Žemės reformos baigtis – miglota

Kovo 27 d. Kauno PPA rūmai organizavo apskritojo stalo diskusiją „Žemės reforma: eiga, kliūtys verslui, galimi sprendimai“. Joje dalyvavo Vyriausybės kanceliarijos, Žemės ūkio ministerijos, Nacionalinės žemės tarnybos pareigūnai, Kauno regiono verslininkų ir organizacijų atstovai.

Forumas mokslo ir verslo partnerystei skatinti

2015 m. balandžio 2 d. KTU „Santakos“ slėnyje (K. Baršausko g. 59, Kaunas) vyks informacinis forumas mokslo ir verslo partnerystės skatinimui.

Mokiniams apie pinigus

Kovo 10–17 d. Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, buvo minima Vaikų finansinio švietimo savaitė.

„Su vaikais apie pinigus reikia kalbėti nuo mažų dienų, kad paaugę jie turėtų daugiau gebėjimų išmintingai tvarkyti finansus, – sako Vilius Šapoka, Lietuvos banko Priežiūros tarnybos finansinių paslaugų ir rinkų priežiūros departamento direktorius. – Pernai surengėme Vaikų finansinio švietimo dieną, o šiemet ši mūsų ir partnerių iniciatyva išsiplėtė – pailgėjo jos trukmė, padaugėjo projekte dalyvaujančių organizacijų, įtraukta įvairesnių temų.“

Temos: Rūmų klubai 

Dešimtieji Vokietijos ūkio apdovanojimai

Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Lietuvoje (AHK) jau dešimtus metus kviečia smulkias ir vidutines Lietuvos įmones dalyvauti konkurse "Vokietijos ūkio apdovanojimai Lietuvoje". Šių metų apdovanojimų tema - „Sėkmė naujose rinkose“. Apdovanojimas ir 5.000 € piniginis čekis bus įteiktas įmonei, kuri atsiliepdama į nacionalinės, regioninės ir tarptautinės ekonominės situacijos iššūkius, sėkmingai atvėrė naujas rinkas.

Rūmų klubas „Interjero erdvėje“

Dar visai neseniai rūmų narys, salonas „Interjero erdvė“ kvietė visus į įkurtuves Kauno senamiestyje. Kovo 26 d. dizaino salono šeimininkai pakvietė apsilankyti rūmų bendruomenės narius ten, kur akcentuojamas lietuviškas dizainas, kur visas stilius atsispindi paprastume, ekologiškume ir patikimume. Salone nuolat rengiamos parodos, taip pat organizuojamas didžiausias dizaino festivalis Lietuvoje – „Dizaino savaitė“, kuris vyks gegužės 4-10 d. penkiuose miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Telšiuose. Dizaino savaitėje aktyviai dalyvauja architektai, dizaineriai, gamintojai ir pardavėjai. Bendradarbiaujama su aukštosiomis mokyklomis, prekybos centrais. 

Temos: Rūmų klubai 

Eksportuotojų klubo naujienos

Kovo 19 d. Eksportuotojų klubo nariai rinkosi į susitikimą, kurio metu buvo diskutuojama apie sėkmingos eksporto strategijos plėtojimo prielaidas.

Informacija, žiniomis ir įžvalgomis eksporto srityje su klubo nariais dalinosi lektorius Rokas Bekeris - projektų valdymo, eksporto plėtros bei tarptautinio marketingo ir finansų konsultantas (www.eksportopartneriai.lt ).

Temos: Rūmų klubai 

Rūmai pareiškė savo poziciją dėl rengiamo Valstybinės kalbos konstitucinio įstatymo

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų iniciatyva LPPAR asociacija raštu pareiškė verslo bendruomenės pastabas  Seimo Teisės ir teisėtvarkos  bei Švietimo, mokslo ir kultūros komitetams dėl Valstybinės kalbos konstitucinio įstatymo projekto NR. XIIIP-558.

Kaip bendrauti su žiniasklaida

Kovo mėnesio Marketingo vadovų klubo susitikime svečiavosi ir įžvalgomis apie bendravimą su žiniasklaida dalijosi Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos tarybos pirmininkė ir bendrovės „OMConsulting“ steigėja Orijana Mašalė.

Temos: Rūmų klubai 

Kasmetinė "SDG" konferencija "Būkime saugūs ir sveiki darbe"

2015-04-08 UAB "SDG" dieną organizuoja kasmetinę konferenciją „BŪKIME SAUGŪS IR SVEIKI DARBE!“ ir kviečia rūmų narius į konferenciją, o po to smagiai praleisti laiką ir pasitikrinti žinias PROTŲ MŪŠYJE.

Dalyvavimas PROTŲ MŪŠYJE yra nemokamas ir galima į jį registruotis atskirai (nedalyvaujant konferencijoje).

Kviečiame jungtis ir kartu dalyvauti parodose

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai planuoja teikti projekto paraišką pagal priemonę "Naujos galimybės LT" finansavimui gauti. Šiuo metu formuojamos įmonių grupės pagal parodų ir verslo misijų sąrašus. Rūmų narius, norinčius prisijungti, kviečiame iki kovo 20 d. pateikti registracijos anketą. Joje pateikiami ir parodų bei planuojamų verslo misijų sąrašai.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei kažko nelaužai, vadinasi, judi nepakankamai greitai. Klysti yra gerai. Kūrimo tikslas yra kažką sukurti, o ne vengti klaidų.

Markas Zuckerbergas, „Facebook“ įkūrėjas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

 

Oro sąlygos politikoje permainingos, vyrauja lietus su žaibais ir perkūnija, stiprūs nepastovios krypties vėjai. Dažnas rūkas, matomumas blogas, vietomis formuojasi plikledis, todėl vairuoti tenka labai atsargiai. Tikimės ir linkime, kad visų lygių politikai sugebės vairuoti atsakingai ir nesukels didelių avarijų.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;