Lietuvos užimtumo tendencijų apžvalga ir ateities prognozės

Parengtas leidinys „Lietuvos užimtumo 2017 m. tendencijos ir ateities prognozės“, kuriame analizuojami ne tik Lietuvos darbo biržos, bet ir kitų nacionalinių bei tarptautinių informacijos šaltinių, taip pat didžiausių darbo skelbimų portalų duomenys, siekiant pateikti išsamų situacijos darbo rinkoje vertinimą. 2018 metų prognozei ir bendroms darbo rinkos tendencijoms parengti apklausta 4,6 tūkst. darbdavių, kurių įmonėse dirba 266 tūkst. šalies dirbančiųjų.

Prienų verslininkai ir politikai aptarė aktualias problemas

Prienų rajono savivaldybėje mero Alvydo Vaicekausko iniciatyva buvo surengtas vietos verslininkų susitikimas su LR Seimo nariais Rasa Budbergyte ir Andriumi Palioniu.

Verslo misija į Kroatiją

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Kroatijos ekonomikos rūmais, LR ambasados Austrijos Respublikoje Zagrebo skyriumi bei Kroatijos Respublikos ambasada Lietuvoje, birželio 27 – liepos 3 d. organizuoja verslo misiją į Kroatiją.

Nariams - nemokamas seminaras apie Duomenų apsaugos reglamentą

Advokatų profesinė bendrija LINDEN kviečia Kauno PPA rūmų narius  į organizuojamus verslo pusryčius - seminarą, kuriame bus aptarti svarbiausi klausimai, susiję su 2018 m. gegužės 25 d. įsigaliosiančiu naujuoju Duomenų apsaugos reglamentu (GDPR).

Buhalteriai: išlikti ar išnykti?

Kas jis bus, finansų specialistas technologinės revoliucijos kontekste? Buhalteris? Apskaitos specialistas? Finansų specialistas? Mokesčių konsultantas? Strateginis vadovo partneris? Apie tai Kauno finansininkų klubo kvietimu rūmuose diskutavo verslo, mokslo įstaigų, bankų atstovai.

Atnaujinta informacija apie verslo aplinką

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų svetainėje chamber.lt veikia ir nuolat atnaujinama rubrika „Apžvalgos“. Joje  skelbiama informacija apie rinkas, rinkų apžvalgos, pateikiami ir analizuojami naujausi Statistikos departamento duomenys pagal šalies regionus.

Per Švediją į Italiją – su Enterprise Europe Network

Pernai bendrovė „Indijos namai“ dalyvavo verslo kontaktų renginyje „Tour d' Europe - Stockholm 2017“. Jame verslininkai susitiko su keliomis Švedijos ir viena Italijos įmone. Italai Stokholmo renginyje susidomėjo ekologiškų indų iš palmių lapų pasiūlymu.

Tarptautinėje mugėje – jaunųjų verslininkų iš Lietuvos idėjos

Verslus ir aktyvus jaunimas – šių dienų didžiausia vertybė, todėl jau trečius metus iš eilės į Lietuvą įsisuko jaunimo verslumą skatinantis virusas. „INOVATYVUS VERSLAS 2018“ –  tai galimybė jaunimui viešai pristatyti mokyklos suole sukurtas verslo idėjas ir pagamintus produktus.

Skelbiamas konkursas ekonomikos ir verslo temas nagrinėjantiems žurnalistams

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Lietuvos žurnalistų sąjungos Kauno apskrities skyriumi skelbia jau penktąjį konkursą ekonomikos ir verslo temas nagrinėjančiam Kauno ir Marijampolės regionų žurnalistui.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei kažko nelaužai, vadinasi, judi nepakankamai greitai. Klysti yra gerai. Kūrimo tikslas yra kažką sukurti, o ne vengti klaidų.

Markas Zuckerbergas, „Facebook“ įkūrėjas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

 

Oro sąlygos politikoje permainingos, vyrauja lietus su žaibais ir perkūnija, stiprūs nepastovios krypties vėjai. Dažnas rūkas, matomumas blogas, vietomis formuojasi plikledis, todėl vairuoti tenka labai atsargiai. Tikimės ir linkime, kad visų lygių politikai sugebės vairuoti atsakingai ir nesukels didelių avarijų.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;