Verslo taryba kreipsis į Susisiekimo ministeriją

Kauno m. Verslo taryba nutarė kreiptis į Susisiekimo ministeriją ir Automobilių kelių direkciją dėl magistralinių kelių Kauno mieste ir pietrytinio aplinkkelio rekonstrukcijos.

Šiuo metu pradėtas Raudondvario plento duobių remontas, tačiau tai tik dalinis problemos sprendimas. Prieš 30 metų tiestoje gatvėje, atlitkų tyrimų duomenimis, asfaltbetonio sluoksnis kai kur sudaro vos 8-10 cm vietoje 20-22 cm; skaldos sluoksnis – 5-8 cm vietoje 25 cm ir t.t.  Tad, pasak savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjo Aloyzo Pakalniškio, „sumuštinis labai kūdas“.

Pasirašyta pirmoji teritorinė kolektyvinė sutartis Lietuvoje

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos Kauno regioninis centras pasirašė teritorinę kolektyvinę sutartį. Tai pirmoji tokio pobūdžio darbdavių organizacijos ir profesinių sąjungų sutartis Lietuvoje. Ji buvo rengiama daugiau kaip metus.

Verslo strategijos mokymai mokytojams

Gegužės 20 d. Marijampolės profesinio rengimo centras į Verslo strategijos mokymus pakvietė įvairių specialybių profesijos mokytojus bei kolegas iš kitų mokyklų.

Lietuvos profesinio rengimo įstaigos jau gali naudotis elektroniniu lyginamosios analizės įrankiu

Lietuvos profesinio rengimo institucijos jau gali naudotis svetainėje www.bequal.info esančiu elektroniniu kokybės palyginimo įrankiu ir „pamatuoti“ save nacionaliniu ir europiniu lygmeniu. Svetainė pradėjo veikti ir lietuvių kalba, tad užpildyti elektroninį klausimyną, leidžiantį atlikti kokybės procesų lyginamąją analizę, nebus sudėtinga.

Eurokomisaras Algirdas Šemeta diskutavo su rūmų bendruomene

Gegužės 17 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Europos Komisijos narys Algirdas Šemeta, atsakingas už mokesčius, muitų sąjungą, statistiką, auditą ir kovą su sukčiavimu. Tai ne pirmas A. Šemetos vizitas – būdamas LR finansų ministru, jis porą kartų yra viešėjęs ir bendravęs su Kauno PPA rūmų verslo bendruomene.

„Dokumentų paruošimas į trečiąsias šalis. Dažniausiai daromos klaidos“

Rūmuose veikiantys klubai siekia suteikti kuo daugiau praktinės naudos verslo įmonių veiklai.

Eksportuotojų klubas aptarė dokumentų parengimo parduodant prekes į trečiąsias šalis klausimus.  Temą pristatė klubo nario  UAB „Tranzito paslaugų centras“ direktorius Giedrius Lubas

Ar visuomenė žino, ką veikia verslininkai?

Lietuvos gyventojai sutinka, kad pagrindinis ekonomikos augimo šaltinis yra verslas. Tačiau linkę nuvertinti inovacijų ir išradingumo svarbą versle ir labiau vertina tiesiog sunkų darbą. Tai parodė LLRI atliktas tyrimas „Visuomenės požiūris į verslininkus: koks ir kodėl?“.

Projektai, kurie pakeis Marijampolės regiono veidą

Taip vadinosi  gegužės 16 d. Kauno PPA rūmų Marijampolės filialo kartu su Marijampolės regiono plėtros taryba surengta konferencija.  Renginyje, kuriame dalyvavo daugiau kaip 50 regiono valdžios, verslo ir akademinės bendruomenės atstovų, buvo svarstoma, kokių naujų galimybių verslui ir gyventojams suteiks geležinkelio projektas „Rail Baltica”, Marijampolės laisvosios ekonominės zonos plėtojimas, artėjanti 2014-2020 m. ES parama.

Verslo kontaktų ir informacijos paieška per prekybos ir pramonės rūmus Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Moldovoje

Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmai kviečia rūmų narius ir kitas įmones pasinaudoti verslo kontaktų ir informacijos paieškos galimybėmis per prekybos ir pramonės rūmus Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Moldovoje. Kauno PPAR palaiko gerus ryšius su minėtų šalių kolegomis, yra pasirašę bendradarbiavimo sutartis. Galima įmonių adresų, verslo partnerių,  informacijos apie parodas ir kitos verslui naudingos informacijos paieška.

NORDIA BAUBLYS & Partners“ - tarptautinės teisinių paslaugų bendrovės „Magnusson“ dalis

Nuo 2013 m. gegužės mėn. 13 d. advokatų profesinė bendrija „NORDIA BAUBLYS & Partners“ tapo tarptautinės teisinių paslaugų bendrovės „Magnusson“ dalimi.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei įsivaizduojate ką nors žiną, vadinasi, esate blogai informuoti.

Kinų patarlė

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.
 

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.

Jonas Sirvydis

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;