GERIAUSIO MERO RINKIMAI

Savaitraštis „Veidas“ trečią kartą renka geriausią Lietuvos merą. Geriausiu 2009 m. meru Lietuvoje buvo išrinktas Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, geriausiu 2010 m. meru - Klaipėdos miesto meras Rimantas Taraškevičius.

SVEČIUOSE – GRENOBLIO MIESTO DELEGACIJA

Gruodžio 17 d. Kauno PPA rūmuose lankėsi Grenoblio miesto delegacija, vadovaujama mero Mišelio Destot. Svečius priėmė Kauno PPA rūmų generalinis direktorius dr. Vytautas Šileikis, Kauno PPA rūmų tarptautinių ryšių vadovė Rita Baidokaitė.

TEISINGUMO MINISTRAS SUSITIKO SU RŪMŲ NARIAIS

„Norėčiau papasakoti, kas svarbu Jums Teisingumo ministerijos planuose ir veikloje,  taip pat išgirsti Jūsų požiūrį. Labai vertinu nuomonę, suformuotą iš praktinių pozicijų”, -  taip susitikimą su KPPAR nariais pradėjo Rūmuose apsilankęs LR teisingumo ministras Remigijus Šimašius.

2011 M. SAUSIO 1 D. ĮSIGALIOJA NAUJOSIOS MUITINĖS SAUGUMO TAISYKLĖS

Nuo 2011 m. sausio 1 d. prekiautojai privalės muitinei teikti išankstines elektronines deklaracijas, kuriose turės nurodyti su į Europos Sąjungą įvežamų ir iš jos išvežamų prekių saugumu susijusius duomenis. Šia priemone siekiama didinti tarptautinės prekybos saugumą, nes muitinės, remdamosi iš anksto gauta informacija, galės geriau analizuoti riziką ir tikslingiau atlikti patikrinimus. Nuo 2009 m. liepos mėn. galioja pereinamasis laikotarpis, per kurį prekiautojai turėjo galimybę prie naujųjų taisyklių pritaikyti savo elektronines sistemas.

AKSOMINIS VAKARAS. RAUDONA IR JUODA

Taip vadinosi Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų kalėdinis pobūvis, gruodžio 10 d. vykęs viešbutyje „Park Inn Kaunas“.

Pokylyje dalyvavo apie 150 Rūmų bendruomenės narių – įmonių vadovų, verslo lyderių, profesinio rengimo specialistų, jų šeimos narių, būrys kviestinių svečių – Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas, vicemeras Rimantas Mikaitis, Savivaldybės administracijos direktorė Edita Gudišauskienė, Ministro Pirmininko patarėja Ona Balžekienė, Kauno technologijos ir Lietuvos sveikatos mokslų universitetų profesoriai ir kiti garbingi verslo bei valdžios atstovai.

RŪMŲ NOMINACIJOS – PADĖKOS IR PAGARBOS ŽENKLAI

Kiekvienų metų pabaigoje Rūmų taryba tradiciškai apžvelgia nuveiktus darbus, atsigręžia į praėjusias dienas ir padėkoja tiems, kurie labiausiai nusipelnė bendruomenei. Jiems skirtos Rūmų Metų nominacijos.

BRONZOS APDOVANOJIMAI NUSIPELNIUSIEMS RŪMŲ NARIAMS

„Darbo žvaigždė“ yra aukščiausias Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimas, teikiamas už ypatingus nuopelnus šalies verslui ar Rūmų sistemos plėtrai. Šis ženklas įsteigtas 1938 m. gruodžio mėnesį, pirmą kartą įteiktas 1939 m. pradžioje.

ES GATEWAY PROGRAMA

ES „Gateway“ programos tikslas – padėti Europos įmonėms įžengti į Japonijos ir Korėjos rinkas bei suteikti joms dalinį finansavimą, plečiant verslą šiose šalyse. Per pirmuosius ES „Gateway“ programos metus, programos teikiamomis galimybėmis pasinaudojo 220 įmonių, kurios dalyvavo 9 skirtingose verslo programose: šešiose – Japonijoje bei trejose – Korėjoje.

VALSTYBINĖ DARBO INSPEKCIJA PADĖKOJO UŽ BENDRADARBIAVIMĄ

LR valstybinė darbo inspekcija dėkoja Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklo) atstovams už aktyvų dalyvavimą Europos informacinėje kampanijoje „Saugi darbo vieta. Naudinga jums. Naudinga verslui“, sėkmingą bendradarbiavimą ir pagalbą kuo plačiau skleidžiant informaciją mažoms ir vidutinėms įmonėms apie darbuotojų saugą ir sveikatą, jos reikalavimus ir svarbą.

KVIEČIAME Į SUSITIKIMĄ SU LR TEISINGUMO MINISTRU R. ŠIMAŠIUMI

Š. m. gruodžio 17 d. 11:30 val., Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Kauno krašto pramoninkų ir darbdavių asociacija kviečia Jus į susitikimą su LR Teisingumo ministru Remigijumi Šimašiumi.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei įsivaizduojate ką nors žiną, vadinasi, esate blogai informuoti.

Kinų patarlė

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.
 

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.

Jonas Sirvydis

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;