Galimi verslo partneriai, nauji kontaktai, keitimasis patirtimi, idėjomis ir potencialių bendradarbiavimo galimybių aptarimas penktadienio kavos rūmuose metu!

Unikali galimybė pristatyti (iki 5 min.) atstovaujamos įmonės tikslą, kuriamą produktą ar teikiamą paslaugą, išskirtinumą, susipažinti su kitais nariais ir jų veiklomis. Nepamirškite vizitinių kortelių, informatyvios dalomosios medžiagos apie Jūsų įmonę.

Komisija skelbia 2016 m. Regionų konkurencingumo indeksą

Vasario 27 d. Europos Komisija paskelbė ES regionų konkurencingumo indekso tyrimo rezultatus. Regiono konkurencingumas – gebėjimas regione sudaryti patrauklias ir tvarias sąlygas įmonėms ir žmonėms gyventi ir dirbti. Regionų konkurencingumo indeksas padeda nustatyti regionų pranašumus ir trūkumus, taip pat investavimo prioritetus rengiant regionų vystymosi strategijas.

Paskelbta Eurobarometro Lietuvos ataskaita: Lietuvos gyventojai svarbiausia Lietuvos problema laiko infliaciją, o visos ES – nelegalią imigraciją

Naujausio standartinio Eurobarometro tyrimo rezultatai rodo, kad svarbiausiomis savo šalies problemomis Lietuvos piliečiai laiko su ekonomika susijusius klausimus. Net 51 proc. apklaustųjų kaip svarbiausią problemą nurodė infliaciją ir kainų augimą.

Pritarta vizų režimo su Gruzija liberalizavimui

Vasario 27 d. Taryba pritarė Europos Komisijos pasiūlymui dėl vizų režimo su Gruzija liberalizavimo.

Verslo asociacijos ragina valdžią nedelsiant spręsti problemas švietimo srityje

Didžiausias ir aktyviausiai į Lietuvos augimą bei gerovę investuojančias įmones vienijančios organizacijos ir visa verslo bendruomenė kreipėsi į Seimą ir Vyriausybę, siūlydamos sprendimus švietimo srityje, leisiančius užtikrinti kokybišką mokslą ir pasaulinėje rinkoje konkurencingas studijas Lietuvoje.

Pristatytos regioninės politikos kryptys

Kauno PPAR prezidentas Benjaminas Žemaitis  dalyvavo Kauno miesto rotušėje vasario 21 d. vykusiame Kauno regiono plėtros tarybos posėdyje.

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Švietimo ir mokslo ministerija

Vasario 21 d. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Šarūnas Kliokys ir švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Švedijos statybų rinkoje didėja rangovų iš Lietuvos paklausa

Švedijos būsto rinkoje dėl augančio gyventojų skaičiaus ir mažos pasiūlos yra jaučiama didžiulė naujų būstų paklausa. Tam, kad išspręstų šią problemą, Švedijos vyriausybė planuoja  iki 2025 m. pastatyti 700 000 naujų būstų ir visą reikalingą infrastruktūrą. Šiam planui įgyvendinti, kaip rodo pirmieji metai, šalyje trūksta darbo jėgos. Švedijos statybos įmonių federacija klausia – ar įmanoma įvykdyti šį vyriausybės užmojį? Galima – pasitelkus rangovus iš Baltijos šalių.

EK skelbia Lietuvos ekonomikos iššūkių analizę

Vasario 22 d. Europos Komisija paskelbė valstybių narių ekonominės ir socialinės padėties ataskaitas, skirtas visoms valstybėms narėms, išskyrus Graikiją, kuriai taikoma speciali stabilumo paramos programa.

Verslo kontaktų renginys „Biofach“

Vasario 15–18 d. Niurnberge vyko natūralių maisto produktų ir kosmetikos parodos „Biofach“ ir „Vivaness“. Enterprise Europe Network, veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, drauge su partneriais iš 22 šalių prie šių parodų organizavo verslo kontaktų renginį „Biofach“. Jame dalyvavo 9 Lietuvos įmonės, kurioms iš anksto buvo suplanuota nuo 1 iki 8 susitikimų.  

Temos: Tarptautiniai ryšiai 

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei įsivaizduojate ką nors žiną, vadinasi, esate blogai informuoti.

Kinų patarlė

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.
 

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.

Jonas Sirvydis

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;