Akcija „Saugok save darbe!” praūžė per Lietuvos ir Estijos miestus

Balandžio 26 d. dirbantiems žmonėms buvo dar kartą priminta – savo sveikata ir saugumu darbe reikia pasirūpinti patiems. Nuo ankstaus ryto septyniolikos Lietuvos miestų sankryžose buvo dalijamos darbo pirštinės, o ryškūs plakatai skelbė: „Saugok save darbe!“. 

Praktinis seminaras vadovams apie muitinės procedūras

Gegužės 22 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyks praktinis seminaras vadovams "Muitinės procedūrų optimizavimas - kaip ne tik išvengti baudų, bet ir realiai sutaupyti".  "Muitinės akademijos verslui" renginį organizuoja UAB "Muita".

Verslo kontaktų mugė su LR komercijos atašė ir VšĮ „Versli Lietuva“ kontraktiniais atstovais

VšĮ „Versli Lietuva“ ir „Verslo žinios“ kviečia Lietuvos verslininkus susitikti su LR komercijos atašė ir „Versli Lietuva“ kontraktiniais atstovais užsienyje. Kontaktų mugės metu galėsite pabendrauti su užsienio šalyse reziduojančiais Lietuvos atstovais ir aptarti verslo plėtros galimybes jų atstovaujamose šalyse bei gauti kitos aktualios informacijos apie užsienio rinkas.

Forumas apie energetikos strategiją

Kviečiame Jus į Tradicinės ir atsinaujinančios energijos forumą „Energetikos strategijos Baltijos regione regioninio energijos tiekimo ir pokyčių rinkose kontekste“.

Dalyvauti forume kviečiami sprendimų priėmėjai ir viešojo bei privataus energetikos sektoriaus specialistai, kuriems svarbu matyti kuo išsamesnį energetikos rinkos paveikslą ir suprasti jo pokyčius.

3-oji tarptautinė techninės priežiūros konferencija

Kviečiame dalyvauti 3-oje tarptautinėje techninės priežiūros konferencijoje įmonių vadovams, technikos vadovams, inžinieriams bei techninės priežiūros specialistams „Inžinerinės priežiūros ateitis“.Konferencija vyks 2013 m. gegužės 22 dieną Vilniuje, LITEXPO parodų komplekse ( Laisvės pr. 5, LT-04215, Vilnius). Tuo metu vyks ir BALTTECHNIKOS paroda, taigi bus galimybė susipažinti su jos dalyvių ekspozicijomis.

Estijos prezidento vizito metu - verslo forumas

Gegužės 27 d . Lietuvoje viešės Estijos prezidentas Hendrik Tomas Ilves. Jo valstybinio vizito metu gegužės 27 d. vyks verslo forumas. Jį rengia rūmų asociacija kartu su Estijos prekybos ir pramonės rūmais, Estijos prekybos rūmais Lietuvoje bei Užsienio reikalų ministerija. Renginio pradžia -  9.00 val. , vieta - viešbutis "Kempinsky" Katedros aikštėje.

Pridedama preliminari programa anglų kalba, delegacijos sąrašas. Kompanijos, kurios dalyvaus tik bendroje programos dalyje, bet nenorės dalyvauti B2B sesijoje, yra pažymėtos geltonai.

Registruotis agne.juskeviciute@chambers.lt  

Verslo taryba pritaria Kauno jaunimo centro idėjai

Verslo tarybos darnios plėtros ekspertų grupės inicijuotas klausimas dėl Kauno jaunimo centro steigimo sulaukė pozityvių vertinimų. Patariamosios institucijos prie miesto savivaldybės nariai entuziastingai palaikė miesto jaunimo iniciatyvą, pateikė racionalių patarimų, bet ir neleido skrajoti padebesiais.

Pirmasis verslo ir valdžios atstovų susitikimas Prienuose

Kaune veikiančios patariamosios institucijos prie miesto savivaldybės – Verslo tarybos – modelis plinta į kitas šalies savivaldybes. Analogiška vietos valdžios ir verslo atstovų bendradarbiavimo institucija, kurioje diskutuojama verslo aplinkos, darnios plėtros, gyvenimo kokybės gerinimo ir kitais klausimais, gali būti įkurta Prienų rajono savivaldybėje. Kol kas mes kaip grigo bitės, nepažįstame vieni kitų ir dūzgiame kas sau“, – sakė UAB „Wilara“ direktorius Gediminas Olsevičius.

ISM Executive Day atviri - nemokami renginiai

ISM Executive Day atviruose-nemokamuose renginiuose kviestiniai svečiai-verslo praktikai dalinsis savo patirtimi, plačiau sužinosite, kaip ISM Vadovų magistrantūroje iš įvairių verslo sričių susirinkę vadovai bendradarbiauja, keičiasi patirtimi, kuria ir dalinasi verslo idėjomis.

EK programa "Misijos augimui"

Europos Komisija (EK), siekdama padėti mažoms ir vidutinėms Europos Sąjungos įmonėms vystyti savo veiklą užsienyje, yra pradėjusi programą “Missions for Growth”.  Šių “misijų augimui”  metu prie aukštų ES pareigūnų vizitų į trečiąsias šalis prisijungia ir ES verslas. Tokių bendrų ES pareigūnų ir ES verslo atstovų delegacijų vizitų tikslas – prisidėti prie ekonominio bendradarbiavimo stiprinimo, užtikrinti ES verslo matomumą, plėsti kontaktus valdžios sluoksniuose, dalyvauti įvairaus lygio politiniuose susitikimuose, kuriuose aptariami prekybiniai santykiai ir verslo sąlygų gerinimas, sprendžiamos verslui aktualios rinkos atvėrimo problemos. Nors tai nėra tiesioginės verslo kontaktų užmezgimo misijos, B2B renginių jose taip pat pasitaiko.

2013-04-10043.pdf 14,51 kB ;

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei kažko nelaužai, vadinasi, judi nepakankamai greitai. Klysti yra gerai. Kūrimo tikslas yra kažką sukurti, o ne vengti klaidų.

Markas Zuckerbergas, „Facebook“ įkūrėjas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

 

Oro sąlygos politikoje permainingos, vyrauja lietus su žaibais ir perkūnija, stiprūs nepastovios krypties vėjai. Dažnas rūkas, matomumas blogas, vietomis formuojasi plikledis, todėl vairuoti tenka labai atsargiai. Tikimės ir linkime, kad visų lygių politikai sugebės vairuoti atsakingai ir nesukels didelių avarijų.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;