Intriga rūmų klube

…Po truputį bundantis 1960-ųjų pavasaris nesutrukdo visam menininkų elitui susitikti prabangiame elito pobūvyje Londone. Visi garsiausi to meto muzikantai, aktoriai, šokėjai, dailininkai ir mecenatai susitinka kasmetinėje šventėje, kurioje aistros ir intrigos neatsiejamos nuo elito gyvenimo. Ilgos ir prabangios suknelės, nuostabus vynas, kerinti muzika ir po truputį aiškėjančios aukštuomenės paslaptys bei nuodėmės nublanksta prieš netikėtą vakaro baigtį… Kažkam scenos uždanga nusileis paskutinį kartą…

Už kiek parduoti veikiančią įmonę?

Mokslo  ir verslo partnerystė tarp Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų  ir universitetų įgauna vis naujų formų, bendradarbiavimas tampa  glaudesnis ir tikslingesnis.

Vyko socialinio dialogo konferencijos

Kovo pabaigoje Raseiniuose, Marijampolėje ir Kaune buvo surengtos trys konferencijos „Partnerystės principų diegimo skatinimo akcijos“, kuriose projekto „DARBDAVIŲ IR DARBUOTOJŲ SOCIALINĖS PARTNERYSTĖS GEBĖJIMŲ UGDYMAS IR  KOLEKTYVINIŲ DARBO SANTYKIŲ TOBULINIMAS KAUNO IR MARIJAMPOLĖS APSKRITYSE“ (projekto Nr. VP1-1.1-SADM-02-K-01-007) dalyviai analizavo socialinio dialogo reikšmę kolektyviniuose darbo santykiuose ir sprendė praktines užduotis, kaip kolektyvinių sutarčių nuostatos taikomos konkrečiose situacijose.

Marijampolėje viešėjo Prancūzijos ambasadorė

Marijampolėje kovo 22 d. lankėsi Prancūzijos ambasadorė Lietuvoje Maryse Eveline Berniau ir delegacija: Prancūzijos eksporto agentūros UBIFRANCE Lietuvos ir Latvijos biurų vadovė Hélène Rogé, agentūros UBIFRANCE Lietuvos biuro patarėja Ramunė Žvirblytė, Lietuvos ir Prancūzijos prekybos rūmų direktorė Živilė Kriščiūnienė bei prekybos rūmų stažuotoja Martyna Milkevičiūtė.

KTU Europos institute - apie darbo našumą ir atlyginimus Lietuvoje ir ES

KTU Europos institutas kviečia į Jean  Monnet tęstinio mokslinio seminaro “Ar nustelbs šiandienos sunkumai praėjusio 10-mečio Europos integracijos optimizmą?” ciklo šeštąjį susitikimą tema „Darbo našumas, atlyginimai ir pašalpos: Lietuva kitų ES valstybių kontekste“. Jis  įvyks 2013 m. balandžio 4 d. 15 val.. KTU Europos institute (Kęstučio g. 8, II aukštas 208 a.)

Metinė BMDA konferencija „The Role of Management Empowering Innovations and Creativity“

Gyvename laikmetyje, kai tradicinės konkurencinio pranašumo priemonės negarantuoja įmonių ar organizacijų sėkmės. Šiais laikais kūrybiškumas, inovacijos ir efektyvus žinių panaudojimas yra gyvybiškai svarbūs sėkmingam gyvavimui ir klestėjimui. Nepriklausomai nuo įmonės dydžio ar veiklos srities, kūrybinio ir inovatyvaus potencialo plėtojimas yra pagrindinis įmonės uždavinys.  Jei ieškote strategijų, metodų ar idėjų, kurios padėtų skatinti ir plėtoti kūrybiškumą ir inovacijas – prisijunkite prie mūsų ir dalyvaukite 11-toje metinėje BMDA konferencijoje „The Role of Management Empowering Innovations and Creativity“, kurioje šios ir kitos aktualios temos bus diskutuojamos! Konferencija yra organizuojama kartu su Kauno technologijos universitetu ir vyks 2013 m. gegužės 9-10 d. Kaune.

Konferencija„Iššūkis – INOVACIJOS. Kaip rasti išskirtinumą rinkoje"

Kviečiame dalyvauti nemokamoje tarptautinėje konferencijoje „Iššūkis – INOVACIJOS. Kaip rasti išskirtinumą rinkoje?“ 2013 m. balandžio 11 d. 11 val. Kaune, viešbutyje „Europa Royale Kaunas“ Miško g. 11. 

Tarptautinė paroda "Alytus - 2013"

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Alytaus miesto savivaldybė, Euroregiono „Nemunas“ Marijampolės biuras maloniai kviečia Lietuvos ir užsienio šalių įmones bei organizacijas dalyvauti TARPTAUTINĖJE PARODOJE „ALYTUS – 2013“, kuri vyks 2013 m. gegužės 16-19 dienomis Alytaus sporto rūmuose.

Vokietijos ūkio apdovanojimai Lietuvoje 2013

Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK) kviečia smulkias ir vidutines Lietuvos įmones dalyvauti Vokietijos ūkio apdovanojimų konkurse. Šių metų apdovanojimų tema Jaunas verslas“. Apdovanojimas ir piniginis čekis bus įteiktas veržliai, inovatyviai mąstančiai ir idėjų gausa pasižyminčiai įmonei.

Eksportuotojų klube – apie nuolatines buveines ir rizikas užsienio rinkose

Kuo nuolatinė buveinė skiriasi nuo įmonės filialo ar atstovybės užsienyje? Kokie požymiai identifikuoja, jog veikla vykdoma per nuolatinę buveinę? Kurie iš jų reikšmingi pelno mokesčio mokėjimui? Kas yra vadinamasis „ištiestos rankos principas“? Koks dvigubo apmokestinimo išvengimo sutarčių santykis su vietiniais valstybių įstatymais? Kaip šių sutarčių nuostatos taikomos praktikoje? Kokią verslo formą pasirinkti planuojant žengti į kitas rinkas? Kada  veikla traktuojama kaip darbuotojų nuoma, o kada –  kaip veikla per nuolatinę buveinę?

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

 

 

Įsakinėti sau yra didžiausia valdžia.

Ciceronas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Kovas ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Fausta Puzanovienė, Verslo moterų tinklo Kauno vadovė
 

Klubas tikru klubu virsta tuomet, kai žmonės artimiau susipažįsta ir įgyja pasitikėjimo vienas kitu.

Fausta Šeputytė, UAB "Metga" generalinė direktorė

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;