Sveikinimas

Peržengę Naujųjų slenkstį, pradėsime išskirtinius metus – 2015-aisiais minėsime rūmų įkūrimo Kaune 90-metį. 1922 m. Lietuvos Respublikos Konstitucija skelbė pagrindinę rūmų misiją – per verslo savivaldą bendradarbiauti su valstybės valdžia, teikti žinias ir patarimus Vyriausybei. 1925 m. įsteigti rūmai neatsiejami nuo valstybingumo raidos ir ūkio klestėjimo.

XXI amžius diktuoja naujus iššūkius. Būkime iniciatyvūs, solidarūs ir garbingi, brandindami pažangią verslo savivaldą ir būdami atsakingi valstybei, visuomenei ir sau. Įtvirtinkime rūmus valstybės gyvenime kaip stiprią arčiausiai verslo ir valdžios veikiančią organizaciją.

Linkime drąsių užmojų ir sėkmės Jūsų versle, sutarimo ir bendrystės kolektyvuose, laimės ir ramybės Jūsų šeimoms.

Su nuoširdžiausiais linkėjimais,
Benjaminas ŽEMAITIS,
Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas, 

Vytautas ŠILEIKIS,
Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius

Jonavoje pagerbti rūmų nariai

Gruodžio 18 d. tradiciniame Jonavos rajono savivaldybės mero Mindaugo Sinkevičiaus Padėkos vakare pagerbtas būrys Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių.

Verslo renginiai Artimuosiuose Rytuose

VšĮ „Versli Lietuva“ kartu su Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija bei VĮ „Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūra“ 2015 metų vasario mėnesį organizuoja verslo renginius Artimuosiuose Rytuose. Tai yra unikali galimybė užmegzti svarbius verslo kontaktus regione. Planuojama, jog verslo renginiai bus lydimi aukštų Lietuvos Respublikos pareigūnų.

„Žinių ekonomikos įmonės 2014“ apdovanojimai

2015 m. vasario mėn. LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteiks apdovanojimus perspektyviausioms aukštųjų technologijų, tradicinės pramonės ir paslaugų sektoriaus įmonėms. Taip pat bus apdovanota sėkmingiausia jauna aukštųjų technologijų įmonė, kuriai atiteks 3 000 EUR piniginis prizas.

Padėka

Nuoširdžiai dėkojame Jums visiems už drauge sukurtą šventę - Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų metinį verslininkų pagerbimo vakarą. Be Jūsų iškilmingas pokylis retro tema būtų netekęs didžiulės žavesio dalies. Dalyvaudami bendruomenės renginyje, Jūs ir Jūsų šeimos nariai, kolegos dovanojote kitiems neįkainojamų dalykų - puikią nuotaiką, grožį, pagarbą. Tai buvo Jūsų sukurta šventė sau ir bendruomenei.

Iki naujų susitikimų jubiliejiniais 2015-aisiais, rūmų 90-mečio sukakties metais.  
Pagarbiai,
Benjaminas ŽEMAITIS,
Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas
Vytautas ŠILEIKIS,
Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius

Antroji verslumo pamoka Kauno rajone

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Kauno rajono savivaldybe bei Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centru organizuoja verslumo pamokas rajono mokyklose. Gruodžio 16 d. Karmėlavos Balio Buračo gimnazijoje vyko antroji tokio pobūdžio pamoka.

Kviečia "Žalioji savaitė"

2015 m. sausio 15-18 d. vyks “Grüne Woche Berlin’ 2015 – Žalioji Berlyno savaitėTarptautinė maisto pramonės, žemės ūkio ir sodininkystės paroda” Berlyne,Vokietijoje.

Verslo taryboje – apie europinę vėžę ir antis Nemune

Europinė vėžė pasieks Kauną. O kas toliau? Kokie strateginiai miesto ir regiono poreikiai siejami su „Rail Baltica“ atėjimu?

SVV tarybos pozicija dėl MMA

Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo taryba tvirtai nepritaria tam, kad minimali mėnesinė alga (MMA) alga kasmet būtų nustatoma 50 procentų nuo praėjusių metų vidutinio darbo užmokesčio (VDU) šalies ūkyje ir pateikia šiuos argumentus: 50 procentų dydis labai užaukštintas, ir būtųvienas iš pačių didžiausių Europoje ir pasaulyje. Kitose šalyse vyrauja 30-40 procentų santykis.

Rūmų nariai remia jubiliejinį kalėdinį labdaros vakarą

Kauno miesto savivaldybė tęsia kilnias bei prasmingas tradicijas ir jau 25-ąjį jubiliejinį kartą organizuoja Kalėdinį labdaros vakarą. Geradarių paaukotos lėšos šįkart bus skirtos šeimoms, auginančioms sunkiomis ligomis sergančius vaikus.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei įsivaizduojate ką nors žiną, vadinasi, esate blogai informuoti.

Kinų patarlė

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.
 

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.

Jonas Sirvydis

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;