Kauno strategijoje – Rūmų narių nuomonė

Kauno strateginio plano rengėjus sudomino neseniai Rūmų atliktas miesto įmonių vadovų nuomonės tyrimas (apie jį buvo plačiai rašoma kovo mėnesio „Rūmų žiniose”). Rengdami naują miesto viziją, jie norėtų pasinaudoti Rūmų narių išreikšta nuomone, pasiremti tyrimo išvadomis.

Rengiamas trečiasis Helsinkio cheminių medžiagų forumas

2011 m. gegužės 19–20 d. Helsinkio parodų centre rengiamas Trečiasis Helsinkio cheminių medžiagų forumas. Forumo programa pridedama. Forumą organizuoja Europos cheminių medžiagų agentūra (ECHA) kartu su Helsinkio miestu ir Helsinkio universitetu.

Verslo moterų iššūkiai - ESBO konferencijoje

Kovo pradžioje Vilniuje įvyko tarptautinė konferencija  „Moterų verslumas Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) regione: tendencijos ir gerosios patirties pavyzdžiai“. Konferenciją organizavo ESBO Lyčių lygybės padalinys kartu su Lietuvos socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Vilniaus universiteto Lyčių studijų centru.

 Verslo pasaulį moterys daro geresnį

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose susirinkusios verslo moterys pripažino, kad svarbiausios problemos, su kuriomis jos susiduria kurdamos savo verslą, yra lyčių diskriminacija ir stereotipai, karjeros ir šeimos suderinamumas, skirtingas vyrų ir moterų požiūris į verslą, informacijos trūkumas, kontaktų stoka, asmeninė rizika.

Verslo atstovai pabrėžia silpną ryšį su miesto valdžia

Pirmą kartą atliktas Kauno verslo subjektų nuomonės tyrimas apie verslo aplinką ir savivaldybės teikiamas paslaugas

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai pirmą kartą atliko Kauno miesto savivaldybėje veikiančių verslo subjektų nuomonės tyrimą.Tyrimo tikslas buvo išsiaiškinti įmonių vadovų požiūrį į vietos savivaldą, įvertinti Savivaldybės teikiamas paslaugas verslui, verslo aplinką ir jo plėtros perspektyvas Kaune.

Kompromisų paieška elektroninių atliekų šešėlyje

Lietuvai būtinos permainos elektros ir elektroninių atliekų surinkimo ir perdirbimo srityje, kitaip šaliai gresia ES baudos, kalbama ir apie visuotinio atliekų mokesčio įvedimą.

Konkursas "Vokietijos ūkio apdovanojimams Lietuvoje 2011"

Siekdami skatinti Vokietijos ir Lietuvos ekonominių santykių plėtrą bei motyvuoti Lietuvos įmones bendradarbiauti su partneriais Vokietijoje, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje (DBHK) jau šeštą kartą skelbia „Vokietijos ūkio apdovanojimų Lietuvoje“ konkursą bei kviečia Lietuvos įmones jame dalyvauti. Vokietijos ūkio apdovanojimas bus įteiktas įmonei, kuri savo veikloje ypatingą dėmesį skiria visuomeninei ir aplinkosauginei atsakomybei, novatoriškumui, rinkodarai, gaminių kokybei ar eksporto vystymui. Šiais metais prizas bus teikiamas nominacijoje „Atsakomybė už ateitį“.

Kauno apskrities darbdaviai kviečiami dalyvauti projekte "Laikinieji darbai"

Kauno teritorinė darbo birža kviečia ekonominius sunkumus patiriančias įmones (kai darbuotojai dirba ne visą darbo laiką) dalyvauti ESF projekte „Laikinieji darbai“, organizuojant viešuosius darbus įmonėje savo darbuotojams, ir gauti darbo užmokesčio kompensaciją.

Rūmų klube – apie interjero naujoves ir vyną

Vasario 24 d. įvykusio Rūmų klubo vakaro šeimininkės buvo dvi bendradarbiaujančios Rūmų įmonės –  interjero dizaino ir interjero medžiagas gaminančios UAB „Interjero elementai“ ir UAB „All group“, įsikūrusios salone „Interjero erdvė“, Kuršių g. 7, Kaune.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

 

 

Nebūkite nei per daug užsispyrę, bandydami sulaikyti tai, kas griūva, nei per daug skubėkite įtvirtinti tai, kas lyg ir atsiranda. 

R. B. De Konstanas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Vasaris ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Benjaminas Žemaitis
 

Labiau nei paramos verslui reikia, jog valdžia viešai pripažintų, kad verslas maitina valstybę, o ne atvirkščiai.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;