Kaune darbą pradeda Verslo taryba

Pirmadienį, kovo 26 d., Kauno savivaldybėje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmais bei Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija. Sutartį parašais patvirtino miesto meras Andrius Kupčinskas, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis bei Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacijos vadovas Jonas Guzavičius.

Seimo Pirmininkės vizitas į Lenkiją

Balandžio 19-21 d. Seimo Pirmininkė Irena Degutienė lankysis Lenkijoje, kur dalyvaus Europos Sąjungos nacionalinių parlamentų pirmininkų konferencijoje. Vizito metu taip pat numatytas Seimo Pirmininkės susitikimas su Lenkijos Seimo ir Senato vadovais.

Paroda Tailande

Šiais metais Europos ASEAN  verslo centras įrengs bendrą Europos Sąjungos (ES) paviljoną parodoje „Food & Hotel Thailand 2012“ (FHT2012) Tailande.

Verslo strategijos diena

ISM universitetas kovo 28 d. organizuoja mokymus vadovams - "Verslo strategijos dieną".

Faktų lapai

Europos verslo ir inovacijų tinklas (Enterprise Europe Network), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, išleido du faktų lapus verslininkams: “Verslo misijos ir verslo kontaktų renginiai” ir “Nauda Lietuvai ir ES po Rusijos įstojimo į PPO”.

Ar verslą tenkina konsultavimo kokybė?

Ūkio ir Teisingumo ministerijos  kovo 22 d. Vilniuje organizuoja seminarą, skirtą priežiūros tarnybų ir visuomenės dialogui.

Kinijos Heilogjiang provincijos delegacijos vizitas

„Kauno regionas turi didžiulį potencialą. Patogioje vietoje įsikūręs ir išplėtota infrastruktūra pasižymintis regionas suteikia puikias galimybes Lietuvos bei užsienio įmonėms plėtoti savo verslą“, - kovo 15 d. vykusio susitikimo su Kinijos Heilogjiang provincijos delegacija metu pažymėjo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Bejaminas Žemaitis. Kreipdamasis į delegacijos svečius, rūmų prezidentas palinkėjo atvirų diskusijų būsimiems projektams bei glaudesnio, intensyvesnio ir vaisingesnio bendravimo ateityje, ypač plėtojant verslą įvairiuose pramonės sektoriuose.

Jungtinės Karalystės ambasadoriaus David John Hunt vizitas rūmuose

Kovo 14 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis ir Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Rita Baidokaitė priėmė Jungtinės Karalystės nepaprastąjį ir įgaliotąjį ambasadorių Lietuvoje David John Hunt bei Prekybos ir investicijų skyriaus vyriausiąją rinkos patarėją Ringailę Savičienę.

"Didėja" - parodoje "Namų pasaulis"

„Didėja“ projektas kviečia visuomenę susipažinti su dizaino konkurso nugalėtojų ir baldų pramonės gamintojų pirmaisiais bendrais darbais parodoje „NAMŲ PASAULIS 2012“ Kaune.

Užsienio reikalų ministras A. Ažubalis: tarptautinėje plotmėje svarbus ir verslo interesas

Kovo 12 d.  užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose susitiko su verslo bendruomene.  Ministrą lydėjo ministerijos  Išorinių ekonominių santykių departamento direktorė Rasa Adomaitienė, ministro patarėja Živilė Dambrauskaitė, atstovė spaudai  Margarita Butkienė ir kt.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei kažko nelaužai, vadinasi, judi nepakankamai greitai. Klysti yra gerai. Kūrimo tikslas yra kažką sukurti, o ne vengti klaidų.

Markas Zuckerbergas, „Facebook“ įkūrėjas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

 

Oro sąlygos politikoje permainingos, vyrauja lietus su žaibais ir perkūnija, stiprūs nepastovios krypties vėjai. Dažnas rūkas, matomumas blogas, vietomis formuojasi plikledis, todėl vairuoti tenka labai atsargiai. Tikimės ir linkime, kad visų lygių politikai sugebės vairuoti atsakingai ir nesukels didelių avarijų.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;