KTU ir verslas: konstruktyvaus bendradarbiavimo galimybės

Kokių kompetencijų ir įgūdžių pasigendama iš studijas baigusių specialistų?  Ar studentų praktika suteikia galimybę tirti realias įmonių valdymo ir ekonomines problemas? Ar bakalauro, magistro baigiamųjų darbų tyrimų kryptys gali būti naudingos įmonėms?

Pasirašyta Lietuvos, Latvijos ir Estijos prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendradarbiavimo sutartis

Vasario 25 d.  Rygoje Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidiumas susitiko su Estijos ir Latvijos prekybos ir pramonės rūmų vadovais. Pagrindinis susitikimo tikslas – tarpusavio bendradarbiavimo sutarties pasirašymas.

Kaip vengti apgaulių prekiaujant su Kinijos įmonėmis

Pastaruoju metu padažnėjo apgaulės būdų, kai pasinaudojama pasisavinta informacija apie įmonių sandorius, kuri būna el. pašto susirašinėjimuose. T.y. LT įmonė X susirašinėja su Kinijos įmone Y ir tariasi dėl produkcijos pirkimo. Kai viskas būna suderinta, LT įmonė gauna sąskaitą, kurioje yra nurodama tam tikra banko sąskaita. LT įmonė perveda pinigus, tačiau įmonė Y tų pinigų negauna, nes pasirodo, kad tai ne tos įmonės sąskaita, ir jie yra siuntę visiškai kitus duomenis.  

Verslo bendruomenės susitikimas su A. Kubiliumi

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas, buvęs premjeras  Andrius Kubilius.

“Europos traukinys” artėja į Europos Parlamentą

VšĮ Kauno mechanikos mokykloje antri metai (2011-2013) vykdomas Comenius  partnerysčių projektas “Traukinys Europai – PERKRAUTA” – pats didžiausias projektas Europoje, skirtas kolegijų ir profesinių mokyklų studentams.

SEMINARAS-DISKUSIJA „KĄ VERSLUI REIŠKIA ES PARAMA“

Europos Parlamento Informacijos biuro rengia diskusiją Ką verslui reiškia ES parama“, kurioje bus pristatyti naujausi sprendimai dėl ES biudžeto 2014-2020 m., ekspertai analizuos, kuriose srityse ES parama didės, kuriose mažės.

Ar Europos sunkumai nustelbs integracijos optimizmą?

KTU Europos institutas kviečia į Jean  Monnet tęstinio mokslinio seminaro “Ar nustelbs šiandienos sunkumai praėjusio 10-mečio Europos integracijos optimizmą?” ciklo penktąjį susitikimą tema „Europos Sąjungos iniciatyvos ir galima parama energetikos sektoriui“ kuris įvyks 2013 m. vasario 21 d. 15 val. (KTU Europos institute Kęstučio g. 8, II aukštas 208 a.)

Vizitas į Krasnodarą

Lietuvos ambasada Rusijoje organizuo a LR ambasadoriaus Rusijos Federacijoje Renato Norkaus darbo vizitą į Krasnodarą  kovo 27-28 d. Darbo vizito preliminari programa pridedama.

Verslo taryba kreipsis į valstybės institucijas

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai gavo vieno nario skundą, kuris, kaip paaiškėjo, tapo mažu akmenuku, padedančiu versti  didelį energetikų godumo vežimą.

Rengiama pasaulinė gamybos sektoriaus apklausa

Tarptautinis verslo konsultacijų ir verslo valdymo sprendimų tinklas „Columbus“ šiuo metu vykdo gamybos įmonių apklausą, kurios rezultatai bus panaudoti rengiant pasaulinę gamybos sektoriaus apžvalgą, o joje bus apibendrinta apklaustų įmonių patirtis, pateiktos realia praktika grįstos rekomendacijos, kaip spręsti sudėtingas gamybos valdymo situacijas. Apklausa vykdoma JAV, Didžiojoje Britanijoje, Rusijoje, Lenkijoje, Danijoje, Norvegijoje, Olandijoje ir Baltijos šalyse.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
       

 

 

Abejonė - atvirkščioji tikėjimo pusė.

Erichas Marija Remarkas

Renginių kalendorius

‹‹ 2020, Rugsėjis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
       

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Eglė Makselytė
 

Kai žinių, patirties, idėjų ir energijos turi tiek, kad gali dalintis ir dalindamasi augti, lieka viena išeitis – kurti savo verslą.

Eglė Makselytė, VšĮ „Personalo praktikų paslaugos“ steigėja ir vadovė

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;