Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas baigė svarstyti socialinį modelį

Vasario 24 d. Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas baigė svarstyti naujos redakcijos Darbo kodekso projekto (Nr. XIIP-3234 ES) svarstymą ir priėmė sprendimą pritarti komiteto patobulintam įstatymo projektui. Projektas bus patikslintas pagal priimtus komiteto sprendimus, suredaguotas ir užregistruotas Seimo teisės aktų bazėje.

Išrinktas rūmų prezidentas, nauja taryba, patvirtintos veiklos gairės

Didžiausia Kauno ir Marijampolės regionų verslo organizacija – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai vasario 25 d. vykusios Generalinės asamblėjos metu išrinko prezidentą ir naujos sudėties rūmų tarybą bei patvirtino strategines veiklos gaires iki 2019 m. Rūmų misija – įgyvendinti verslo savivaldą – nekinta nuo 1599 m. Ji vykdoma trimis kryptimis: atstovaujant bendriesiems verslo interesams, buriant verslo bendruomenę ir skatinant verslų plėtrą Kauno ir Marijampolės regionuose.

Algimantui Astrauskui – „Metų sėkmės“ nominacija

Tradiciniame, kasmet vykstančiame sveikatos apsaugos sistemos lyderių konkurse „Už nuopelnus sveikatai“ „Metų vadovo 2015“ nominaciją laimėjo Algimantas Astrauskas, rūmų nario UAB „Pirmas žingsnis“ direktorius. 

Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo konkursas

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija jau devintą kartą skelbia Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo konkursą. Jos metu bus pagerbtos įmonės, padariusios didžiausią pažangą 2015 m. įmonių socialinės atsakomybės srityje ir prisidėjusios prie socialinės atsakomybės principų plėtojimo verslo sektoriuje.

Apdovanoti nusipelnę verslininkai

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija Vyriausybėje apdovanojo labiausiai eksporto srityje nusipelniusias įmones, taip pat pagerbė iškiliausią metų verslininkę moterį ir įteikė sidabro „Darbo žvaigždes“. Garbingus apdovanojimus rūmų nariams įteikė premjeras Algirdas Butkevičius.

Temos: Apdovanojimai ir nominacijos 

Šakiuose įsteigta Verslo taryba

Vasario 9 d. pasirašyta Šakių savivaldybės, Kauno PPA rūmų Šakių atstovybės ir Šakių rajono žemdirbių asociacijos bendradarbiavimo per sudaromą Verslo tarybą sutartis. Ją pasirašė rajono meras Juozas Bertašius, Kauno PPA rūmų Šakių atstovybės vadovas Arūnas Tarnauskas ir Šakių rajono žemdirbių asociacijos pirmininkas Rimantas Valiukas.

Temos: Bendradarbiavimas su savivaldybėmis 

Skaidraus ir atsakingo verslo diena Kaune

Aukšti verslo etikos standartai, skaidrumu ir sąžiningumu grįsti dalykiniai santykiai su darbuotojais, klientais, partneriais ir valstybe – ar šiandien tai kasdienybė, ar išimtis? 

Kviečiame dalyvauti rūmų Generalinėje asamblėjoje

Kviečiame rūmų narius į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų ataskaitinę-rinkiminę Generalinę asamblėją, kuri vyks 2016 m. vasario 25 d., ketvirtadienį, viešbutyje „Park Inn“ Alfa salėje (K. Donelaičio g. 27, Kaunas).

Administracinė našta ūkio subjektams sumažinta beveik 2 mln. eurų

Lietuvos Respublikos Vyriausybės sudaryta Geresnio reguliavimo priežiūros komisija patvirtino praėjusių metų veiklos ataskaitą, kurioje pateikiami 2015 metų administracinės naštos mažinimo rezultatai. Taip pat įvertinta, kad per 2015 m. administracinė našta ūkio subjektams buvo sumažinta net 1,875 mln. eurų. Prie šio rezultato ženkliai prisidėjo komisija, kuri, reaguodama į verslo iškeltas problemas, teikė siūlymus mažinti administracinę naštą verslui aktualiausiose srityse. 

Per dvejus metus bus įgyvendinta 60 administracinės naštos verslui mažinimo priemonių

Vasario 10 d. Vyriausybė posėdyje pritarė Ūkio ministerijos parengtam Administracinės naštos mažinimo 2016–2017 m. priemonių planui. Planas apima dvejų metų laikotarpio priemones, kurių įgyvendinimas pagerins veiklos sąlygas įmonėms ir fiziniams asmenims, padės dar labiau sumažinti administracinę naštą.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei kažko nelaužai, vadinasi, judi nepakankamai greitai. Klysti yra gerai. Kūrimo tikslas yra kažką sukurti, o ne vengti klaidų.

Markas Zuckerbergas, „Facebook“ įkūrėjas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

 

Oro sąlygos politikoje permainingos, vyrauja lietus su žaibais ir perkūnija, stiprūs nepastovios krypties vėjai. Dažnas rūkas, matomumas blogas, vietomis formuojasi plikledis, todėl vairuoti tenka labai atsargiai. Tikimės ir linkime, kad visų lygių politikai sugebės vairuoti atsakingai ir nesukels didelių avarijų.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;