Rūmų klubas „Modus“ centre

Pernai gegužės mėnesį Kauno centre, netoli „Akropolio“, duris atvėrė išskirtinis, moderniausias Baltijos šalyse grožio paslaugų sektorinis praktinio mokymo centras „Modus“.

Centro įkūrėjas – Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras, viena didžiausių Lietuvoje profesinio mokymo įstaigų.

Temos: Rūmų klubai 

Tarptautinė verslo komunikacija: auditorių ir įmonių atstovų susitikimas

2015 m. vasario 25 d. viešbutyje „Kaunas“ įvyko projekto „EPIC – Enhancing and Promotion International Business Communication, N 2013-1-PL1-LEO05-37888“ auditorių ir įmonių, užsisakusių kalbinės komunikacijos auditą, atstovų susitikimas.

Kauno Finansininkų klube pristatytos mokesčių įstatymų naujovės

Rūmuose veikiantis Kauno finansininkų klubas surengė vieną iš jau tradiciniais tapusių susitikimų su Valstybinės mokesčių inspekcijos specialistais.

Šįkart su verslo bendruomenės atstovais susitiko VMI Mokesčių informacijos departamento Švietimo ir konsultavimo skyriaus vyriausiosios specialistės Kristina Laurinavičienė, Renata Vaikasienė ir Viktorija Černiauskienė. 

Temos: Rūmų klubai 

Priimtas rūmų Etikos kodeksas

Vasario 3 d. rūmų tarybos posėdyje buvo apsvarstytas ir patvirtintas Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Etikos kodeksas. Tai – vienas iš rūmų teisyno dokumentų, apibrėžiantis personalo, rūmų narių elgesio normas, reglamentuojantis tarpusavio santykius.

Verslo moterys rinkosi Kaune

Vasario 20-21 d. Kaune vyko visuotinis Verslo moterų tinklo susitikimas. Jo tema – „Susipažinkime artimiau – Kaunas“.  

Tradiciniai verslo moterų susitikimai vyksta nuo 2012 m. Pagrindinis jų tikslas – susipažinti tarpusavyje, padiskutuoti aktualiomis temomis, dalintis gerąja patirtimi, užmegzti verslo ryšius ar tiesiog linksmai paleisti laiką. Visuotiniai susitikimai jau vyko Trakuose, Panevėžyje, Druskininkuose, Palangoje, o šiemet susitikimą organizavo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiančio Kauno verslo moterų tinklo narės.

Temos: Rūmų klubai 

Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo konkursas

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija jau aštuntą kartą organizuoja Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo konkursą, kurio metu bus pagerbtos pažangiausios įmonės, 2014 m. nuveikusios daugiausiai darbų socialinės atsakomybės srityje ir labiausiai prisidėjusios prie socialinės atsakomybės principų plėtojimo verslo sektoriuje.

Eksportuotojų klube – apie klientų elgesio tipus

Vasario 19 d. Eksportuotojų klubo nariai rinkosi į susitikimą, kurio tema –  „Pirkėjų elgesio tipai ir skirtingi pirkimo įpročiai“. Pranešimą skaitė Kauno PPAR tarybos narys, Verslo vadovų klubo valdybos pirmininkas, UAB „Šėža ir partneriai“ (http://seza.lt ) vadovas ir konsultantas Nerijus Šėža.

Temos: Rūmų klubai 

Verslo misija į Kiniją

Kovo 15-20 dienomis Klaipėdos rūmai rengia verslo misiją į Kiniją ir kviečia dalyvauti joje. Vizito metu numatyti verslo susitikimai Pekine, dalyvavimas Lietuvos dienų Šandongo provincijoje atidaryme, verslo konferencija, kontaktų mugė, įmonių lankymas Džinane (Šandongo provincijos sostinė), kultūrinė programa.

Priede pateikiama preliminari vizito programa:

Reikalinga efektyvi akcininkų duomenų kaupimo sistema

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija kreipėsi į Teisingumo ministeriją dėl UAB akcininkų sąrašų teikimo Juridinių asmenų dalyvių informacinės sistemos tvarkytojui ir pasiūlė būdus dėl šios sistemos paslaugų prieinamumo ir kokybės gerinimo. 

Seimo apdovanojimas – Vytautui Šileikiui

Seimo apdovanojimai už indėlį atkuriant nepriklausomybę ir valstybės stiprinimą šiemet skirti ir JAV, ir vietos atstovams bei tarnautojams.

Apdovanojimas už verslo plėtrą regionuose bus įteiktas ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generaliniam direktoriui Vytautui Šileikiui.

Temos: Apdovanojimai ir nominacijos 

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

 

Jei lenkiesi, kai lenktis galima, ir išsitiesi, kai išsitiesti galima, panašus esi į šešėlį. Jei tyli, kai neklausia, ir atsakinėji, kai esi klausiamas, panašus esi į aidą. Tačiau kokia nauda iš šešėlio ir aido?

Mo Ti

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Sausis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Vladas Lašas, Verslo taikos premijos laureatas
 

Taiką versle suprantu kaip tarpusavio supratimą, santarvę ir sugebėjimą plėtoti verslą atsakingai ir naudingai visiems.

Vladas Lašas, Verslo taikos premijos laureatas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;