Kaune mažės nekilnojamojo turto mokesčių tarifai

Verslo taryba palankiai vertina Kaune mažinamus nekilnojamojo turto mokesčius. Balandžio 30 d. įvykusiame posėdyje svarstytas rengiamas miesto Tarybos sprendimo projektas, pagal kurį visi NT tarifai 2015 m. gali būti  0,1 proc. žemesni nei buvo patvirtinti pernai šiems metams.

Rūmų klubo nariai susitiko praktinio mokymo centre

Balandžio mėnesį Rūmų klubo narius į svečius pakvietė Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras, turintis ką parodyti ir kuo pasididžiuoti. Neseniai įstaigoje buvo atidaryti du sektoriniai praktinio mokymo centrai –  vieninteliai Kauno regione, ruošiantys maisto produktų gamybos ir viešbučių, restoranų bei viešojo maitinimo sektoriaus specialistus. Į juos investuota 11 mln. Lt ES paramos ir šalies biudžeto lėšų. Darbuotojai rengiami bendradarbiaujant su darbdaviais: didžiausiomis mėsos perdirbimo įmonėmis, viešbučiais,duonos ir konditerijos įmonėmis, taip pat partneriais iš užsienio. Centre mokosi 1200 moksleivių, dirba 90 mokytojų.

Diskusija dėl išorinės reklamos įrengimo

Verslo įmonės nuolat susiduria su problemomis dėl išorinės reklamos įrengimo tvarkos.  Trūksta informacijos apie teisės aktus, kurie reglamentuoja reklamos įrengimo taisykles, dokumentų įforminimo bei apmokėjimo tvarką.

Europos Komisijos apklausa, skirta mažosioms ir vidutinėms įmonėms

Dėl privalomojo KILMĖS ŽENKLINIMO neperdirbtiems maisto produktams ir produktams, sudarytiems iš vienos arba daugiau sudedamųjų dalių, sudarančių daugiau kaip 50 proc. maisto produkto

Apskritojo stalo diskusija su Marijampolės regiono verslininkais

Balandžio 16 d. Marijampolės kolegijoje vyko apskritojo stalo diskusija „Marijampolės regiono verslo plėtra ir perspektyvos“. Kolegijos bendruomenė kartu su regiono verslininkais diskutavo apie aukštojo mokslo ir verslo sąveikavimą, apie tai, kokių specialistų Marijampolėje trūksta ir kokios yra įsidarbinimo galimybės Marijampolės verslo sektoriuje.

Rūmų vyr. specialistė Aušra Giedrienė – viena iš penkių ECVET nacionalinių ekspertų

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Profesinio rengimo skyriaus vyr. specialistė Aušra Giedrienė tapo viena iš penkių nacionalinių ECVET – Europos profesinio mokymo kreditų sistemos – eksperte. Ji vienintelė atstovauja nevalstybiniam švietimo sektoriui. Kiti ekspertai yra profesinių mokyklų vadovai arba atstovauja Švietimo ministerijai.

Europos geros praktikos apdovanojimai

Europos darbuotojų saugos ir sveikatos agentūra (EU-OSHA) pradėjo 12-uosius Europos geros praktikos apdovanojimus, susijusius su darbuotojų sauga ir sveikata. Apdovanojimų konkurse, kuris yra viena iš kampanijos „Saugiose darbo vietose stresas yra valdomas“  veiklų, laukiama paraiškų iš visų Europos įmonių ar organizacijų, kurios įgyvendina priemones, padedančias sėkmingai valdyti stresą ir psichosocialinę riziką darbo vietose. Laimėtojai bus iškilmingai apdovanoti 2015 m. pavasarį vyksiančioje ceremonijoje.

Pagal priemonę „Naujos galimybės“ skelbiamas papildomas kvietimas

Ūkio ministerija kviečia verslo atstovus teikti paraiškas gauti paramą naujų eksporto rinkų paieškai pagal Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų priemonę „Naujos galimybės“. Papildomu kvietimu planuojama paskirstyti 14,5 mln. litų ES struktūrinių fondų lėšų.

Vladui Lašui įteiktos KTU garbės daktaro regalijos

Balandžio 15 d. rūmų tarybos nariui, UAB „Skubios siuntos“ vadovui, tarptautinės Verslo taikos premijos laureatui, technikos mokslų daktarui Vladui Lašui įteiktos KTU garbės daktaro regalijos.

Verslo vadovų klubui ketvirtą kadenciją vadovaus Nerijus Šėža

Balandžio 15 d. įvyko Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo vadovų klubo ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas. Veiklos ataskaitą nariams pateikė klubo pirmininkas Nerijus Šėža, apžvelgęs praėjusiųjų metų veiklą, priminęs profesines diskusijas verslo vadovams aktualiomis temomis, daugybę susitikimų su įdomiais pašnekovais – istorikais, analitikais, kultūros žmonėmis.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei kažko nelaužai, vadinasi, judi nepakankamai greitai. Klysti yra gerai. Kūrimo tikslas yra kažką sukurti, o ne vengti klaidų.

Markas Zuckerbergas, „Facebook“ įkūrėjas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

 

Oro sąlygos politikoje permainingos, vyrauja lietus su žaibais ir perkūnija, stiprūs nepastovios krypties vėjai. Dažnas rūkas, matomumas blogas, vietomis formuojasi plikledis, todėl vairuoti tenka labai atsargiai. Tikimės ir linkime, kad visų lygių politikai sugebės vairuoti atsakingai ir nesukels didelių avarijų.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;