR (172,6 mln. litų) naujų paskolų.

Valstybinių kolegijų reitingo viršūnėje - Kauno kolegija

Naujame kolegijų reitinge valstybinių aukštųjų neuniversitetinių mokyklų kategorijoje pirmoji vieta teko Kauno PPA rūmų nariui – Kauno kolegijai (jos bendras rodiklių įvertinimas - 54,3), tarp privačių įstaigų aukščiausią poziciją užėmė Socialinių mokslų kolegija (jos bendras įvertinimas - 61,6).

Verslo moterys susitiko su Valentina Pinna iš EK

Verslo moterų tinklo vadovės Astos Šileikienės kvietimu Lietuvoje lankėsi Europos Komisijos Mokslinių tyrimų ir plėtros generalinio direktorato  inovacijų politikos pareigūnė Valentina Pinna.

Akimirkos iš tarptautinės darbo organizacijos 100-sios konferencijos

Vytautas Šileikis iš Ženevos, 2011 m. birželio 9-10 d.

Darbas konferencijoje neįtikėtinai intensyvus. 122 valstybių pasiuntiniai trišaliu pagrindu (vyriausybininkai-darbdaviai-darbuotojai) dirba penkiuose komitetuose (1. Pareiškimų ir standartų; 2. Namų darbininkų; 3. Darbo administravimo; 4. Socialinės apsaugos; 5. Finansų).

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei įsivaizduojate ką nors žiną, vadinasi, esate blogai informuoti.

Kinų patarlė

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.
 

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.

Jonas Sirvydis

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;