Rūmų vadovų sveikinimas bendruomenės nariams

Mielieji,

palydime išskirtinius 2015-uosius metus, kuriais minėjome prekybos, pramonės ir amatų rūmų įkūrimo Lietuvoje 90-metį, pagerbėme šiandien rūmų istoriją kuriančius žmones, įrašėme prasmingų įvykių į rūmų istorijos metraštį. Metai buvo dosnūs nacionalinių ir tarptautinių apdovanojimų mūsų nariams, rūmų regioninės plėtros, verslo sėkmės istorijų.

Kauno PPA rūmų nariai apdovanojo Kauno rajono moksleivius už geriausias verslo idėjas

Gruodžio 18 d., penktadienį, Raudondvario dvare vyko Kauno rajono 9-12 klasių (I-IV gimnazinių klasių) mokinių verslumo konkursas „Idėjų generatorius 2015“. „Idėja suorganizuoti tokio pobūdžio konkursą knibždėjo jau seniai, nes Pakaunės kraštas pasižymi dideliu verslumu, vis daugiau jaunų žmonų kuria čia savo inovatyvius ir labai išskirtinius verslus“, – sakė Kauno rajono TVIC direktorė Emilė Kaminskaitė-Sutkuvienė.Konkurse dalyvavo dešimt komandų iš skirtingų Kauno rajono mokyklų. Tik šešios jų buvo pakviestos į kitą konkurso etapą – savo idėjų pristatymą verslininkams. Komandose savo idėjas generavo nuo dviejų iki penkių moksleivių, jiems patarimus dalino ir mokytojai. Visos konkurse dalyvavusios komandos pateikė labai skirtingas idėjas: nuo kanceliarinių priemonių prekybos mokykloje ar nuosavos užkandinės atidarymo iki didelių investicijų reikalaujančių projektų, tokių kaip Kauno Snow arenos statybos.

Apdovanojimai – Z. Dargevičiui ir UAB „Delta tours“

Kauno rotušėje gruodžio 17 d. Kauno meras Visvaldas Matijošaitis antro laipsnio Santakos garbės ženklu už nuopelnus Kaunui ir Lietuvai apdovanojo verslininką, kelių Kauno viešbučių savininką Zigmantą Dargevičių.

Temos: Apdovanojimai ir nominacijos 

Kavos kelio paslaptys

Gruodžio 17 d. pasitikdami gražiausias metų šventes ir palydėdami besibaigiančius 2015–uosius metus  Eksportuotojų klubo atstovai rinkosi jaukiai popietei Kaune kavinėje „Green Cafe“.

Temos: Rūmu klubai 

Ar sėkminga partnerystė tarp universiteto ir verslo įmonių?

Verslininkų ir KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto atstovų apskritojo stalo diskusija tokia tema vyko gruodžio 16 d. bendrovėje „Novameta“.

Kauno PPA rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis pabrėžė, kad įmonėms trūksta reikiamos kvalifikacijos technologijų srities specialistų. Daivaras Dailidonis, UAB „Taneta“ generalinis direktorius, pridūrė, kad stinga ir instruktorių, dirbančių su 3D projektavimo programomis. 

Temos: Verslo ir mokslo partnerystė 

Keičiamas pakuočių apskaitos ir ženklinimo teisinis reglamentavimas

Informuojame, kad su verslo asocijuotomis institucijomis yra derinamas LR aplinkos ministro 2002 m. birželio 27 d. įsakymo Nr. 348 „Dėl pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo projektas. 

Pagerbti pirmojo konkurso „Sukurta Kauno rajone“ nugalėtojai

Šiemet pirmą kartą surengtas Kauno PPA rūmų ir Kauno rajono savivaldybės konkursas „Sukurta Kauno rajone“. Savo gaminius ir paslaugas konkurso komisijai pristatė devynios rajono įmonės. 

Gruodžio 15-oji - paskutinė diena laiku deklaruoti ir sumokėti nekilnojamojo turto mokestį

Mokestis mokamas už nekilnojamąjį turtą, kurio vertė viršija 220 tūkst. €. Per daug mokesčio už 2015 metus sumokėję gyventojai permoką galės susigrąžinti.

Verslo sektorius raginamas paremti Kauno planus dėl Nacionalinio mokslo ir inovacijų centro „Mokslo sala“ projekto

Siekdama paskatinti visuomenės, o ypač jaunimo susidomėjimą mokslu, Švietimo ir mokslo ministerija inicijuoja modernaus mokslo ir technologijų populiarinimo centro Lietuvoje steigimą. Dėl teisės statyti šį centrą varžosi du Lietuvos miestai – Kaunas ir Vilnius. Kaunas mokslo ir technologijų populiarinimo centrą siūlo kurti Nemuno saloje. 

Per profesinį tobulėjimą į socialinės atskirties mažinimą

Kaip ir kiekviena mokymo įstaiga, taip ir Kauno statybininkų rengimo centras yra vienas iš svarbiausių socializacijos agentų jaunuolių gyvenime.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei įsivaizduojate ką nors žiną, vadinasi, esate blogai informuoti.

Kinų patarlė

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.
 

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.

Jonas Sirvydis

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;