Rūmų klubo susitikimas „Eolte“

Vasario mėnesį Rūmų klubo dalyvius į svečius pakvietė UAB „Eoltas“, 2013 m. rugpjūčio mėnesį  įžengusi į trečią sėkmingos veiklos dešimtmetį.

Didžiulis užrašas „Viskas automobiliui“ Žemaičių plente daug kam žinomas ir matomas. Kelioms dešimtims bendruomenės narių buvo smalsu „iš vidaus“ apžiūrėti didžiausią Lietuvoje „Eolto“ autopaslaugų centrą ir milžinišką detalių sandėlį.

Kovo renginiai "Šviesuvoje"

Asociacija "Šviesuva" skelbia kovo mėnesio renginių programą.
"Džiaugiamės turėdami aukšto lygio lektorius, kurie niekada neatsisako pasidalinti  žiniomis ir įžvalgomis. Džiaugiamės, kad 200 vietų konferencijos salė renginių metu yra pilnai užpildoma. Džiaugiamės, kad sunkmečio laiku yra galimybė kviesti į nemokamus renginius. Džiaugiamės, kad asociacijos valdybos pirminininkas akademikas Jurgis Brėdikis ir garbūs valdybos nariai randa laiko ir jėgų skirti veiklos plėtrai ir  mokslo žinių populiarinimui", - sako "Šviesuvos" sekretorė, dr. Valentina Šereikienė.

Ant darbo stalo – įmonių depolitizavimo principai

Vasario 26 d. „verslo pusryčiuose“ susitikę Verslo tarybos nariai ir beveik visų miesto Savivaldybės tarybos frakcijų seniūnai daugiausiai diskutavo apie verslininkų iniciatyvą depolitizuoti  Savivaldybės įmonių valdymą. 

Prezidentė Dalia Grybauskaitė viešėjo Kauno PPA rūmuose

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Kaune, kur Prekybos, pramonės ir amatų rūmuose susitiko su šio miesto Verslo moterų tinklo atstovėmis. Kauno verslo moteru tinklas yra vienas didžiausių ir aktyviausiai veikiančių Lietuvoje. Susitikime buvo aptarti verslumo skatinimo klausimai, smulkaus ir vidutinio verslo svarba šalies ekonomikai, ES finansuojami projektai ir tarptautinių verslo ryšių plėtra.

Ateik ir pradėk savo verslą su "Verslo asistentu"

VšĮ „Technopolis“ š.m. kovo 5 dieną organizuoja pirmąjį informacinį projekto renginį, kurio metu galėsite daugiau sužinoti apie projektą ir projekto vykdytojus, išgirsti pranešimus apie galimybes pradėti ir stiprinti verslą, diskutuoti kūrybinėse dirbtuvėse, išgirsti keletą sėkmingų verslo istorijų, užduoti klausimus verslo konsultantams Jums rūpimais klausimais. Renginio vieta - VšĮ „Technopolis“, Europos pr. 121, Kaunas, renginio pradžia – 10:00 val.

Pristatyti Ūkio ministerijos prioritetai naujajam paramos laikotarpiui

Apie pasirengimą naujajam paramos etapui rūmuose susirinkusiems verslininkams pasakojo LR Ūkio ministerijos Europos Sąjungos paramos koordinavimo departamento direktorė Rita Armonienė. Nemokamą informacinį renginį organizavo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network.

2014 m. parodos Taivane

Taipėjaus misija Latvijoje informuoja, kad Taivano valdžia galėtų parodų dalyviams iš Lietuvos padengti dalį kaštų, pvz., parodos erdvės nuoma ir įrengimas, elektros sąnaudos, transportavimo išlaidos nuo Taivano jūrų ir oro uostų iki parodų salių. Norint gauti šią paramą, verslas turi gauti Lietuvos valdžios institucijų (atsakingų už prekybą) arba verslo asociacijų garantiją (žr. info žemiau). Jei kuri iš asocijuotų verslo struktūrų taptų Lietuvos verslo misijos koordinatore, tai būtų traktuotina kaip valstybės garantas ir sudarytų sąlygas suinteresuotoms Lietuvos įmonėms pasinaudoti Taivano siūlomomis prisistatymo ir finansavimo galimybėmis.

Honkongas ir Lietuva – pirmieji verslo žingsniai

Grupė  įmonių bei individualia veikla užsiimančių asmenų iš visos Lietuvos pasinaudojo ES struktūrinių fondų parama programoje „Tarptautinės parodos ir verslo misijos“ ir balandžio pabaigoje išvyksta į tarptautinę verslo parodą  Honkonge. Kaip teigia šio projekto vadovė bei individualios įmonės „Svaja“ savininkė Stasė Burakienė, „Kinija ekonomiškai labai auganti, didelės rinkos šalis, ir labai svarbu šiai rinkai pateikti kažką išskirtinio, kūrybiško, intelektualaus“.

Ekologinių produktų ir maisto paroda Lenkijoje

Lenkijos Respublikos ambasados Prekybos ir investicijų rėmimo skyrius  informuoja, kad gegužės 23 – 25 d. Žešuve vyks VII Tarptautinė ekologinių produktų ir maisto paroda „EKOGALA 2014”.

Eksportuotojų klube svečiavosi Norvegijos garbės konsulas

Kiekvieną mėnesį Kauno PPA rūmų Eksportuotojų klubo nariai susitinka aptarti jiems rūpimas temas, pasidalinti patirtimi ir sužinoti naujienų eksporto srityje.

Šįkart Eksportuotojų klube svečiavosi Norvegijos garbės konsulas Lietuvoje Vytautas Valaitis. Susirinkusiems įmonių atstovams jis papasakojo apie mokesčius Norvegijoje, pirkimo prioritetus šioje šalyje (pasirodo, kokybė, sveikatingumas, atsekamumas, terminų laikymasis ir socialinė atsakomybė rikiuojasi gerokai aukščiau nei kaina). 

Temos: Rūmų klubai 

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei kažko nelaužai, vadinasi, judi nepakankamai greitai. Klysti yra gerai. Kūrimo tikslas yra kažką sukurti, o ne vengti klaidų.

Markas Zuckerbergas, „Facebook“ įkūrėjas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

 

Oro sąlygos politikoje permainingos, vyrauja lietus su žaibais ir perkūnija, stiprūs nepastovios krypties vėjai. Dažnas rūkas, matomumas blogas, vietomis formuojasi plikledis, todėl vairuoti tenka labai atsargiai. Tikimės ir linkime, kad visų lygių politikai sugebės vairuoti atsakingai ir nesukels didelių avarijų.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;