Didžiausios ES problemos - imigracija ir terorizmas

Skelbiami 2016 m. lapkričio mėnesio standartinės „Eurobarometro“ apklausos ir specialiosios „Eurobarometro“ apklausos „Europos ateitis“ rezultatai.

Tarptautinės parodos Indijoje

Pateikiame informaciją apie tarptautinius verslo forumus ir  parodas Indijoje. Informacija gauta iš Indijos ambasados Varšuvoje

Temos: Tarptautiniai ryšiai 

Europos užimtumo ir socialinių tendencijų apžvalga

Europos Komisija paskelbė  užimtumo ir socialinių tendencijų apžvalgą. Ataskaitoje daugiausia dėmesio skiriama užimtumui kaip priemonei skurdui mažinti, skaitmeninimui, pokyčiams darbo rinkose, socialiniam dialogui, skirtumams valstybėse narėse ir pabėgėlių integravimui į darbo rinką.

Inovatyviausia įmone pripažinta AB „Volfas Engelman“

VšĮ Lietuvos inovacijų centras ir Lietuvos pramonininkų konfederacija jau dvyliktą kartą skelbia nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas 2016“ nugalėtojus. Lietuvos inovatyviausios įmonės varžėsi „Inovatyvios įmonės“ ir „Inovatyvaus produkto“ kategorijose.

Sveikinimas

Mielieji,

praėjusieji metai turbūt kiekvienam iš mūsų buvo kupini iššūkių, kurie augina, brandina ir veda mus į priekį. O juos įveikę įgijome daugiau profesinės patirties ir gyvenimiškos išminties. Kiekvieno iš mūsų kasdienės pergalės yra ir visų bendra sėkmė.

Linkime ateinančiais 2017 metais nestokoti ryžto, idėjų ir optimizmo. Būkime solidarūs, susitelkę, siekiantys drąsių sprendimų ir tikintys savo jėgomis.

Gyvename pasaulyje, kuris per daug skuba, todėl geriausia dovana – laikas, skirtas artimiausiems žmonėms. Tegu visuomet Jus ir Jūsų šeimas lydi gera nuotaika, viltis ir mokėjimas džiaugtis.

Linksmų šv. Kalėdų, gražių ir laimingų Naujųjų metų!

Nuoširdžiai,

Benjaminas ŽEMAITIS,
Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Vytautas ŠILEIKIS,
Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius

Sūduvos buhalterės - apie Kūčių tradicijas

Sūduvos buhalterių klubo narės artėjant pačiai gražiausiai metų šventei paskutiniam šių metų susibūrimui pasirinko temą  „Ar mokame laukti šventų Kalėdų“.

Temos: Rūmų klubai 

Pradeda veikti Europos palydovinės navigacijos sistema GALILEO

2016 m. gruodžio 15 d. Europos palydovinės navigacijos sistema GALILEO pradės veikti. GALILEO valdžios institucijoms, įmonėms ir piliečiams teiks nemokamas paslaugas.

Kauno regiono plėtros tarybos posėdis

Kauno PPA rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis dalyvavo  Kaišiadoryse gruodžio 8 d. vykusiame Kauno regiono plėtros tarybos posėdyje.

VMI informuoja: jau galima įsigyti verslo liudijimus kitiems metams

Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos  informuoja, kad gyventojai jau gali įsigyti naujus ar pratęsti turimus verslo liudijimus 2017 metams, o tai patogiausia padaryti el. būdu, prisijungus prie Mano VMI, adresu www.vmi.lt/manoVMI . Šiais metais verslo liudijimus norimai veiklai vykdyti Kauno mieste įsigijo beveik 11 tūkst. gyventojų, o Kauno rajone – 3,4 tūkst. 

ES ir Kanados laisvosios prekybos (CETA) sutartis: nauda Lietuvos gamintojams ir eksportuotojams

Po septynerių metų derybų ir karštų politinių diskusijų šį rudenį ES ir Kanados lyderiai pasirašė šią sutartį šių metų spalį. Ji dar turės būti ratifikuota ES Parlamente ir ES valstybių-narių parlamentuose. Tačiau jau šį pavasarį bus pradėtos taikyti tos sutarties dalys, kurios numato išimtinę ES kompetenciją.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei įsivaizduojate ką nors žiną, vadinasi, esate blogai informuoti.

Kinų patarlė

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.
 

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.

Jonas Sirvydis

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;