Pasitarimas su Ministru Pirmininku S. Skverneliu

Kovo 30 d. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidiumo nariai susitiko su Ministru pirmininku Sauliumi Skverneliu. Ministras Pirmininkas pristatė Vyriausybės programos prioritetus, aptartos bendradarbiavimo galimybės.  

Premjeras S. Skvernelis „Lietuvos eksporto prizu“ apdovanojo Kauno PPAR narį - UAB „Hegelmann Transporte“

Šiandien šalies premjeras Saulius Skvernelis „Lietuvos eksporto prizu“ apdovanojo labiausiai prie šalies ūkio augimo ir eksporto rodiklių gerinimo praėjusiais metais prisidėjusias Lietuvos įmones bei jų vadovus. Jau šešioliktuose tokiuose apdovanojimuose, kuriuos rengia Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (LPPARA), taip pat įvertinta bei specialiu prizu apdovanota Lietuvos metų verslininkė/vadovė. Nugalėtojus pasveikino ir Lietuvos Respublikos ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius.

Kviečiame teikti paraiškas jubiliejiniam socialiai atsakingo verslo konkursui

Jau dešimtą kartą organizuojamas Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo konkursas laukia 2016 metais didžiausią proveržį įmonių socialinės atsakomybės srityje padariusių įmonių paraiškų. Konkurse varžomasi dėl trijų nominacijų: „Metų darbovietė“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė“ ir „Metų aplinkosaugos įmonė“, o labiausiai pasižymėjusi įmonė bus pagerbta prestižiniu apdovanojimu – „Socialiai atsakinga įmonė“.

Eksportuotojams - apie žmonių tipažus

Kovo 23 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Eksportuotojų klubo nariai rinkosi į mokymus „Efektyvi tarpasmeninė komunikacija ir įtakos darymas“. Mokymus, kurie paremti NigelRisner „ZOO“ (Zoologijos sodas) metodika (žmonių skirstymu į tipažus pagal elgseną: liūtas, beždžionė, delfinas ir dramblys)  vedė lektorius Justas Gavėnas (http://www.talentunamai.lt).

Temos: Rūmų klubai 

Kviečiame teikti paraiškas: Vokietijos-Lietuvos verslo apdovanojimai 2017/ Kelyje į 4.0 pramonės revoliuciją

Šiandien, gyvenant spartaus informacinių technologijų vystymosi eroje, žengiame į 4.0 pramonės revoliuciją, plačiai paplitusią pavadinimu „Industrie 4.0“. Dvyliktą kartą vyksiančiuose Vokietijos-Lietuvos verslo apdovanojimuose kviečiame Lietuvos įmones dalyvauti konkurse, kurio šių metų nominacija yra „Kelyje į 4.0 pramonės revoliuciją“. 

Nauja Europos Komisijos iniciatyva bus remiamas jaunimo judumas ir mokymasis

Kovo 27 d. Europos Komisija pristatė programos „Erasmus+“ iniciatyvą „Move2Learn, Learn2Move “, pagal kurią bus aktyviau remiamas jaunų europiečių mokymasis ir judumas darniojo transporto priemonėmis.

Iki 2 proc. sumokėto GPM paramą galima skirti ir menininkams

Iki 2 proc. sumokėto pajamų mokesčio paramą galima skirti ne tik įvairioms organizacijoms, labdaros fondams, įstaigoms bet ir menininkams bei iki 1 proc. – politinėms partijoms.

Naudinga informacija dėl atšauktų ar atidėtų skrydžių

Jei atvykusiems į oro uostą keleiviams pranešama, kad jų skrydis atšauktas ar atidėtas, oro bendrovė privalo išdalinti keleiviams pranešimus apie jų teises.

Ieškote kontaktų? Kviečiame kavos

Ar žinote, kuri įmonė Kaune gali pagaminti tekstilines etiketes visais spaudos būdais? O kas gali nugabenti prekes į Vietnamą ir Kiniją? O pasiūlytų sprendimus produkcijai ženklinti? Kaip ir kur susikurti išmanius namus? Įgyti gerų kompiuterijos įgūdžių? Susikurti efektyvią reklamą? Užsisakyti velykinių pyragaičių?

60 svarių priežasčių, kodėl mums reikia ES

Kovo 25 d. ES vadovai susirinks į Romą paminėti Romos sutarčių pasirašymo 60-mečio. Romos sutartys, kurias pasirašė šešios valstybės narės steigėjos, padėjo pamatus dabartinei Europos Sąjungai – iš naujo suvienytam taikiam žemynui, kurio pagrindas – solidarumo, demokratijos ir teisinės valstybės vertybės.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

 

 

Nebūkite nei per daug užsispyrę, bandydami sulaikyti tai, kas griūva, nei per daug skubėkite įtvirtinti tai, kas lyg ir atsiranda. 

R. B. De Konstanas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Vasaris ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Benjaminas Žemaitis
 

Labiau nei paramos verslui reikia, jog valdžia viešai pripažintų, kad verslas maitina valstybę, o ne atvirkščiai.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;