Tradicinis padėkos vakaras Prienų savivaldybės rėmėjams

Gruodžio 19 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre įvyko jau trečius metus Prienų r. savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko inicijuotas padėkos vakaras, skirtas savivaldybės rėmėjams.

Verslui bus paprasčiau pasinaudoti pelno mokesčio lengvatomis

Nuo šiol į mokslinius tyrimus ir eksperimentinės plėtros (MTEP) veiklą investuojantis verslas dokumentus dėl Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) ekspertinės išvados galės pateikti daug paprasčiau: sukurtas naujas elektroninis modulis, kuris bus kur kas patogesnis visiems besikreipiantiems.

Laukiama pastabų dėl naujos priemonės

Ūkio ministerija 2018 m. pradžioje pristatys naują finansinę priemonę, kuria siekiama padidinti mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros bei inovacijų (MTEPI) veiklos sumaniosios specializacijos srityje aktyvumą privačiame sektoriuje, paskatinti verslumą ir labai mažų bei mažų įmonių produktyvumą. Šiuo metu visuomenė kviečiama pateikti pastabas dėl šios priemonės sąlygų.

Naujausiame „Rūmų žinių“ numeryje – metų apdovanojimai ir įvykiai

Išleistas naujas, paskutinis šiemet „Rūmų žinių“ numeris. Jame – gruodžio 8 d. vykusio tradicinio metinio vakaro fotoreportažas, gausi įvykių besibaigiančių 2017-ųjų veiklos kronika su svarbiausiais faktais ir nuotraukomis, bendruomenės nariams gruodį skirti nacionaliniai apdovanojimai.

Tęsiamas bendradarbiavimas su Kauno rajono savivaldybe ir Aleksandro Stulginskio universitetu

Gruodžio 20 d. pasirašytas susitarimas tarp Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų, Kauno rajono savivaldybės ir Aleksandro Stulginskio universiteto dėl bendradarbiavimo 2018 m.

Pasirašytas memorandumas su Kinijos pagrindine ekonominės žiniasklaidos asociacija

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos vardu Kauno PPA rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis pasirašė memorandumą su Kinijos pagrindine ekonominės žiniasklaidos asociacija, vienijančia 117 Kinijos laikraščių, televizijos ir radijo stočių, internetinės žiniasklaidos priemonių.

Eurobarometras: lietuviai teigiamai vertina Europos ekonomikos padėtį

Euro zonoje trys ketvirtadaliai respondentų remia eurą (74 proc., +1). 80 proc. ar daugiau respondentų eurą remia septyniose šalyse – Airijoje, Belgijoje, Estijoje, Ispanijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje ir Vokietijoje.

Matematikos dirbtuvės spręs įmonių problemas

Jau antrus metus iš eilės KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto matematikai 2018 m. birželio 11– 15 d. organizuoja Matematikos dirbtuves, kurių metu mokslininkai iš Lietuvos ir Europos sprendžia realias verslo situacijas.

VMI atsako į klausimus dėl dovanų apmokestinimo

  • Kaip apmokestinamos dovanos, kurias savo darbuotojams dovanoja darbdaviai?
  • Kaip apmokestinamos Kalėdinės dovanėlės darbuotojų vaikams?
  • Darbdavys savo lėšomis apmoka darbuotojams Kalėdinio vakarėlio išlaidas (pvz.,išlaidos muzikantams ir vaišėms). Ar tokia gauta nauda darbuotojams būtų pripažįstama pajamomis natūra?
  • Ar apmokestinamos dovanos gautos ne iš darbdavių?
  • Ar apmokestinamos dovanos gautos iš artimų giminaičių (sutuoktinio, tėvų (įtėvių), vaikų (įvaikių), senelių, brolių, seserų ir vaikaičių)?
  • Ar apmokestinamos dovanos gautos iš kitų gyventojų (ne iš sutuoktinio, tėvų (įtėvių), vaikų (įvaikių), senelių, brolių, seserų ir vaikaičių)?

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

 

 

Nebūkite nei per daug užsispyrę, bandydami sulaikyti tai, kas griūva, nei per daug skubėkite įtvirtinti tai, kas lyg ir atsiranda. 

R. B. De Konstanas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Vasaris ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Benjaminas Žemaitis
 

Labiau nei paramos verslui reikia, jog valdžia viešai pripažintų, kad verslas maitina valstybę, o ne atvirkščiai.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;