Lietuvos įmonių galimybės Mogiliove

Baltarusijos prekybos ir pramonės rūmų Mogiliovo skyrius Lietuvos įmonėms siūlo jų gaminių ir paslaugų pristatymo renginius Mogiliove. Siūlomos paslaugos ir įranga: tai įmonių, valdžios bei žiniasklaidos atstovų ir fizinių asmenų pakvietimas į renginį, konferencijų salė (iki 50 vietų), multimedijos projektorius, vertėjų paslaugos.

„GAZELĖ 2016“ Kaune: Kauno verslo panorama. Ko dažniausiai nemato savininkai? 5 žingsniai eksporto link ir kitos temos

Gegužės 25 d. Kaune, viešbutyje „Park Inn“, vyks „Verslo žinių“ organizuojama regioninė konferencija – smulkaus ir vidutinio verslo atstovų susitikimas „GAZELĖ 2016“. Prisijunkite prie bendraminčių ir parsineškite idėjų bei kontaktų, padėsiančių užtikrinti spartesnį augimo greitį.

Penktą kartą kviečia „Dizaino savaitė“

Jau penktus metus iš eilės Kauną savaitei  „okupuoja“ dizainerių, meno kūrėjų ir jų mylėtojų fiesta – „Dizaino savaitė 2016“! Festivalio organizatoriai Kaune – VšĮ „Interjero erdvė“, kurių vienas pagrindinių tikslų – skatinti platesnį dizaino panaudojimą gamyboje, komunikacijoje bei viešosiose erdvėse kaip svarbų faktorių šiuolaikinei visuomenės raidai. 

Nacionalinis žinių apie saugą darbe e. testas

Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną, balandžio 28-ąją, Valstybinė darbo inspekcija (VDI) kviečia dalyvauti ir užpildyti nacionalinį žinių apie saugų darbą e. testą.

Apie socialinį modelį – Marijampolėje

Daugiau darbo vietų, didesni atlyginimai, daugiau dirbančiųjų pagal darbo sutartis, geresnės galimybės derinti darbą ir šeimą bei mokslus – taip LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos  Darbo departamento direktorė Egle Radišauskienė balandžio 22 d. pradėjo socialinio modelio pristatymą Marijampolės regiono verslo  bei nevyriausybinių organizacijų atstovams, rūmų bendruomenės nariams. 

Darnaus augimo/Žiedinės ekonomikos forumas

2016m. balandžio 27d., Lietuvos Mokslų Akademija, Vilnius

Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija, atstovaudama Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros politiką, Lietuvos mokslų akademija bei Kauno technologijos universiteto Aplinkos inžinerijos institutas rengia forumą darnaus vystymosi/žiedinės ekonomikos strateginėms nuostatoms ir jų diegimo versle perspektyvoms aptarti. Atliepiant globalias tendencijas, diskusijoje dėmesį sutelksime į darnumo mokslinių tyrimų ir studijų vaidmenį, politinių sprendimų bei asocijuotų struktūrų įtaką skleidžiant, skatinant ir diegiant darnaus verslo/žiedinės ekonomikos principus.

Evaldas Rapolas – tarp aukščiausio tarptautinio lygio teisininkų

Vienas iš prestižiškiausių tarptautinių leidinių „Legal500“, sudarinėjantis teisininkų reitingus, vėl paskelbė geriausių teisininkų ir kontorų sąrašus. Jame jau antrus metus iš eilės nurodomas ir Kauno PPA rūmų tarybos narys, advokatų profesinės bendrijos „Magnusson ir partneriai“ partneris, advokatas Evaldas Rapolas.  Jis antrus metus pasauliniu mastu rekomenduojamas advokatas ginčų sprendimo srityje.

Apie rūmų iškeltą problemą: kodėl bankrutavusių įmonių darbuotojų nepasiekia pinigai

Lietuvoje bankrutavusių 1 623 įmonių darbuotojams priklauso daugiau nei 1,5 mln. eurų iš Garantinio fondo. Tačiau daugiau nei 7 600 žmonių visoje šalyje iki šiol negavo išmokų, nes šių asmenų nepavyko rasti. Jų paieška dažniausiai apsiriboja registruotų laiškų išsiuntimu. Tarp pinigų negavusių žmonių yra ir šimtai anksčiau Kaune veikusių įmonių darbuotojų.

Apie rūmus ir rūmų narius: UAB „Danspin“. Lietuviški verpalai prabangiausiuose kruiziniuose laivuose

Dažnai esame įpratę girdėti, jog visi geriausi, prabangiausi ir technologiškai stipriausi produktai pasaulyje yra gaminami tokiose šalyse kaip Vokietija, Japonija arba JAV. Tačiau mažai kam žinoma, jog pačiame Lietuvos centre, Raseiniuose, įsikūrusi verpalų gamykla audžia siūlus, iš kurių vėliau gaminami kilimai prabangiausiems pasaulyje kruiziniams laivams.

Apdovanoti tarptautinio mokinių mokomųjų bendrovių konkurso nugalėtojai

Septintus metus iš eilės Kauno mieste vyko mokomųjų mokinių bendrovių mugė „Inovatyvus verslas 2016“, kurioje simboliškai dalyvavo mokinių atstovai iš 7 valstybių: Danijos, Italijos, Estijos, Latvijos, Norvegijos, Turkijos ir Lietuvos. 

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei kažko nelaužai, vadinasi, judi nepakankamai greitai. Klysti yra gerai. Kūrimo tikslas yra kažką sukurti, o ne vengti klaidų.

Markas Zuckerbergas, „Facebook“ įkūrėjas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

 

Oro sąlygos politikoje permainingos, vyrauja lietus su žaibais ir perkūnija, stiprūs nepastovios krypties vėjai. Dažnas rūkas, matomumas blogas, vietomis formuojasi plikledis, todėl vairuoti tenka labai atsargiai. Tikimės ir linkime, kad visų lygių politikai sugebės vairuoti atsakingai ir nesukels didelių avarijų.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;