Žemės reformos pabaiga: pagrįsti lūkesčiai ir būtini sprendimai

„Vyriausybė yra įsipareigojusi užbaigti žemės reformą iki 2019 m. ir numačiusi konkrečius veiksmus, kaip šį pažadą įvykdyti. Prieštaravimas tarp Vyriausybės nutarimo ir Žemės įstatymo, dėl kurio pastaruoju metu tvyro įtampa ir konfliktai tarp valstybinės žemės nuomininkų ir buvusių žemės savininkų, bus panaikintas artimiausiu metu“, - verslo ir valdžios forume „Žemės reformos pabaiga: pagrįsti lūkesčiai ir būtini sprendimai“ pabrėžė žemės ūkio viceministras Artūras Bogdanovas.

Požiūris į verslą keičiasi

Lietuvos laisvosios rinkos instituto užsakymu tyrimų bendrovė „Spinter tyrimai” atliko reprezentatyvią gyventojų apklausą, kurios tikslas – išsiaiškinti gyventojų požiūrį verslininkus.

Patvirtinta Nacionalinė reformų darbotvarkė

Vyriausybė patvirtino 2017 metų Nacionalinę reformų darbotvarkę, kurioje apibendrinamos svarbiausios Lietuvoje vykdomos ir planuojamos struktūrinės reformos, siekiant įveikti didžiausius ekonomikos ir užimtumo iššūkius.

„Kikos“ istorija prasidėjo nuo mažos mergaitės noro

Minėdama 25 metų įsteigimo sukaktį, Rūmų bendruomenės klubo narius į svečius pakvietė „Kika group“ ir jai priklausanti UAB „Akvatera. Pakaunėje, Zapyškyje, įsikūrusi bendrovė – moderni, specializuota gyvūnų pašaro gamykla, sėkmingai dirbanti nuo 2004 m. Gamyklos įrenginiai yra vieni moderniausių Rytų Europoje. Naujausios specializuotos gyvūnų pašarų gamybos technologijos, profesionalų iš Europos konsultacijos, aukščiausios kokybės žaliavos suteikia galimybę sukurti receptūras ir gaminti aukščiausios kokybės produktus už optimalią kainą.

Temos: Rūmų klubai 

Ką žinote apie saugų darbą?

Balandžio 28 d., minint Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną, Valstybinė darbo inspekcija (VDI) kviečia dalyvauti ir pasitikrinti savo žinias darbuotojų saugos ir sveikatos (DSS) klausimais nacionaliniame e. teste. Testo klausimai skirti plačiajai visuomenei.

Kviečiame palaikyti rūmų narį LOGIN apdovanojimuose

Rūmų narys mažoji bendrija „Eshoper“ (www.noriusvetaines.lt ) pirmą kartą dalyvauja Lietuvos interneto apdovanojimuose LOGIN 2017,  tinklapių/interneto svetainių kategorijoje. Pateiktas darbas, kurį galima pamatyti čia , buvo įvertintas atrankoje kaip atitinkantis konkurso kriterijus ir galintis pretenduoti į apdovanojimus.

Žemės ūkio ministras lankėsi mokymo centre „Automobilis"

2017 m. balandžio 14 d. mokymo centre „Automobilis"  Raseiniuose lankėsi LR žemės ūkio ministras Bronius Markauskas. Vizito metu ministras susipažino su mokymo baze – teorijos klasėmis, laboratorijomis, praktiniam mokymui skirtomis patalpomis bei inventoriumi; stebėjosi, kaip per trumpą laikotarpį be valstybės paramos sugebėta įrengti šiuolaikišką, kai kuriose srityse nuo aukštųjų mokyklų neatsiliekantį profesinio mokymo centrą. Su ministru buvo aptartos žemės ūkio specialistų rengimo aktualijos. Mokymo centro darbuotojai pasiūlė tapti eksperimentine metodine mokymo įstaiga, glaudžiai bendradarbiaujančia su Žemės ūkio ministerija.

Kas žinotina deklaruojant pajamas

Nuolatiniai Lietuvos gyventojai apie užsienyje turimas sąskaitas ir užsienyje gautas pajamas bei turimą turtą.turi pranešti VMI iki šių metų gegužės 1 d.

Verslininkų susitikimas su Baltarusijos Respublikos ambasadoriumi

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai gegužės 2 d. 11.30 val. kviečia verslininkus į susitikimą su Baltarusijos Respublikos nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi Lietuvoje Aleksandr Korol. Susitikime dalyvaus patarėjas prekybos ir ekonomikos klausimais Aleksandr Ignatenko, patarėjas pasienio, transporto, tranzito klausimais Vadim Losickij, antrasis sekretorius (prekybos ir ekonomikos klausimai) Dmitrij Tolkač. Svečiai pristatys verslo sąlygas Baltarusijos Respublikoje, atsakys į verslininkų klausimus, pateiks sėkmingos Lietuvos verslo plėtros Baltarusijoje pavyzdžius. Susitikimo forma yra Baltarusijos ambasadoriaus ir Lietuvos verslininkų dialogas.

Kauno regiono verslo atstovai kviečiami dalyvauti apklausoje

Šio tyrimo tikslas – išanalizuoti Kauno regiono įmonių atsakingą veiklą, jų tikslus, ateities perspektyvas, palyginti Lietuvos ir Kauno regiono situaciją. Tyrimas vykdomas remiantis Suomijos atsakingo verslo asociacijos parengtu klausimynu bei bus lyginami su  2015 m.  Lietuvoje atlikto tyrimo duomenimis, kurio rezultatai buvo pristatyti Lietuvos atsakingo verslo asociacijos  LAVA ir LR Vyriausybės kanceliarijos Pažangos tarybos  bendrame renginyje.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

 

 

Nebūkite nei per daug užsispyrę, bandydami sulaikyti tai, kas griūva, nei per daug skubėkite įtvirtinti tai, kas lyg ir atsiranda. 

R. B. De Konstanas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Vasaris ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Benjaminas Žemaitis
 

Labiau nei paramos verslui reikia, jog valdžia viešai pripažintų, kad verslas maitina valstybę, o ne atvirkščiai.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;